Grupa A [III Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

______________

Witam w Grupie A III Fazy Grupowej turnieju. Liczę na sportową rywalizację i ciekawe opisy radosny Miłej zabawy i powodzenia!!

memp napisał:

Termin na rozgrywanie meczy zaczyna się 3.12.2008r. o 10:00. Czas na rozegranie meczy mija 7.12.2008r. (niedziela) do godz. 23.59.

Ben_Ass 2-3 RAFI89

Pamiętajcie, że to ma być zabawa. Mamy czerpać z grania przyjemność, a nie rzucać padami po pokoju radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 1:39, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 17:02, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Do przerwy w strzałach 1-0 dla rywala lool . W drugiej połowie rywal strzela 4 gole. Jak dla mnie wina leży po części na bramkarzu. Na dodatek miał Czerwoną strzałkę ocb? Pierwszy gol to strzał z dystansu, zdziwiłem sie jak to wpadło. Drugi gol, piłka przełamuje ręce bramkarza, odbijając sie od słupka i wpada do bramki. Przy 4 golu rywal omija moje obrońcę i pewnie pakuje piłkę w bramkę. Ja strzelam honorową pod koniec meczu. W strzałach 7-2.

W 2 minucie pakuje piłkę do siatki. Cieszę sie, gdyż szybko strzelony gol zazwyczaj ustawia spotkanie i sie wygrywa. Nie tym razem. W 10 minucie rywal oddaje strzał z 30 metrów i gol. zszokowany . Znowu czerwony bramkarz. Do przerwy w strzałach 6-2 dla mnie. Później w 2 połowie udaje sie strzelić 2 gole. Jednego z ładnej główki.

Szkoda, że nie udało mi sie odrobić tej 1 bramki. Nie wiem co ludzie widzą w tym szachtarze ocb?

Dzięki za mecze !
Śro 19:35, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

karol_p - Krzysiuk
m1: 3-3
m2: 3-2

Mecz pierwszy zaczyna się od przewagi Krzysiuka, którą dokumentuje trafieniem zaraz na początku spotkania, a w kilka chwil później podwyższa na 2-0. Ja zdeka bez radny przy tych bramkach, cóż życie trza gonić. Udało mi się przed końcem 1 części trafić kontakt po strzale Janczyka - to był mój jedyny strzał w tej części. W drugiej doprowadzam do remisu. Za dużo nie pamiętam z ostatnich minut, czy to ja strzeliłem na 3-2 czy Krzysiuk, w każdym bądź razie remis, niesprawiedliwy muszę powiedzieć zdzier choć w końcówce miałem okazję, sam na sam ale zmarnowane. W strzałach 10-5 dla mojego rywala.
Mecz drugi wyrównany. Zaczyna się od mojego trafienia. Później rywal się ogarnął, stworzył parę okazji i wyrównał. Zaraz po tym ja odpowiadam golem na 2-1. W drugiej części rywal koło 20 minuty jej trwania trafia na 2-2, ale przed końcem meczu udaję mi się strzelić bramkę decydującą, na 3-2. Mogłem cieszyć się z jakże cennych 3 punktów. W strzałach w tym meczu coś koło 14-12 dla mnie, w każdym bądź razie nie duża różnica.

Retransmisja meczu: [link widoczny dla zalogowanych]

Musze przyznać dobre mecze wink Vagner Love wszystkie główki wygrywał co okazało sie kluczem do zwycięstwa. Zabrakło troche szczęścia i zimnej krwi. Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pią 12:39, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 2:08, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
RAFi89

Posty: 26

Mecz rozpoczyna się dobrze dla mnie, już w pierwszej minucie wykorzystałem błąd obrony rywala i strzeliłem bramkę. Nie całe 20 minut później strzeliłem drugą bramkę. Przed przerwą rywal zdołał zdobyć bramkę kontaktową. W drugiej połowie przewagę miał Ben_Ass jednak to ja strzeliłem trzecią bramkę. Po zmianie ustawienia rywal zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

W drugim spotkaniu od początku przewagę osiągnął Ben_Ass. Jednak to mi udaję się zdobyć jako pierwszemu bramkę. Później jednak rywal dwa razy umieszcza piłkę w mojej bramce i po pierwszej połowie prowadzi 2:1. W drugiej połowie dalej przewagę ma Ben_Ass, jednak nie potrafi wykorzystać swoich sytuacji. W dalszej części spotkania udaję mi się jednak dwa razy zaskoczyć rywala i ostatecznie wygrać. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Spotkania grane wczoraj więc mogą być drobne błędy w ich opisie.

