Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA A (II runda)
____

__________________Eliminacje do Ligi WEOL__________________________
________________GRUPA A (II faza grupowa)________________________

Witam wszystkich, którzy trafili do grupy A drugiej rundy Eliminacji WEOL. W tym temacie podajecie wyniki meczy, wraz z ich opisami, które sa koniecznością, screeny oraz wszelkie inne smaczki, ja na podstawie tego co tu napiszecie sporządze podsumowanie, więc proszę o jak najbarwniejsze relacje. Jeżeli zdobędziecie jakieś bramki godne uwagi zamieśćcie je w tym temacie.
Jeżeli zaistnieje jakiś problem dotyczący rozegrania meczu, bądź braku kontaktu z rywalem zgłaszacie to w tym temacie lub bezpośrednio na moje

Proszę wszystkich o dokładne zapoznanie się z poniższymi linkami:

Regulamin Eliminacji WEOL

Ogólny Regulamin Rozgrywek

Uwaga !

Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w niedziele 04.11.07 o godzinie 20:00!!!

Mackal 1-2 Marky_ramone

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 18:09, 05 Lis 2007, w całości zmieniany 47 razy
Wto 0:02, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora
sowa

KrecikGKS 1:2 sowa

Mecz przy trudnych warunkach "lagii !!!" i inne nie dogodnosci przewaga krecika ale udalo sie wygrac:P
Wto 18:23, 30 Paź 2007
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

(GHANA)Sowa 1:3 KrecikGKS
Mecz już bez burzy lagów na nowej kailerze.Mecz się dla mnie dobrze układa szybkie 2-0,które utrzymuje do przerwy.Po przerwie ładne zachowanie Guerrero wypuszcza Solano a ten zdobywa bramkę i jest już 3-0.Do końca jeszcze trochę czasu bardziej skupiam się na rozbijaniu ataków gańczyków,którzy oddali dużo strzałów ale albo były niecelne albo w środek bramki.Jeden z nich wpada po dobitce(od spojenia).Dzięki za meczyk.Pozdro
(PERU)MartiniTSW 4:1 KrecikGKS
Peru kontra Peru.Mecz rozpoczyna się dla mnie dobrze i prowadzę 1 do 0.Odrazu trener Martini reguję stawia na bardziej ofensywną grę i do przerwy ze spuszczonymi głowami schodzą graczę Peru ci od Krecika.Te dwie bramki słabo spisujący się w tym meczu bramkarza stawiam na jego konto.Staram się jak mogę ale wiadomo,że Martini to gracz wielkiej klasy.Gdy strzela 3 bramkę poddaje się(w tym meczu).W loos time tracę kolejną i wynik na tablicy brzmi 4-1
KrecikGKS 3:1 MartiniTSW(PERU)
Mecz kapitalnie zaczyna nie kto inny jak ja :] Kombinacyjne rozegranie przed polem karnym Solano od poprzeczki piekielnie mocno i jest bramka.Odrazu reaguję tak jak w 1 meczu Martini w swojej taktyce lecz tym razem tracę tylko jedną bramkę.W drugie połówce to teatr jednego aktora(czytaj Pizzaro) zdobywa dwie bramki po precyzyjnych strzałach w długi róg bramkarza.Jedna po błędzie obrońcy Martiniego-od słupka.Przed obawom stracenia trzech punktów gram już tylko defensywnie i wygrywam jakże trudny mecz.Dzięki Pozdro cool
(SENEGAL)Mackal 2:4 KrecikGKS
Powiem tak dobry,szybki,żywy mecz pada dużo bramek.Wygrać może tylko jeden i byłem to ja.Prowadzi jednak Mackal po składnej akcji.Później przez kilka minut nie mogłem się otrząsnąć.Ale na kłopoty jest Claudio,który za plecy Colego(obrońca Senegalu)wrzuca piłkę i Ross umieszcza piłke w bramcę 1-1.Taki wynik do przerwy.Po przerwie długo się nie zastanawiam atakuję piłka do Solano strzał do obrony ale bramkarz dziś nie miał swojego dnia i jest 2-1.Szybka odpowiedź Mackala Diouf i 2-2.Nic sobie z tego nie robie znów atak za atak i jest bramka 3-2.Senegal w natarciu tak mnie wystraszył,że zmieniam ustawienie na bardzo ofensywne.Jednak po błędzie ich obrońców zdobywam bramkę.J.Farfan i to już jest koniec.Peru inkasuje 3 pkt wykrzyknik wink
KrecikGKS 2:2 Mackal(SENEGAL)
Mecz znowu wyrównany.Tym razem musiałem odrabiać dwu bramkową stratę.Mackal przed tym spotkaniem zapowiadał,że gra o życie bo z awansem może być krucho i jego zapowiedzi nie były pustymi słowami.Dobrze,że świetnym startem do dobitej piłki przez cienkiego golkipera Senegalu popisał się i zdobył bramkę J.Ross w doliczonym czasie pierwszej połowy.Na niedługo przed końcem spotkania zdobywam bramkę.Dużo sytuacji z jednej i drugiej strony.Strzały 10-10.Dzięki i powodzenia dalej.
(MALI)Raku 1:0 KrecikGKS
Kolejna stracone punkty chodź mecz układał się na remis.Strzałów było nie za dużo ale jak było ty groźne.Moje minimalne albo dobrze bronione przez Sidibe.Raku strzela bramkę i wygrywa.Brakowało w mojej grze takiego kopa,słabo grał atak śmiem twierdzić,że tragicznie.W strzałach 6-9.Niestety nie rozumiem swojej psychiki a czemu pytanie zobacz cię niżej
KrecikGKS 3:0 Raku(MALI)
Zdenerwowany takim obrotem sprawy z pierwszego meczu.Biorę się w garść i odpoczątku nacieram na bramkę Mali.Strzały albo świetnie bronione albo znów niecelne chodź w pierwszej połowie tego meczu oddałem więcej niż w całym pierwszym meczu.Jedna akcję zamieniam na bramkę po wrzutce Solano-Guerrero wychodzi najwyżej i z najbliżej odległości głową zdobywa bramkę.Do przerwy w strzałach 7-2.Raku troszkę w drugiej połowie lepiej ale gdy strzelam drugą bramkę ide za ciosem i znów ładna bramka Guerrero.Mam jeszcze sam na sam ale C.Pizzaro chciał zlobbować Sidibe co wychodzi nad poprzeczką.W końcówce Raku szuka honorówki ale nic z tego nie wychodzi.W strzałach 13-5 dla mojej skromnej osoby.Szkoda dwu meczu naprawdę-stracone 3 pkt;/

