Grupa D [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat

robsson19 3-0 WO Luker_cFc

Termin na rozgrywanie meczy zaczyna się 20.11.2008r. o godzinie 0.00.Czas na rozegrani meczy mija w poniedziałek tj.24.11.2008 do godz.23.59.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 18:09, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 23 razy
Wto 17:24, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 42

robsson19 - rezerwa 2 : 1

1 polowa z lekka moja przewaga, duzo atakowalem, dzieki atakom uzyskalem prowadzenie, lecz rywal po utracie gola zaczal grac bardziej ofensywnie i pod koniec polowy mial pare okazji do wyrownania. 2 polowa to ataki przeciwnika, lecz to ja po jego bledzie strzelam 2 bramke:) W smaej koncowce meczu przeciwnik strzela bramke, ale ostatecznie to ja wygrywam:P

Dzieki za mecz i powo dalej:)
Wto 23:04, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 4 : 1 marcen

Pierwsza polowa byla wyrownana i zakonczyla sie wynikiem 2:1 dla mnie. Kazda z druzyn miala swoje okazje i kibice mogli obejrzec na prawde dobre widowisko w pierwszej polowce. Druga czesc meczu to juz popis moich zawodnikow. Choc z poczatku Zenit naciskal i byl bliski wyrownania to koncowka nalezala do mnie i mecz konczy sie wynikiem 4:1

Bramki:

2' [1-0] Liedson (pen.)
31' [1-1] Danny
44' [2-1] Liedson
86' [3-1] Romagnoli
89' [4-1] Pereirinha

wasiak 1 : 0 idler

Mecz rozpoczyna sie swietnie dla mojej ekipy bo juz w 6 minucie po rajdzie Izmailova i dokladnej wrzutce w pole karne Pereirinha otwiera wynik spotkania. Pozniej do roboty wzieli sie pilkarze PSV, mnostwo atakow skrzydlami i strzaly przewaznie z glowki dawaly slabe wyniki. Do polowy oddalem tylko jeden strzał a PSV az piec. W drugiej polowie gra sie wyrownala za sprawa Derlei'a ktory wszedl na boisko. Liedson do spolki z Postiga mieli swoje okazje, ale marnowali je jedna po drugiej tak samo jak Koevarmars z PSV po drugiej stronie boiska. Do konca wynik juz sie nie zmienil i inkasuje wazne i ciezko zdobyte 3 pkt.

Bramki:

6' [1-0] Pereirinha

wasiak 5 : 0 robsson19

Potwierdza sie regula, ze moi pilkarze graja dobrze poczatki i koncowki spotkan... Wynik otwieram w 13 minucie by pozniej oddac inicjatywe robssonowi. Steaua atakowala, ale miala pecha, gdyz pilka mijala moje slupki o centymetry. W drugiej polowie od 60 minuty ja juz tylko gralem a Steaua biegala... 4 bramki w ciagu 30 minut i mamy 3 punkty, ktore daja mi awans.

Bramki:

13' [1-0] Liedson
62' [2-1] Postiga
74' [3-1] Pereirinha
79' [4-1] Pereirinha
89' [5-1] Liedson

Dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Śro 20:20, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 17:56, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

idler (PSV) - Robson19 (Steaua) 2:1

Znowu tracę bramkę na początku meczu. Cała pierwsza połowa to dobra gra Robsona i przewaga jego drużyny. W drugiej połowie wziąłem się ostro do roboty. Wyrównuje po rzucie rożnym. Później swoją sytuację ma Robson19, ale pudłuje. Kilka chwil potem wyprowadzam podręcznikowy kontratak i Afellay zdobywa bramkę na 2:1. To jakby podłamało rywala, gdyż od tego momentu już tylko ja panuje na boisku. Mam poprzeczkę po rzucie wolnym i kilka strzałów sparowanych przez bramkarza.

marcen-idler 1-3

1:0 dla mnie i kaplica. Dramat mojego zespolu...
Szacunek za gola na 1:1 Idler!
Śro 21:54, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Ajax) 1:0 (PSV) Idler

Zagrałem straszne siano, kompletnie mi nie leży ajax, nie potrafię nimi grać w ofensywie, ten mecz był tego najlepszym dowodem, zero gry z przodu, rywal miał względna przewagę, w strzałach 7:5 dla niego, częściej był przy piłce i stwarzał groźniejsze sytuacje, ja skupiłem sie na rozbijaniu jego ataków i grze z kontry, czego strasznie nie lubię. Szczęśliwie około 70 min. Suazo uwalnia się spod opieki obrońcy i po samotnym rajdzie umieszcza spokojnie piłkę w bramce rywala. Mimo zwycięstwa nie jestem zadowolony z gry i czuje że ciężko będzie z awansem.

dzienks

marky_ramone (Ajax) 2:1 (Dynamo Kijów) rezerwa!

