Grupa C [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Post Grupa C [II Faza Grupowa]

______________

Macie czas na rozegranie swoich spotkań do 1 Grudnia 2008r. do godziny 23.59.
Pamietajcie nie wpisujemy wyników tych które są w ofercie do czasu zamknięcia tematu z 2 fazą weol bet.

Nick____________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
s-m-o-l-u-ch____08___05__01__02__14__12__+02___016 AWANS!!
KrecikGKS_______08___05__00__03__20__10__+10___015 AWANS!!
Shatko__________08___04__01__03__15__12__+03___013 AWANS!!
vitoss__________08___03__00__05__12__20__-08___009 AWANS!!

ADEKjordan3-0vitoss

Można grać mecze. Wszelkie problemy zgłaszać do mnie na [link widoczny dla zalogowanych] , tabelka będzie w miarę często aktualizowana, a conajmniej raz dziennie.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 18:19, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 58 razy

1 mecz: 1 - 3

Mecz rozpoczał sie od zajefajnej bramki Werderu. Dosrodkowanie po ziemi strzal w bramkarza a ten stoi jak slup soli i pilka po jego nogach wpadla i bylo 0-1. Pozniej atakowalem chiwle ale moje zezonapadziory nic nie potrafily strzelic. W koncu był gol dla Werderu nr 2. Popisal sie moj bramkarz i po tej bramce zostal zmieniony. Decyzja dobra jak sie okazalo. Beasley na farta strzela ladnym strzelam gola i mamy 1-2. Bramka kontatkowe, ciągle pudła moich napastnikow i Jensen pokonuje Alexandera ktopry byl bez szans. 1-3 konczymy mecz i gramy rewanz.

2 mecz: 2 - 1

Musiałem wygrać, innej opcji nie brałem pod uwage i się udało. Choć łatwo nie było. Wiese bronił wszystko a Beasley pudłował, Boyd potykał się o własne nogi a Darcheville nie gral z powodu kontuzji ;]. Strzelam strzelam i nic. Aż złapałem full nerwa, wszedłem formacje, popatrzyłem na zawodników i zdecydowałem. Nacho Novo wszedł na boisku zastepując Beasleya. Nacho powiedział że się odwdzieczy. 38 minuta meczu zmiana, 41 minuta meczu i GOOOOL ! Fenomenalnie Novo przepchal obronce i nie dał szans Wiese strzelajac mocno pod poprzeczkę. Do przerwy wynik 1-0 mógł zadowalać. Po przerwie Werder wyrównał natomiast Novo nie przestawał strzelać. W 54 minucie meczu dostał prostopadła piłke od Thomsona i wyszedl sam na sam z Wiese. Co Zrobił ? Fenomenalnie przelobował golkipera gości z 20 metrów(Wiese był ok. na 8 metrze). Pod koniec meczu miałem karnego ale Boyd z acc 17 i czerwona strzalka spudlowal. Mecz w nerwowej atmosferze wygrany.

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Śro 16:29, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:07, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

