Grupa A[I Faza grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat
ptakms

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 108

Skąd: Głogów

BOMBELKI 0:1 ptakms

Chodź przeważałem cały mecz nie moglem strzelić bramki mój rywal zaczarował chyba bramkę szczęśliwy Miałem dużo sytuacji chyba z 4 słupki ale nic nie wpadło aż do 85 min gdy strzeliłem na 1:0 i tak szczęśliwie dowiozłem wynik do końca. Nie wiem co sie stało totalny brak skuteczności wrr zdzier
Czw 20:55, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

KrecikGKS 2:1 Vitoss
Mało pamiętam mecz grany w pierwszym dniu turnieju z racji Weol Bet Extra wpisuje teraz.Pierwsza połowa w miarę wyrównana chyba i na 0-0.Druga połówka zaczyna się od bramki dla drużyny gości i zaczynają się schody jednak gracze z Holandii mają wiele ambicji i dążyli najpierw do remisu co się udaję ok.70 minucie a w ostatniej akcji obrońca Rengersów podaje do Maakaya w polu karnym i ten zdobywa jak że ważną bramkę na 2-1.Koniec spotkania radość wśród graczy Feyenoordu.Dzięki, pozdro dla tych co postawili na mnie u buka Wink

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 22:03, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:02, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 63

Skąd: Będzin

Mariusz91bn 1-1 Vitoss

Kolejny mecz mojego popisu jak sie strzela sam na sam czyli prosto w bramkarza i kolejna sytulacja tylko w tym meczu wyjątkowo jedna, w meczu jednak miałem przewage straciłem bramke tragicznie kolega strzelil prosto w bramkarza mojego on tak obronił nogami ze wpadła do bramki mojej, kolejne minuty juz dla mnie i wkońcu udało mi sie trafić an 1-1 szkoda meczu bo jednak byłem lepszy moim zdaniem i to o sporo, nie wykorzystane sam na sam fatalna obrona bramkarza powody remisu mojego kolejnego

vitoss napisał:

A może nie byłem lepszy?? jak straciłem bramkę to od razu przejmowałem inicjatywę coraz większą z upływem czasu az do strzelonej bramki wiec długo czasu bo straciłem na początku meczu a strzeliłem w srodku drugiej połowy a potem była wymiana ataków. I tak jak mówiłem wyraziłem moje zdanie a Ty możesz miec wogole inne bo każdy powinien mieć jednak swoje zdanie

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Pią 8:30, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 8:22, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
vitoss

Posty: 1425

Pisząc opis pamietaj o tym ze ja tego czytam...Prosze poczytaj regulaminy dokladnie zanim wypisujesz takie glupoty...konczymy offtop

Skąd: KS Piaseczno

Banan1707 - vitoss 4-6 ( wynik jak w hokeju radosny )

Pierwsze 25 minut do ogromna dominacja rywala w tym czasie strzela 2 bramki ale mógł więcej. W 30 minucie udaje mi się strzelić bramkę kontaktowa na 1-2 a w błyskawicznym czasie vitoss strzela na 3-1 i tak kończy się 1 polowa. Druga zaczynam w dobrym tempie doprowadzam do wyrównania 3-3 ale potem rywal dokłada 3 bramki i już się zrobiło 3-6 udaje mi się strzelić jeszcze jedna bramkę mecz kończy się wynikiem 4-6.

Dzięki powodzenia
Sob 13:44, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

KrecikGKS 3:1 jarek2118
Co tu dużo opisywać byłem lepszy,nawet wynik myślę,iż mojej przewagi nie do końca pokazuje.Pierwsza połowa,może oprócz początku i ok.30 do 35 minuty należy do mnie.Kilka setek Sloreyeg musiało się skończyć bramką dla przeciwnika po błędzie fatalnym Bahi.Na szczęście jeszcze w tej połówce udaje się wyrównać w 44 minucie a bramkę zdobywa Laandzat po podaniu Maakaya.Strzały 8-2 ale narazie wynik remisowy.Po przerwie gram już tylko ja.Akcja za akcją,bramkę na 2-1 strzela Maakay po wrzutce od Gio, a trzecią decydującą strzela właśnie sam nasz kapitan.Był jeszcze słupek i kilka dogodnych sytuacji ale na 3-1 się skończyło.Strzały 14-4.

Podsumowując,aż sam się zdziwiłem,że wyszedłem z grupy bez żadnej porażki i to w dobrym stylu.Nieraz szczęście wspomagało raz mniej ,ale 6 meczy wygranych i remis robi swoje.Dzięki wszystkim za bezproblemową grę.Oby tak dalej mi szło.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 20:26, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 20:26, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
jarek2118

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 13

Skąd: Szymki

jarek2118 7-4 vitoss
fajny i ciekawy mecz vitoss postawił na atak jednak taka taktyka nie przyniosła mu sukcesu
Sob 21:18, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

jarek2118 3:4 ptakms

Mecz od początku spotkania nie układał sie po mojej myśli już w pierwszej połowie przegrywałem 3:0
i na 2 połowę zmieniłem formacje na bardziej ofensywną i zacząłem powoli odrabiać straty .
Pierwsza moja bramkę strzeliłem z przed pola karnego następne bramki padały po do środkowaniach. Udało sie jednak wygrać chodź myślałem że nie odrobię już straty 3 goli szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Nie 20:57, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 23:08, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
jarek2118

Posty: 13

a ja do Ciebie to nie pisałem???????????
Nie 12:18, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707 - Mariusz91bn 2-0

Mecz raczej wyrównany. Pierwsza bramkę strzelam w 2 minucie drugiej polowy potem dokładam kolejna bramkę i mecz kończy się wynikiem 2-0.

Grupę kończę na 2 miejscu radosny MAM AWANS szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Nie 16:18, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:18, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

Na początek chciałbym podziękować wszystkim za "w miarę" bezproblemowe rozegranie wszystkich meczów. W naszej grupie rozegrano 28 spotkań w których padło łącznie aż 127 GOLI ! Daje to średnią ok.4,5 gola na mecz. Najlepszą ofensywą i zarazem defensywą może się pochwalić KrecikGKS Strzelił on aż 25 goli tracąc tylko 9.Wygrał 6 meczy i 1 zremisował. Tuż za nim kolejno uplasowali się banan1707, ptakms, koshaolin, jarek2118 oraz na ostatnim miejscu premiowanym awansem - vitoss. Niewątpliwie najsłabsi w grupie okazali się niedoświadczeni Mariusz91bn oraz BOMBELKI. Nie wygrali oni żadnego spotkania i zajęli kolejno 2 ostatnie miejsca.
Życzę wszystkim użytkownikom którzy awansowali z grupy Powodzenia w dalszych fazach turnieju a tym którym się nie udało powodzenia w dalszej grze na scenie WEOL.

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Nie 23:49, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 22:49, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)