Grupa B [ I FAZA GRUPOWA]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

s-m-o-l-u-ch 2-1 RonaldoVIP
Mecz grany po północy i w bardzo dobrych warunkach. Pierwszą groźna akcję tworzą moi zawodnicy, z bardzo dobrej pozycji wprost w bramkarza lutuje bombę Bystrov. Chwilę potem rpzeciwnik odgryza się groźną akcją trafiając w słupek. Rywalowi po jednej z kolejnych akcji udaje się wyrównać, jakiś czas potem pięknym uderzeniem zza pola karnego w okienko popisuje się Titov i takim to sposbem Spartak wygrywa mecz.

Troszke bym sie nie zgodził z tym opisem bo to ja strzelam bramke jako pierwszy. Mecz w I polowie z moja przewaga choc stzraly 5-5. W II polowie rowniez przewazam stzraly 9-8 ale nie udaje sie....
Nie 12:54, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

karol_p 1-0 ADEKjordan

Do meczu podchodziliśmy kilka razy, servy dawały w pupę i skończyło się na p2p kali. Sam mecz z moją ogromną przewagą, jednak ona wynikała po części większej z tego faktu, że mój rywal otrzymał praktycznie na samym początku meczu czerwień i to mocno wątpliwą. Cóż sędzia... Ataki, ataki, ataki moje, jednostronne widowisko, bramkę trafiam pod koniec 1 części, okazji do kolejnych nie brakowało. Rywal sporadycznie kontrował jednak to było za mało. Myślę, że meczyk znacznie ciekawszy byłby gdyby równe 90 minut grało 11 na 11. W strzałach 21-3 dla mnie.
Nie 20:30, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
adekjordan

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 18

ADEKjordan 1-0 RonaldoVIP

Mecz wyrównany. Bramka zdobyta przeze mnie z rzutu roznego zapewniła mi 4 wygraną i awans do kolejnej rundy.
Nie 23:27, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

karol_p 0-0 RAFI89

Mecz w ciężkich warunkach, gram od niechcenia. Dużo akcji z mojej strony, lepsze gorsze ale i tak nic nie wpada. Do przerwy w strzałach było 10-0 dla mnie. W drugiej połowie rywal sie budzi, oddaję 4 strzały ale wsie koło bramy, niektóre bliżej inne zaś dalej zdzier. Ja dokładam 6 strzałów ale dalej nic nie wpada, okazje mniej dogodne niż w 1 części. W strzałach 16-4 na koniec dla mnie i mecz kończy się wynikiem remisowym. Koniec męki bo gra na sejnecie u mnie to istny koszmar.

ADEKjordan - opis niewymiarowy, minimalna ilość słów to 50, następnym razem poleci warn.
Nie 23:45, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)