Ostatnio zmieniony przez RAFi89 dnia Pią 12:27, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

Krzysiuk 5:7 Ben_Ass

Hokej w najlepszym wydaniu. Krzysiuk zaczyna od dwóch akcji i jest 2:0. Ja marnuję zaraz potem jedną i se myślę, że już po turnieju. Ale 3 minuty później Niang sie rehabilituje i wraz z Samassą wyprowadzają Marsylię na prowadzenie 2:4!!. Do szatni Szachtar jeszcze wklepuje trzecią bramkę. Zaraz po zmianie stron robi się 3:5 i wszyscy Ukraińcy rzucają się do przodu. Robi się 5:5. Jednak zimną krew zachowuje Ben Arfa i w końcówce strzela jeszcze dwie bramki.

Ben_Ass 2:2 Krzysiuk.

Tu znów tradycyjnie Krzysiuk na początku meczu wychodzi na prowadzenie dwubramkowe. Ja rewanżuje się strzałem po którym piłka odbija się od dwóch słupków i toczy po linii bramkowej.... Chwile później udaje się załapać kontakt, by w drugiej połowie doprowadzić już do remisu. Gra rywala to 'wślizgi gdzie się da' okazały się skuteczne momentami a czasami zabrakło kartek sędziemu. On szuka drogi do siatki głównie w strzałach zza pola. Ja marnuje najpierw Kone oko w oko z bamkarzem, potem jeszcze Niang i w strzałach 8:8 ale jest czego żałować (a najbardziej to pierwszych dwóch meczów heh).
Aby być w lidze majstrów pozostaje zdobyć 6 pkt z karolem_p, co jest marzeniem ściętej głowy.
Dzięki za mecz i dzięki Wam za dobry turniej radosny.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pią 20:39, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:38, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora

karol_p - Ben_Ass
m1: 3-1
m2: 2-0

Mecz pierwszy w pierwszej połowie to moja duża przewaga, zdobywam w niej bramki. Pierwszą z nich Krasic, płaskim strzałem z 16 metra, drugą dokłada w sporym zamieszaniu po rożnym Vagner. Rywal w tej części ni jak. W drugiej za to zaczął ostro atakować, jego ataki stawały się coraz groźniejsze, zmienił ustawienie na bardziej off. Niestety dla niego, jedna z moich akcji kończy się bramką, strzał, dobitka z woleja i gol. Z jakieś 10 min. przed końcem trafia bramkę na 3-1 za 16 metra. Pod koniec meczu nie wykorzystuje on karnego, udaję mi się wyczuć i obronić. 13-8 w strzałach dla mnie.
Mecz drugi inny. Rywal odpuścił nieco, jednak akcje tworzył, niektóre groźne bardzo. Ja spokojnie grałem, udało mi się strzelić gola po wrzutce i hedzie Jo. Kilka chwil później dokładam drugą, spore zamieszanie, pinball ostry i do piłki na 5 metrze dopada Jo i bezlitośnie dobija. Wynik meczu już nie uległ zmianie, okazje dla mnie były, dla rywala też lecz nie wpada nic dla nikogo. W strzałach moja przewaga.