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Śro 22:17, 31 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Śro 9:36, 31 Paź 2007 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

No nie mogę jakoś przełamać tej złej passy ,,wyrównanych '' meczy.
3/4 takie mecze przegrywam.Ciekawe kiedy ta czarna passa się skończy zagubiony

W 2 meczu gdy prowadziłem już 2:0 czulem obawy,że coś lub ktoś mi ten mec zawali.No i niestety mój bramkarz puścił 2 szmatki,a ta druga nadaje się do ,,watts''-a,no po prostu gol -parodia roku.
Mam nadzieję,że mój limit pecha się już wyczerpał.
Dzięki za grę i powodzenia dalej,bo grasz naprawdę nieźle.

Sowa 0:3 MartiniTSW

Mecze w dosc trudnych warunkach(lagi), ale jakos sie udalo.
Czw 16:02, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora
sowa

Raku 0:1 sowa
ten mecz to przewaga raka wszyscy moi pomocnicy i napastnicy mieli strzalki w dol a wiec brak formy ale sie udalo stzrelic i dowiozlem wynik do konca:)

sowa 4:2 Raku

W pierwszej czesci spotkania przewaga raka (nawet poprzeczka) nastepnie jedna z kontr z mojej strony daly mi uzyskac 1 bramkowe prowadzenie nastepnie moja wyrazna przweaga i w koncu wygrana 4:2
Czw 20:28, 01 Lis 2007
MartiniTSW

Posty: 752

MartiniTSW 4:0 marky

Mecz toczony w sporych lagach i nic wiecej.

MartiniTSW 3:1 mackal

mackal 2:2 MartiniTSW

Mecze bardzo emocjonujace z wieloma ciekawymi akcjami.
Czw 22:43, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky 0:4 sowa

słabszego rywala już nie bede miał w tych eliminacjach, nawet z sową nie moge sobie poradzic, nic nie idzie, zero dobrych akcji, zero pzryjemności z gry, bleee

marky 1:0 sowa

W końcu jakieś punkty, mecz beznadziejny, cały czas lagi, nic sie nie dalo zrobić, jedna bramka zaważyła, walcze dalej.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Sob 19:23, 03 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:48, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora
mackal

Posty: 1181

Mecze toczone przede wszystkim w dobrych warunkach(prawie bez lagów )no i mnóstwo ciekawych sytuacji podbramkowych ,a także szybkie tempo obu meczy.
Martini zwłaszcza w 1 meczu pokazał klasę strzelając bramki z trudnych miejsc.
Jak tak zagram w następnych meczach to jest szansa ,że będzie dobrze.
Edit:
mackal-sowa 4:0
Zabójcza skuteczność była przyczyną tak wysokiego zwycięstwa.Oby więcej takich meczy.
sowa-mackal 1:0
No niestety,po takim zwycięstwie gra się trudniej.Wydawało się,że mecz zakończy się remisem,no ale po kontrze puszczam gola,a pod koniec cud(słupek )ratuje rywala od remisu.Szkoda tej przegranej,bo
o awans będzie trudno,ale szansa pozostała.
Czw 23:53, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora
MartiniTSW

Posty: 752

MartiniTSW 0:0 Raku

Bardzo wyrownany mecz co widac po wyniku, duzo strzalow i akcji ale nic nie chcialo wpadac.

