GRUPA B (II runda)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA B (II runda)

GRUPA B

Witam serdecznie w Grupie B Eliminacji Do Ligi WEOL. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników Waszych meczy. Mile widziane statystyki, strzelcy bramek, oraz nagrane bramki. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, a nawet gdy zdarzy się porażka, to nie załamiecie się i będziecie dalej ostro walczyć.

Prosze zapoznać się z:

Regulamin Eliminacji do Ligi WEOL

Ogólny Regulamin Rozgrywek

Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w niedziele 04.11.07 o godzinie 20:00!!!

50ml 0-0 maniek181

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Nie 15:32, 04 Lis 2007, w całości zmieniany 18 razy
Pon 23:13, 29 Paź 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. Cybuch
2:1
1:0

Nie będę się tutaj rozpisywał o tych meczach bo mamy z Cybuchem z lekka inne poglądy na to co działo się na boisku. Fakty są takie, że udało mi się 2 razy wygrać. W pierwszym meczu prowadziłem 2-0, Cybych strzela kontaktową w 40 minucie. W 2 meczu wychodze na prowadzenie jakoś w połowie pierwszej połowy po akcji schemacie w wykonaniu duetu Pizarro- Farfan. Cybuchowi nie udaje się wyrównać, a za to, że go raz skosiłem w sytuacji sam na sam i uratowałem zwycięstwo mogę Go co najwyżej fałszywie przeprosić, bo nie żałuje zdzier

thx i powodzenia dalej
Wto 17:00, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Arturo3H - Cybuch 4:3

Cięzki bardzo wyrównany mecz... (mam go nagranego ;p)

Pierwszy mecz to film typu przyzwyczaj sie do lagów i dominacja 50ml
Drugi mecz i chyba już w piątej minucie 2 bramki w plecy, potem Kowalewski wyczynia cuda na bramce i wynik końcowy 2-2
Wto 19:43, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

50ml 1-0 Cybuch

Obydwa mecze zaciete i wyrownane kazdy mogl wygrac i tak sie wlasnie stalo podzielilismy sie punktami no ja juz mam marne szanse na awans dalej ale powalcze jeszcze!!!

pozdro
Wto 21:10, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. Arturo3H
1:1
2:0

W pierwszym meczu miałem takie szczęście, że szkoda gadać. Drugi bardziej wyrównany już. No i co powiem, kluczem do sukcesu po raz kolejny okazało sie nie robienie rażących błędów w obronie. Gram Peru już z dobry miesiąc i zauważyłem, że ich obrońcy prócz tego, że są mali i szybcy, to ja grając nimi mam straszną skłonność do straty piłki w bardzo nieciekawych sektorach boiska. Także teraz jak widze, że jakiś karzełek ma piłke i zasuwa na pełnych obrotach lub nie ma komu jej oddać to wywalam ją na pałę do przodu, byle by mi jej za chwile z pod nóg nie zabrali. Wygląda to jak wygląda, czyli na moją głupotę, bo takie wywalanie do przodu to bynajmniej akcji nie skonstruuje, chyba, że fuksem. No ale jak sam nie moge zrobić kroku w przód to chociaż nie robię kroku w tył. No i tyle chyba, żadnej bramki nie strzeliłem przez głupawe wybicie do przodu, Koniec, Nie wiem co chciałem przez to powiedzieć szczęśliwy
Wto 21:40, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-c-h lagi napewno nie byly z mojej winy,gralem przed meczami z toba najpierw z Arturo i Cybuchem na e-wro i bylo git,pierwszy mecz wygralem zasluzenie,2 przycisneles w 2 polowie i nie powiem powinniennes wygrac
Wto 22:46, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Ja już dawno doszedłem, że jeżeli chodzi o lagi i kaillere to pojęcie jednostronnej winy jest grubo nie trafione. Nie mówie, ze to twoja wina, czy też moja, były i tyle. Całym sercem przekonany jestem, że metodą p2p były by mniejsze. Czy zmieniły by wynik. Szczerze powiem, że raczej nie, ale grało by się przyjemniej.
Wto 22:49, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Smoluch - fartuch szczęśliwy i tyle... katenaczio zadecydowało ale jedno musze przyznać... lagi były z toba nawet na tym p2p wink Np. miałem 2 akcje w których obróciłem sie w strone bramki na 16m na :skos" i oddałem strzał (a raczej podanie bo przez laga nie napełniłem dostatecznie paska siły strzału... wiec nie mów ze brak lagów wynik by sie nie zmienił) wink
Wto 23:06, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Właśnie napisałem, że by nie zmienił szczęśliwy w meczu z 50ml, bo tam akurat lagi przy padaniu, nie padaniu bramek nie przeszkodziły. Z tobą bynajmniej ja miałem lagi mniejsze niż jak kiedyś normalnie graliśmy.
Co znaczy te " katenaczio" ??
Poza tym lagi, które ja miałem grając z tobą, w porównaniu z 50ml, były mniej uciążliwe jak dla mnie. A co do tego fartucha to w 1 meczu fart jak skur**syn w drugim gdybym przegrał to raczej było by to dla mnie tak niesprawiedliwe jak dla Ciebie remis w 1 meczu.