KrecikGKS 7:1 vitoss
Znów przyszło mi grać w grupie z vitossem i znów skończyło się dobrze.Rengersi od początku nie mogli złapać rytmu gry,nie utrzymywali się przy piłce i kończy się to bramkami a raczej dużą ich liczbą.Pierwszą bramkę zdobywa De Guzman,który w łatwy sposób ogrywa dwóch obrońców i strzela bramkę.Akcja identyczna i drugi gol ale tym razem z drugiego skrzydła od słupka strzelcem bramki Chun Soo.W 18minucie było już 3-0 po bramce Makaaya i można było już wiedzieć kto ten mecz wygra.Do przerwy bramkę dokłada jeszcze Makaay i Slory i mamy 5-0. Gracze ze Szkocji chyba nie bardzo wiedzieli co się stało , wyglądali jak dzieci we mgle..Po przerwie to samo już na początku strzał piękny nożycami mojej gwiazdy ale broni GK gości.Gdy strzelam bramkę na 6-0 - niezawodny R.Makaay rywal od razu strzela honorówkę.Bramkę ustalającą wynik znów zdobywa Makaay i można śmiało powiedzieć,że jeszcze gracze Feyenoordu się tak w tym turnieje nie bawili.Strzały 16-4
vitoss 0:2 KrecikGKS
Do rewanżu przystąpiłem z obawami bo jak to bywa zawsze po takim meczu może nastąpić rozprężenie albo przeciwnik zmotywuje się na wyżyny..Chodź Rengersi zagrali lepiej to i tak nie pozwoliło im zdobyć choćby puktu w meczu z moją drużyną.Pierwsza połówka bardzo wyrównana a bramkę zdobywa Chun Soo i 1-0 kończy się ta połówka.Vitoss miał poważne szanse na zdobycie w jednej akcji oddał chyba z 5 strzałów ale to co wyprawiał Timmer w bramce było imponujące.Po przerwie już raczej mecz pod moje dyktando.Dwa czy trzy słupki Koreańczyka Chun Soo,który musiał występować w ataku bo kontuzji dostał przed meczem Mols a problemy wirusowe dopadły Sloryego.Mam podobną sytuacje co vitoss w pierwszej połówce również oddał chyba z 2 strzały i 2 dobitki ale wszystko w bramkarza gospodarzy.Na 2-0 podwyższa niezawodny Roy Makaay.Przeciwnik coś próbuje ale nic nie zdziałał.Strzały 12-11.Dzięki.Ważne 6pkt.
Śro 17:43, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
adekjordan

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 18

ADEKjordan (Galatasaray Stambuł) - shatko (Werder Brema)

1.mecz 2:1

Do meczu podeszłem bardzo skoncentrowany. W końcu to mój pierwszy turniej.
Pierwsza połowa nie zapowiadała mojego zwycięstwa . Przewagę cały czas posiadali gracze Werderu. Druga połowa również wyglądała podobnie. Ciągłe ataki graczy Werderu, niecelne strzały na moją bramkę, cały czas utrzymywało się 0:0. Aż do 55 minuty kiedy to po jednej z kontr piłkę głową do bramki skierował Umit Karan. Nie mineło 5 minut a na 2:0 z rzutu rożnego podwyższył Cetin Servet.
Rozluźnieni gracze Galaty w 75 min zostali pokonani przez C.Pizarro. Końcówka była bardzo emocjonująca. Cały czas atakowali gracze Werderu jednak udało mi się dowieżc wynik do końca. WYGRANA!!!!

2.mecz 0:2

Podbudowany zwycięstwem przystąpiłem do meczu. Mecz praktycznie niczym nie różnił się od poprzedniego. Przeciwnik cały czas mnie atakował. Moja taktyka zdawała zadanie do 20 min kiedy to piłkarze Werderu po raz pierwszy pokonali mojego bramkarza. Błąd przy tej bramce popełnił mój bramkarz odbijając piłkę od własnych nóg przed siebie. Nie mineło kilka minut a już przegrywałem 0:2. Szybka kontra, wyłożenie piłki na 11 metr i GOOLLL!!! W drugiej połowie gra się wyrównała jednak wynik pozostał bez zmian

m2: 2-2

m1: cóż za nudny to był mecz do 80 minuty, zero akcji ewidentnie mecz, w którym to obaj czekaliśmy na tą jedną jedyną akcję, aż tu nagle w 80 minucie shatko strzela. Myślę sobie dobra po meczu w sumie shatko miał przewagę w środku pola w drugim może się odkuję. jednak o dziwo w momencie wyrównuje, po czym w dwóch kolejnych momentach shatko pakuje mi kolejne dwie bramy. Szok, jednak warto było przyjść na trybuny stadionu pomimo mrozu.

