Grupa C [III faza grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C [III faza grupowa]
_________

_____________________

Siemanko na ostatniej stacji do Ligi Mistrzów, lub jak kto woli z angielskiego Champions League. Łatwych spotkań już nie ma, każdy punkt liczy się jak dwa hehe. Co tu dużo gadać dochodząc tak daleko pokazaliście swoje umiejętności jednak pewnie nie w 100%. A tutaj nie ma, że nie trzeba dać z Siebie wszystko. Życzę wam zaciętych spotkań i niech awansuje najlepszy i ciut gorszy.

A zazdrość wcale go nie zwiększy"

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 1:03, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 7:49, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

banan1707 - lukasso 1-3

Mecz wyrównany bramki padają w drugiej połowie. Strzelam na 1-0 a potem tylko tracę bramki przeciwnik wykorzystał moje błędy.

banan1707 - lukasso 1-0

Mecz tak jak pierwszy wyrównany udaje mi się strzelić jedna bramkę i ona wystarczyła do zwycięstwa choć każdy z nas miał kilka sytuacji na strzelenie

3:1 / 2:2

Mecze powiedzmy wyrównane z większym wskazaniem na mnie.
Pierwszy mecz to pierwsza połowa to moje ataki i zdobyta piękna bramka . Rywal dostał jedynie ok.20minucie czerwoną kartkę i punkty w tym meczu zaczęły mu się wymykać.
W drugiej połowie tego spotkania Lukasso zaczął lepiej grać,ja grałem także dobrze.
Nagle ni stąd ni z owąd nie udana pułapka ofsajdowa i mamy remis .
Myślę sobie wtedy remis będzie niezły z takim bardzo dobrym graczem jakim jest Lukasso.
Ale gram do końca, i robię dobrą akcję prawą stroną ,wrzucam płaską piłkę dopada do niej środkowy napastnik i strzela obok leżącego bramkarza. mamy 2:1 . No i Lukasso pędził do przodu by wyrównać ,ja jednak dobrze się broniłem i kontratakowałem i po jednej z takich kontr ustaliłem wynik spotkania 3:1 w pełni zasłużenie.

2 mecz to takze dobry początek mój ,lecz niestety zaś szybkie wyrównanie zdzier no i myślałem że mecz potoczy się przy odrobinie szczęścia tak jak 1-szy ,no i prawie się udałozdzier
przed przerwą strzelam bramkę na 2:1 i w przerwie robie 5min przerwę z powodu telefonu od rozpaczonej kobiety...smutny no i po frustracji rywala, zmuszony byłem grać i rozmawiac przez telefon, strzelił szybko bramkę na 2:2 .A ja nie umiałem już wyjść na prowadzenie, mieliśmy w sumie oboje dogodne sytuacje. Wynik sprawiedliwy myślę. Dzięki i powodzenia !
(Lukasso to pierwszy gracz który także gra na spalone z którym miałem przyjemność graćradosny ,ale sam się często na nie łapałradosny pozdr! )
Śro 22:47, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

lukasso 3-3 krecikgks
krecikgs 0-1 lukasso

Pierwsze spotkanie wyrownane obie bramki moje to tzw z dopy, jednak krecik nie blyszczy niczym szczegolnym , powinien to wygrac, jego gole sprawily ze gemba mi sie rozdziawiala
drugi mecz to karny w 93min i lamerski strzal w sam srodek

Pią 9:08, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707 - KrecikGKS 1-2

Pierwsza polowa wyrównana. Przeciwnik wychodzi na prowadzenie w 20 minucie po moim błędzie, dążę do wyrównanie i pod koniec pierwszej polowy udaje mi się doprowadzić do remisu po 1-1 bo bramce z główki. Drugą połowę zaczynam od mocnych ataków ale nic nie chce wpaść do bramki przeciwnika nie wykorzystane akcje się zemściły i tracę bramkę 1-2 i takim wynikiem kończy się mecz.

Banan1707 - KrecikGKS 4-2

Drugi mecz także nie zaczyna się po mojej myśli znów tracę pierwszy bramkę ale udaje mi się wyrównać i myślałem ze dalej pójdzie już łatwo z kolejnymi bramkami lecz znów się przeliczyłem tracę bramkę na 1-2 ale przed przerwą strzelam na 2-2. W drugiej połowie dokładam 2 bramki i mecz kończy się wynikiem 4-2

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Pią 20:29, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

btw.
banan to najsłabszy gracz z tej grupy moim zdaniem ^^.

Shatko - KrecikGKS
2:4/2:1

2 mecz opisze bo 1 był 3 dni temu i nie wiem czy taki był nawet wynik,krecik mi powiedział że niby taki...

No to tak, mecz bardzo zacięty w szybkim tempie prowadzony, dużo sytuacji strzeleckich ,mało bramek.
Pierwsza połowa to dobra gra Krecika i szybko strzelona bramka... po błędzie obrony gdzie nie wyszła 4-ka obrońców równo w lini tylko został prawy obrońca z tyłu i dogranie na sam na sam z bramkarzem i mamy 1:0...Długo ten wynik utrzymywał się na tablicy wyników lecz przychodzi 41'minuta i strzał zablokowany przez gracza "fejnordu?" dobija środkowy napastnik z 11 metrów i mamy wyrównanie! Po przeerwie Krecik próbował znów zdobyć prowadzenie lecz już przestałem grać na "ofsajdy"... skupiłem się i lepiej się broniłem , nagle kontra i krecik pozostał bez bocznych obrońców ... i mamy 3vs1 obrońca + bramkarz , wynik 2:1 dla mnie i tak do końca wynik mógłbyć jeszcze wyższy albo znów remis lecz żadna z drużyn nie zdobyła bramek i takim sposobem wygrywam swoją grupę... radosny)

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pon 1:21, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 14:46, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707 - Shatko 1-3

Mecz rozpoczynam źle bo tracę bramkę w 10 minucie jednak udaje mi się doprowadzić do wyrównania i takim wynikiem kończy się 1 połowa . Druga połowa to cios za cios lecz przeciwnik miale lepsza skuteczność i wykorzystał 2 sytuacje i końcowy wynik 1-3. Lekka przewaga przeciwnika

Banan1707 - Shatko 5-1

Mecz zaczynam od mocnego akcentu szybko strzelam 2 bramki i uspokajam grę. Lecz przeciwnik dąży do strzelenia kontaktowego gola lecz to ja dokładam kolejna bramkę i mamy już 3-0. przeciwnik nie złożył broni i strzela 3-1 potem miał jeszcze słupek mi 4 bramkę w meczu strzela Frei a 5 dokłada Petric i takim wynikiem kończy się mecz.

Dzięki powodzenia
Pon 0:53, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

Taka trochę sylwestrowa grupa 10...9...8...7 no i koniec. Rzutem na taśme Shatko słów na wiatr nie rzuca i co miał rozegrać to rozegrał a nawet awansował z miejsca pierwszego. Awans z miejsca drugiego uzyskał n/n (nieznany nikomu ;P) banan pewnie ma banana na twarzy bo będzie grał w Lidze Mistrzów. No ale nie dziwie się, też bym miał gdybym zostawił takie marki w tyle jak lukasso i KrecikGKS. Dzięki wszystkim za rozegranie swoich spotkań. Gratuluję wszystkim za spotkania. Powodzenia dalej
Pon 1:09, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)