Raku 0:6 MartiniTSW

A tu Rakowi mecz chyba nie wyszedl pomimo prawie rownej statystyki strzalow(12:13).

dzieki

Ps. Hehe z tym postem jestem juz ekspertem cool
Pią 15:47, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora
sowa

Pisac jak ktos zemna jeszcze nie grał !!! i moze ktos zaktualizuje tabele!!!
Sob 11:32, 03 Lis 2007
mackal

Posty: 1181

mackal-Raku 1:0

Miałem kilka sytuacji na strzelenie bramki(rywal miał nieco mniej) i jedną udało mi się wykorzystać.Później walczyłem do samego końca o korzystny wynik i udało się lecz nie bez trudu.
Szczerze już się bałem,że po raz kolejny zremisuje wygrany mecz(jak to miało miejsce z Martini,Sową i KrecikGks),ale w końcu się przełamałem.

Raku-mackal 1:2

Tego meczu się obawiałem,bo wiedziałem,że Raku ten mecz musi wygrać ,by marzyć chociaż o 4 miejscu dającym baraże.
Tym razem ja zacząłem dobrze,ale jeszcze w 1 połowie straciłem gola na 1:1.
2 połowa była bardzo emocjonująca i jedyna bramka padła po precyzyjnym strzale przy słupku bodajże Dioufa.Raku też miał swoje szanse,ale jakoś wychodziłem obronną ręką no i dość nieoczekiwanie zgarnąłem komplet punktów(co jak co,ale nie z nim planowałem zdobyć dublet zdzier )

Dzięki za mecze

Mecze z marky ramone mam zaplanowane na jutro.
Sob 15:39, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Raku 2:1 marky_ramone

Raku 2:2 marky_ramone

Słabe mecze, nic szczególnego. Nie ma czego opisywać.
Dzięki za mecze, powadzenia dalej.

I to by było na tyle, 3 liga dobra bo i tak w tej dyspozycji na nic więcej mnie nie stać wink
Sob 21:13, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Proszę o jak najszybsze rozegranie pozostałych spotkań.
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija dziś (niedziela 04.11.07) o 20:00!!!

marky_ramone (Grecja) 1:1 (Peru) KrecikGKS

W miare dobre i wyrównane mecze, w pierwszym zawazyła skuteczność, dużo lepiej sie gra z myślą że jest juz sie w trzeciej lidze i nie trzeba dawać z siebie wszystkiego.

marky ramone-mackal 4:2
Szczerze już chciałem wyjść z gry,ale grałem.No,ale niestety to był fatalny błąd ,bo bramki głównie padały przez lagi i fps. w 2 połowie nieziemsko przycinało zwłaszcza pod moim polem karnym.Wynik po prostu jest jednym wielkim nieporozumieniem.
Widzę,ze kolega doskonale czuje się w tych warunkach,ale ja mówię stop!!!!
Nie mam zamiaru przegrać swojej szansy przez głupie lagi!!
Tzn. 2 mecz nie moge zagrać z powodu lagów marky ramone .
Nie 20:06, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

dlaczego piszesz, że drugiego nie możesz zagrać z powodu lagów ??
napisałeś "nieziemsko" przycinało, dla mnie nie było wcale nieziemsko, były lekkie lagi i to tylko pod polem karnym, ale nie uniemożliwiające grę, dlaczego nie wyszedłeś na początku ?? bo strzeliłeś bramkę pierwszy ?? a potem zaczeło nie iść tak jak chiałeś ??
Dlaczego nie podałeś wyniku drugiego meczu ?? który zdecydowałeś się zagrać choć były te według Ciebie "nieziemskie lagi"", i to od razu bez wychodzenia, zagraliśmy 30 min. po czym straciłeś bramkę i wyszedłeś z gry, dlaczego nie zrobiłeś tego na początku?? zauważyłeś że jest mała szansa na wygraną to pomyślałeś że załatwisz awans w inny sposób, więc wyszedłeś i mówisz że dalej nie grasz.

Póki co wpisuję wyniki 4:2 i 1:0 i czekam na decyzję Czarnego bądź innych osób z władzą

dla mnie dobre, szybkie mecze, dużo walki, lagi były naprawdę mało odczuwalne z mojej perspektywy, jedynie czasem pod polem karnym.
Nie 20:47, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)