m2: no tu w około 20 minucie kosa od tyłu rywala w polu karnym, w sumie zbyt pochopna jego decyzja, a może automatyzny wślizg? Na pewno 100% sytuacja to to nie była. Karnego wykorzystuje. Potem gra mi się dobrze bo shatko gra we 3 w obronie. W połowie drugiej połowy strzelam na 2-0, rywalowi udaje się wykorzystać dwie kontry i mamy remis pomimo, że w strzałach 22 do <10 dla mnie szczęśliwy

a w meczu z adekjordan lagi jak sie patrzy;\
w dodatku oddal 2 strzały na bramke i wygrał 1 mecz :\ głupie ptk tracę... pozdro
smoluch oba mecze zaje fajne emocjonujace do samego konca dzieki i pozdro.

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Czw 21:17, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:16, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

Mecze z mojej perspektywy ,pomyślałem,że wrzucę skoro już napisałem to w notatniku więc mecze z Shatkiem(inauguracyjne) wyglądały tak okiem ślepego Kreta : wink
KrecikGKS 3:1 Shatko
Z gry więcej miał Shatko, lecz to ja już w 8minucie wychodzę na prowadzenie - nie udana próba pułapki ofsajdowej i na raty strzela Maakay mamy 1-0.Wymarzone rozpoczęcie drugiej fazy.Dochodzi do remisu po jednej ze składnych akcji graczy Werderu Brema a strzelcem bodajże Rosenberg.W końcówce połówki znów udaje się zdobyć bramkę prawie po identycznej akcji co pierwsza strzelcem ten sam gracz i na przerwę schodzę z prowadzeniem 2-1.Po przerwie już w 50 minucie znów strzelam bramkę po złym skróceniu pola gry przez linie defensywną zespołu niemieckiego tym razem bramkę zdobywa Slory.Do końca każdy miał jeszcze jakieś szansę jednak nie powiodło się i 3-1 zostaje na tablicy wyników.Strzały pewnie na korzyść Shatko a ile to nie wiem.

Shatko 2:1 KrecikGKS
Cóż nie udaję się zwyciężyć. Jedyny pozytyw to to ,że będę wyżej w tabeli przy równej liczbie pkt.Do przerwy bardzo dobrze grały defensywy oby dwóch zespołów i akcja były niwelowane.Strzały 1-0 .Po przerwie już lepsza gra i bramki szkoda,że dla przeciwnika.Pierwsza pada po dobrej akcji gdzie mój napastnik nie wygrywa główki do ustawienie nie wracają wszyscy i luke wykorzystują gracze Shatko.Druga bramka to dobre rozegranie i strzał Diego zza pola karnego po tej bramce odrazu odpowiadam ze złości chyba bramką Maakaya.Do końca się nic nie udaję ukuć z jednej jak i drugiej strony choć starania były.Dzięki
Czw 16:16, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch KrecikGKS
m1: 2-1
m2: 2-1

Pierwsze spotkanie toczone w lagach, było dużo czasu na odczytanie tego co rywal w danej akcji chce zrobić, pomimo to jednak widowisko dość ciekawe. Pierwszy bramkę strzela Krecik, mi dynamicznie udaje się wyrównać akcje po bramce w plecy. Później z tego co pamiętam moi zawodnicy dwa razy nie potrafili skierować piłki do pustej bramki zza 16 metrów, gracze krecika również skutecznością nie błyszczeli. W końcóce udaje mi się wyjść na prowadzenie, a rywalowi nie stykło czasu by wywalczyć remis

Drugie spotkanie w dość dobrych warunkach już. Od mocnego uderzenia zaczynam. Szybko zdobywam bramkę, gram jeszcze kilka dobrych ackji jednak tym razem bez zdobyczy brakowych. Rywal atakował mneij niż ja, głownie kontratakował, za to jak już zaatakował to zazwyczaj groźnie. Udaje mi się strzelić drugą bramkę i krecik daje all offensive. Nie udaje mu sie wykończyć kilku groźnych ackji, aż w końcu z pomocą przyszedłem mu ja kretyńsko zachowując się w obronie. Zostało 5 minut i było to 5 minut pełne nerów Krecik oddał w nich 2 groźne strzały. Raz b. dobrą interwencją popisał się mój Gk, za drugim razem piłka poszła ponad poprzeczką, a sędzia gwizdnął koniec meczu.