karol_p - RAFi89
m1: 1-0
m2: 2-1

Mecz pierwszy z moją przewagą dużą. Spora akcji fajnie się zawiązuje, sporo strzałów. Jednak do ok. 30 minuty nic nie wpada, później następuje rożny, piłka wybita, wraca przed pole karne, gdzie ją przejmuje Vagner i strzałem za 16 w krótki róg pokonuje bramkarza mojego rywala. W drugiej części RAFi nieco przy atakował, ale większego skutku to nie miało. W strzałach 16-6 dla mnie i zasłużone zwycięstwo.
Drugi meczyk, nieco inny od pierwszego, bardziej wyrównany ze wskazaniem na mnie. Pierwsza braka wpada po akcji skrzydłem Janczyka, ten wrzuca piłkę na 5 metr a szczupcem Vagner wbija piłkę do bramki. Drugi gol wpada w 2 części, kontra, Vagner zagrywa do Carvalho, błąd obrońcy i sam na sam, brama zdzier. Rywala przed końcem zdobywa kontakt, cała sytuacjia śmieszna, najpierw strzał w słupek, później dobitka w słupek a na koniec wrzutka i head pod poprzeczkę. Koniec zdzier.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Sob 18:34, 06 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:28, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie wszystkich meczów na dzień przed terminem radosny Gratuluję tym, którzy awansowali do elitarnej Ligi Mistrzów, czyli karolowi_pomaranczy oraz RAFIemu89 radosny

Trochę statystyk radosny

Ilość goli strzelonych w grupie - 56

Najlepszy atak grupy - Krzysiuk i jego Szachtar z 16 golami

Najlepsza obrona grupy - karol_pomarancza ze straconymi 7 bramkami

Najgorszy atak - RAFI89, tylko 12 goli, ale za to awans do LM radosny

Najgorsza obrona - Dużo strzelał, ale jeszcze więcej tracił - Krzysiuk ze straconymi 20 bramkami

Średnia bramek na mecz - 4,67

Grupę wygrał karol_pomarancza i to dość wyraźnie, bo miał aż 7pkt przewagi nad drugim graczem. Serdecznie gratuluję także RAFIemu radosny

Wywiad ze zwycięzcą grupy karolem_pomaranczą

memp - Witam serdecznie radosny

karol_pomarańcza - siema radosny

memp - Przebrnąłeś przez III fazę grupową bez porażki i tylko z jednym remisem, resztę rywali zostawiłeś daleko w tyle. Trafiłeś na tak dobrą drużynę jaką jest CSKA Moskwa, czy jakiś inny czynnik wpłynął na tak dobry wynik?

karol_pomarańcza - Dodam, że w wcześniejszych fazach turnieju też nie zaznałem smaku porażki, co do zespoły to jest on BDB, mają wszystko, napad, pomoc, obrone i daje rade, forma sprzyja też miała znaczenie, teraz w własciwej fazie tura będzie sprawdzian bo trafiło mi się Cluj - okaże się czy dyspozycja wcześniej mi pomgała bardziej czy to klub

memp - No właśnie. Zostawmy jednak już Dywizję. Skupmy się na Lidze Mistrzów, w której będziesz grał wspomnianym przez Ciebie outsiderem CFR Cluj. Jaka była pierwsza reakcja po losowaniu?

karol_pomarańcza - Liczyłem się z tym, że to będzie słaby team, nie chciałem BATE dostać bo to totalny słabiak a liczyłem po cichu na Famaguste, los sprawił jak sprawił, Cluj nie jest złe, grałem sparoszki nim i ok się gra, ale czy to wystarczy na dobrego gracza z dorbym zespołem zobaczymy

memp - Sądzisz, że jesteś w stanie osiągnąć cel jakim jest niewątpliwie zwycięstwo w Lidze Mistrzów? Już w grupie masz wymagających rywali: 50ml, Remek i LGZuczek.

karol_pomarańcza - pozyjemy zobaczymy, na pewno nie odpuszcze i będe się starał z wszelkich sił by zajść tym zespołem jak najdalej, dla mnie to wyzwanie - jakby się udało coś ugrać podium to sukces, inne fazy pucharowe ok, ale najbardziej nie zadowolony bede jak nie wyjde z grupy co mi sie bardzo zadko zdarza zdzier

memp - W takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki, bo zawsze po Twoim zwycięstwie będę mógł się pochwalić, że namiestnikowałem Twoją grupę w III Fazie Grupowej IV Dywizji <Lol>

karol_pomarancza - dzieki duże, dodam jeszcze, że moim celem jest jak najdłużej utrrzymać passe bezporażkową w tym turze, oby do konca

memp - Powodzenia! Dzięki za wywiad radosny Trzymaj sie

karol_pomarancza - rowniez dziekuje, hej radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 15:17, 09 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 1:40, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)