Ten mecz mnie tylko upewnił w tym jak słaby jest ajax, nic sie nie da nimi pograć w ataku, podania niecelne, moze co 3 dochodzi tam gdzie bym chiał, jedynie w obronie jest dośc dobrze. Z początku mecz pod dyktando rywala, jednak po chwili dochodze do siebie i zaczynam coś grać, przejąłem inicjatywe i stworzyłem kilka dogodnych sytuacji, do przerwy prowadze jedną bramką, po zmianie stron znowu dużo chaosu i niecelności w grze, obaj zmarnowaliśmy po 2-3 sytuacje i trafiliśmy po jednej bramce. Na szczęscie miałem o jedno trafienie więcej po pierwszej połowie.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pią 2:11, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:19, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 1 : 0 rezerwa

Mecz byl bardzo wyrownany. Mialem przewage w strzalach, ale to raczej wynika z kilku strzalow z dystansu w trybuny gdy nie mialem pomyslu na akcje. Do 90 minuty Sporting jak i Dynamo mialy po jednej okazji, ktore powinny zostac zamienione na bramki. Gdy pogodzilem sie z remisem Liedson dostaje pilke na 20 metrze mija dwoch obroncow i nie daje szans bramkarzowi. Liedson bohaterem meczu i tym samem Sporting przedluza passe zwyciestw do 4 z rzedu !!

Bramki:

90' [1-0] Liedson

wasiak 4 : 3 Marv

Ten mecz to prawdziwa frajda dla kibicow. Duzo akcji, walki a co najwazniejsze bramek. Rozpoczyna sie od czerwonej kartki dla pilkarza AEK Atheny w 30 minucie meczu. Nastepnie Marv grajacy w 10 strzela bramke i szykuje sie niespodzianka. Na szczescie tego dnia gral Rochemback, ktory w uplywie 10 minut strzela 2 bramki i po pierwszej polowie mamy wynik 2:1. W drugiej polowie znow duzo walki. Marv doprowadza do wyrownania po czym udaje mi sie wyjsc na prowadzenie by z kolei znowu stracic bramke. Przy wyniku 3:3 znowu klase pokazal Rochemback, ktory mierzonym strzalem po ziemi daje zwyciestwo Sportingowi !! KOLEJNE ZWYCIESTWO I KOLEJNE 3 PUNKTY !!

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pią 18:49, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:43, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rezerwa! - marcen 2:0 strzaly 3-10

Pierwsza polowa katastrofa strzalach 7-1 dla rywala, nic mi nieszlo, rywal mial 3 sytuacje, raz pilka odbila sie od 2 slupkow i wpadla ... w rece bramkarza ... W drugiej polowce powtorka z rozrywki, z tym ze udaaje mi sie zdobyc 2 bramki po 2 strzalach !!! 100% !!! Mialem sporo szczescia, to za 3 poprzenie mecze kiedy to przegrywalem 1 bramka . Dwie akcje wystarczyly do wygranej dz powo dalej

rezerwa! - idler 1:0 strzaly 4:3

Pierwsza polowa flaki z olejem, zadnych strzalow ( po 1 ) , pare ciekawych rozgran pilki z mojej jak i z rywala strony lecz bez wykonczenia. W drugiej polowie niewiele lepiej wiecej troszke strzalow, lecz bez 100. Cos dzisiaj mialem ciezki dzien, zle mi sie gralo ale w loss time moja kontra i zdobywam bramke !!! Poza tym w 2 polowce najgozniejsza moja akcja to strzal z glowki po dosodkowaniu z rz roznego a rywala to strzal z dytansu. Najbardziej sprwiedliwy wynik bylby remis no ale udalo sie wygrac. Po pechowych 3 pierwszych meczach bilans szczescia sie wyrownal.