dzięki.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pią 16:07, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:50, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

KrecikGKS 4:2 AdekJordan
Dobre spotkanie , szczególnie moja skuteczność z czym zawsze bywały problemy.Do przerwy 3-1 dla mnie.Już w 7 minucie prowadzenie zdobywa Laandzat po strzale za pola karnego.W 14 minucie mamy już 2-0 a bramkę zdobywa Makaay i odrazu po tej bramce przeciwnik robi akcje , rykoszet po strzale i piłka spada pod same nogi H.Sukura i ten doświadczony gracz zdobywa bramkę kontaktową.Udaje mi się jeszcze przeprowadzić akcję gdzie na prawym skrzydle Mols ładnie wypuścił Chun Soo ten dośrodkował i mój As (Makaay) strzela na takim półwślizgu bramkę i tyle byłoby na tą polówkę. W 50 minucie mamy ostatnią bramkę dla mnie w tym meczu a jej autorem jest Mols,który pokonał bramkarza głową,wcześniej próbował nożycami ale udało się głową.Ostatnia bramka pada ok.75 minucie po rzucie wolnym Umita Karana bodajże.Mamy 4-2.Strzały 7-4 na moją korzyść.
AdekJordan 0:1 KrecikGKS
W tym meczu myślałem,że stracę dwa punkty jednak udało się ale po kolei.Pierwsza połowa dość wyrównana choć to ja mam więcej z gry jednak akcji bramkowych jak na lekarstwo-moi napastnicy w fatalnych formach (Makaay szara strzała,Slory to samo,Mols fioletowa i w ataku gra ten ostatni z Koreańczykiem Chun Sonem) ,było widać brak ofensywy i wykończenia.Najlepsza moja sytuacje przed przerwą to strzał w słupek Molsa. Po przerwie dążenie do wygranej ,więcej sytaucji wprowadzam znajdującego się w beznadziejnej formie Makaaya za Molsa i ten ożywia grę z przodu.Decydująca akcja ustalająca wynik meczu rozgrywa się w 86 minucie gdy sam na sam wyszedł Chun Soo strzelił bramkarz odbił jednak piłka toczyła się do bramki , obrońca Okan starał się zdążyć i wybić piłkę ,udało mu się ale do własnej bramki.Później Chun Soo podpala się i strzela nad bramką.Strzały 9-4.Dzięki
Pią 23:26, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Muszę zrezygnować z turnieju, bo mam poważne problemy z komputerem. Ma już swoje lata, ale teraz to już jest wrakiem. Muli się strasznie, nie ma sensu na nim grać, bo tylko psuję nerwy przeciwnikom. W sumie to też nie do końca wiem, czy to moja wina, że muli mi w trakcie meczów, bo w sumie to są też mecze, gdzie wszystko śmiga idealnie. Przepraszam, że nie dokończę tego turnieju. Powodzenia dla wszystkich, prawdopodobnie skończę już z WEOL'em...

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Sob 16:26, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:23, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch ADEKjordan
m1: 2-1
m2: 1-0

Obydwa mecze bardzo podobne do siebie, wyrównane i dość otwarte. Miałem większą skuteczność w obydwu spotkaniach i głównie dzięki temu udało mi się wygrać. Poza tym w pierwszym meczu jeden z czołowych zawodników rywala Shukur miał strzałkę w dół, ja nie mogę narzekać na formę swoich w żadnym spotkaniu. Rywal na pewno zasłużył na zdobycz punktową w tym dwumeczu jednak this is football szczęśliwy
Sob 17:19, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
vitoss

