Grupa C [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

topper2000 besiktas- gelu8 aston villa 1-1

na poczatku czerwona kartka dla besiktasu. Mimo letkiej przewagi aston villi kontra i bramka z ok 16 metrow. pod koniec 1 polowy 2 czerwona kartka dla besiktasu. po chwili blad obroncy besiktasu i wyrownanie na 1-1. mimo letkiej przewagi aston villi grajacy w 9wiatke besiktas utrzymal wynik 1-1. ogolnie malo sytuacji z obu stron
Sob 15:47, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
PiotrekLoverman

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 59

PiotrekLoverman - 50ml 1-1 (0-0)

Mecz wyrównany, akcje po obu stronach i po obu stronach świetna gra w obronie. Jednak to ja strzelam pierwszą bramkę w 60 minucie meczu z ostrego kąta w sytuacji sam na sam. 50 ml próbuje cały czas i wyrównuje w 90 minucie po strzale zza pola karnego. Dzięki.
Sob 15:59, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora

50ml-tropper2000 3:1(15:6)
nie wiem co powiedziec,jakos dziwnie mi sie gralo,mysle ze z moja przewaga,pierwszy zdobywam bramke,pozniej chyba tropper ma slupek,doprowadza do wyrownania,do przerwy w strzalach chyba 5:6,20 minut przed koncem obejmuje prowadzenie i w koncowce dopelniam dziela zniszczenia radosny
thx,powo

Sob 17:05, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
danito

Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 68

topper2000 1:4 danito

mecz wyrownany. w 11 min besiktas toppera obejmuje prowadzenie. ja szybk odpowiadam i w 15 min mamy 1:1. bramke strzelil Anichebe. jeszcze w pierwszej polowie wynik sie zmienil. w 40 min bramke zdobyl Yakubu, po 1 polowie w strzalach 6:4 dla mnie. druga polowa zaczela sie od atakow besiktasu. dwa razy bramkarz evertonu bronil fenomenalnie i raz pomogl mu obronca wybijajac z linii. w 66 i 85 dwie bramki zdobywa Yakubu.

dzieki za mecz i powo dalej

piotrekloverman 0:2 danito

ostatni mecz i kolejne 3 pkt. i mozna sie cieszyc z awansu, ale musze poprawic troche gre tym evertonem. mecz pod moim dyktandem. w calym meczu oddaje 16 strzalow a piotrek 5. bramki zdobywaja Johnson w 17 min , i Anichebe w 56min. teraz tylko moge sie przygotowywac do nastepnej rundzie bo napewno bedzie ciezej.

dziek iza mecz i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez danito dnia Sob 18:13, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:17, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 59

topper2000 - PioterkLoverman 0-3

Mecz generalnie pod moje dyktando, strzelam bramkę na samym początku i pozniej kontroluje wydarzenia na boisku, rywal czasami atakuje, ale nie przynosi to efektu. Dzieki.
Sob 18:11, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Posty: 37

shatko werder - topper2000 besiktas 5-2

dobry mecz akcje z dwoch stron. juz w pierwszej minucie pizarro i 1-0 dla werderu. Odpowiedz besiktasu rownie blyskawiczna. 6' can erdem i 10' mert nobre i bylo juz 2-1 dla besiktasu( szczegolnie 2ga bramka ladna po wrzudce z lewego skrzydla nad obroncami werderu ) niestety nieporadnosc obroncow besiktasu wykorzystuje diego 44' i do przerwy wynik 2-2. po przerwie gra haotyczna ( czrwona kartka dla kracza besiktasu ) werder wykorzystuje swoje szanse : rosenberg 51' i 66' i diego 85' ustala wynik na 5-2.

w podsumowaniu turnieju besiktas gral dobrze lecz mial malo szczescia . gral rowniez czesto w zlych warunkach atmosferycznych ( lagi) dlatego nie mogl wykorzystac swojego wielkiego potencjalu. Napewno to bedzie jeden z faworytow nastepnego turnieju
Nie 16:15, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 59

Mam Uwagę do namiestnika grupy! Sory, ale ja mam 10 pkt a nie 3 pkt. , bo 3 zwycięstwa i remis to 10 pkt. To tyle, subtelna różnica, a jednak kluczowa:) Proszę o poprawienie błędu.
Nie 17:29, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Juz poprawiam Wink Sorry mecze wpisane sa dobrze ;p, a i tak nie dodalem punktow moje nie dopatrzenie Wink

niespodziewanie dobrze mi poszlo w tej grupie:D
bez grania jestem w tą grę a wciąż wygrywam z maniakami tej gry zdzier z tego się cieszę :)hehe
Nie 23:37, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)