Dz za mecz powo dalej

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pią 23:26, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:10, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Ajax) 2:0 (Steua) Robson19

Nudny mecz w lekkim i przeszkadzajacym w normalnej grze lagu. Straszny chaos na boisku, niecelne podania, strzały w kosmos, nic ciekawego. Bramki zdobywam dośc późno, na szczęście inkasuje kolejne 3 pkt. choć wynik remisowy byłby tu najspraweidliwszy, bo obaj graliśmy równie słabo i niewiele było klarownych sytuacji podbramkowych.

dzienks

Sob 22:16, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

rezerwa! - Marv 2:1 (2:1)

Mecz zaczyna sie swietnie, juz w 7 min zdobywam gola, nastepnie 2 akcje rywala ja odp akcja w 14 min, swietne rozegranie i drugi gol !!! Potym zmienia Marv ustrawienie na bardziej offensywne ( 4 obroncow i 1 def pomocnik ) i po wznowieniu, rozegranie dobre, strzal, slupek... Pozniej lekka przewaga rywala ale dopieo w doliczonym czasie gry 1 polowy zdobywa gola po moim kardynalnym bledzie... Druga polowe mozna nazwac "lekkim koszeniem". W 55 min Marv dostaje czerwo, za faul Rivaldo ( kosa od tylu ), rywal twierdzil ze sie nie nalezala bo nie bylo kontuzji, i faul byl zaraz przed moim polem karnym... To nie ostatnie kartki. pozniej sa 3 zoltka no konto Marva, za kosy oczywiscie a w 80 min nastepne zoltko, a ze zawodnik mial juz 1 no to czerwo... W dugiej polowce kazdy z nas mial 2 setki no ale nie wpadlo. Mecz remisowy ze wskazaniem na mnie. Dz za mecz powo dalej
Nie 13:00, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Ajax) 3:1 (AEK) Marv

Wyrównane spotkanie, moze nawet ze wskazaniem na rywala, ale kolejny raz mam dużo szczęscia w tym turnieju i udaje mi sie zagrać dobrze z tyłu i wyprowadzic kontry które muszą sie zakończyć celnymi trafieniami. Marv na początku grał raczej na wrzutki, zdobywa pierwszą bramkę, jednak już w nastepnej akcji pada wyrównanie a chwile potem po dość głupim błędzie bramkarza rywala obejmuję prowadzenie, w końcówce jeszcze Suazo ładnym strzałem w okienko przypieczętowuje zwycięstwo.

dzienks

Nie 13:08, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

pewnie nikt nie rozegra meczu z Lucke_cFc, napisalem tam gdzie trzeba i jeszcze slowo do miller'a: rozegralem juz mecz z marcenem wczesniej. Dz za mecz wszyskim i powo pierwszej 6 w dalszej fazie !!!
Nie 23:41, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 3 : 1 Marky ramone

Bardzo ciezki mecz, Marky mial wiele sytuacji ale 2 lub 3 razy ratował mnie słupek. W samej koncowce po szybkiej kontrze ustalam wynik na 3:1. Niezasluzone zwyciestwo, ale udalo sie.

Kolejne 3 pkt wedruja na konto Sportingu i passa nadal trwa.

P.S. Miler rozegralem juz mecz z Marvem.

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 0:11, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:10, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Posty: 42

robsson19 - Marv 1 : 1

Mecz rozpoczyna sie od mojego ataku, dobra sytuacja lecz nie wykorzystana, po tej sytuacji jednak na boisku przewazal Marv, mial duzo sytuacji lecz to chyba nie jego najlepszy dzien, lecz w 2 polowie wkoncu trafia bramke, juz myslalem ze przegram lecz w koncowce meczu gdy dochodze do sytuacji strzeleckiej Marv fauluje zawdonika w polu karnym i oczywscie pilka laduje na 11m. Karnego zamieniam na bramke i mecz konczy sie remisem.

Dzieki za gre i powodzenia dalej:)
Pon 17:45, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
marcen

Posty: 98

Marv - marcen 0:3

marcen - robsson19 4:0

Co tu pisac? Dwa mecze bez wiekszej historii. Dwa spokojne zwyciestwa i pewny awans dalej - i o to w zasadzie chodzilo.

Ostatnio zmieniony przez marcen dnia Pon 22:05, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:13, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

idler (PSV) - marv (AEK) 3:1

Pierwsza połowa nudna, mało strzałów. W ostatniej minucie zdobywam gola po rogu. Drugą połowę zaczynam od bramki na 2:0 w praktycznie pierwszej akcji. Około 70 min. Marv zdobywa gola kontaktowego strzałem z dystansu. Próbuje atakować dalej, lecz robi to nieporadnie. Ja natomiast po jednej z kontr i "crossowym" podaniu i sytuacji sam na sam ustalam wynik meczu na 3:1.
Pon 23:18, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)