Posty: 1425

vitoss - s-m-o-l-u-ch

1-2 i 3-2

Pierwszy mecz ogromna przewaga smolucha w strzalach 20-5 dla niego. Udalo sie mi objac prowadzenie ale przegralem mecz. Koncetrowalem sie na obronie by głupio nie stracic bramki. Drugi mecz natomiast juz gram odwazniej i udaje sie mi wygrac. Bodajze z stanu 1-2 dla smolucha wyciaglem wynik na 3-2. Mecze spokojne, fajne i bez lagowe co jest najwazniejsze. Jescze 1 pkt i mam awans... ;P

vitoss - ADEKjordan
1-3 i 3-0

Pierwszy mecz traktuje jako oborne czestochowy lecz sie nie udaje. Kontra i gol dla mnie. Cousin i prowadze. Rywal strzela w drugiej polowie bramke z karnego a reszta jest kwestia czasu. Wygral zasluzenie gdyz ja chcialem zremisowac tlyko ten mecz lecz popelnialem bledy w obronie. Drugi mecz to juz 13-4 w strzalach dla mnie i gra jednego aktora zdzier Burke juz na poczatku dal prowadzenie a moja przewaga rosla. Kibice Rangersow sie coraz bardziej cieszyli gdy Darcheville podwyzszyl na 2-0. Trzeci gol to juz kolejna bramka Burke i mecz sie konczy. Jescze Sukur i Boyd mogli sie wpisac na liste strzelcow. Wtedy wynik by byl inny. Powodzenia w koljnych turach.

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Sob 18:15, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:20, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rozgrywki w grupie zakończone, mecze Wez1 nie są zweryfikowane jako walkowery, lecz nie są branę wogóle pod uwagę, co nic nie zmienia w tabeli.

1 miejsce premiowane awansem uzyskał s-m-o-l-u-ch , bardzo dobry gracz, ambitny i walczący do ostatniego gwizdka, wiele spotkań z nim rozegrałem i muszę powiedzieć że ciężko z nim wygrać, jego Spartak zgarnął 16pkt i to wystarczyło do osiągnięcia awansu[i to z 1 miejsca].

2 miejsce premiowane awansem uzyskał KrecikGKS , zawodnik prosto z Elity, każdy pewnie stawiał go za nr.1 do awansu, Jego Feyenoord przegrał rywalizacje o 1 lokatę o 1pkt, no ale czasami tak bywa...

3 miejsce premiowane awansem uzyskał Shatko , Werder to najlepsza drużyna poza Zenitem jaką można było trafić w turnieju, a dokładnie w tej fazie, szczęście sprzyjało Shatko i trafił właśnie nią, zdobywając 13pkt zajął 3 lokatę i pewnie awansował dalej.

4 miejsce i ostatnie premiowane awansem uzyskał vitoss , nasz moderator nie postarał się, bo 9 oczek to nie jest sporo, ale małymi środkami, oszczędzając swoich zawodników przedarł się przez tą fazę i będzie walczyć dalej swoimi Rangers'ami.

5 miejsce uzyskał AREKjordan i niestety musimy pożegnać tego gracza z turnieju, walczył bardzo ambitnie i osiągnął przyzwoite wyniki, niestety 6pkt nie wystarczy, ale występ może zaliczyć do udanych.

Dzięki za rozegranie meczy w terminie i powodzenia w następnej fazie, być może znów komuś z was będę prowadził grupę radosny , a teraz łyk statystyk:

NAJLEPSZA OFENSYWA: KrecikGKS 20 bramek [2,5 gola na mecz]

NAJLGORSZA OFENSYWA: ADEKjordan 8 bramek.[1 gol na mecz]

NAJLEPSZA DEFENSYWA: KrecikGKS 10 bramek [1,25 gola na mecz].

NAJGORSZA DEFENSYWA: vitoss 20 bramek [2,5 gola na mecz].

NAJLEPSZY BILANS BRAMEK: KrecikGKS +10.

NAJGORSZY BILANS BRAMEK: vitoss -8.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 18:44, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:39, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)