Pier**le więcej opisów nie robie, bo są brzydkie, jak ja lagger:D. Róbta se sam szczęśliwy :E
Wto 23:20, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch napisał:

A tam P*****lisz na razie jesteś minilagerem szczęśliwy ale jak sie bardzo postarasz to mozesz dołączyć do elity wink Co do opisów... ej no smoli nie obrażaj sie no plis wink , co do meczów to fuks w pierwszym ale w drugim powinien paść remis bo mecz był dobry, wyrównany jednak ty oddałes 2 strzały zza 20m ocb? i jakimś cudem wpadło w przeciwieństwie do moich strzłów...

"katenaczio" - tak sie czyta "Catenaccio" szczęśliwy (wł. rygiel, zasuwka) to w piłce nożnej system taktyczny kładący szczególny nacisk na dobrze zorganizowaną obronę oraz faule taktyczne, skupiający się na chronieniu własnej bramki bardziej niż zdobywaniu goli. Znany stał się dzięki argentyńskiemu trenerowi Helenio Herrery, który w latach sześćdziesiątych wdrożył ten system w Interze Mediolan. Dzięki niemu Inter w Serie A wygrywał większość swych meczów wynikiem 1:0.
Najważniejszą innowacją w systemie catenaccio było wprowadzenie stopera, gracza ustawionego za linią trzech obrońców (w wersji Herrery - czterech), odzyskującego stracone piłki, walczącego z napastnikiem przeciwnika lub podwajającym krycie jeśli sytuacja tego wymagała. Inną ważną innowacją był kontratak, oparty na długich przerzutach piłki od obrońców.

3-2

mecz w pierwszej połowie należał do mnie strzeliłem 3 bramki... 2 połowa była świetna w wykonaniu rywala... ale wynik jest jaki jest...

1-2

1 meczyk wyrównany... bardzo... w 2 przewaga smolucha była wieksza... i przegrałem..BUUUUUU smutny (płacz) radosny

Arturo3H - maniek181 2:1

Mecz wyrównany co (bez urazy) ale mnie zaskoczyło. Pierwszy objełem prowadzenie i w oczekiwaniu na kolejne gole oddałem inicjatywe mankowi który to wykorzystał i w 78min wyrównał przy duzym udziale mojego bramkarza (strzał w środek z 16m sam sobie wbił ocb? ) jednak 5min póxniej ustalam wynik pieknym strzałem z woleja zza pola karnego

Arturo3H - maniek181 2:2

Mecz bardzo wyrównany, akcja za akcje, słupek za słupekiem , gol za golem, drin za drinem szczęśliwy zdzier W pierwszej połowie gole nie padły jednak zaraz na poczatku drugiek maniek ładuje zza pola karnego i 1:0. W krótkim czasie wyrónuje jadnak maniek 10min póxniej w 70min obejmuje prowadzenie. Ostatnie minuty to moja znaczna przewaga która wykorzystałęm dopiero w loss time... chyba awans szczęśliwy

dzieki za mecz

Arturo3H - tom21 1:1

Mecz z cyklu "szlagier" więc nie mozna było pozwolic sobie na jakiś głupi błąd no ale niestety w 20 minucie zrobiłem i 0:1. Później przedewszystkim walka w srodku o kazdy centymetr boiska jak w premiership radosny Gola zdobywam w 79min a wynik utrzymuje sie do konca

Arturo3H - tom21 1:0

Mecz podobny do pierwszego, walka i jeszzce raz walka. Tom miał chyba 2 sytuacje z których "mogło coś paść" ale nie padło, ja zaś miałem słupek. Gola na 1:0 zdobywam w Loss Timie zdzier

dzieki za mecze

Czw 19:32, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. tom21
1:2
0:3

Pierwszym meczem podzieliliśmy się z tomem. Sytuację na boisku w pierwszej połowie kontrolował on, w drugiej ja, brakło czegos by udało mi sie doprowadzić do remisu. Drugi mecz to już moja słabsza gra i zasłużona wygrana toma
Pią 0:02, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora

Mecz nagrany przez toma21 z Arturo

Pią 2:49, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora

50ml-maniek181 1:2
maniek przewazal,strzela zwycieska bramke w 88 minucie
maniek181-50ml 0:0
bardziej wyrownanie,u mnie 2 poprzeczki i 2 slupki,bramkarz Senegalu twoil sie i troil zeby nie puscic bramy,maniek mial slupek,nie wyszly mi te eliminacje,nic nie chce wpadac zły
thx za mecze
Sob 14:21, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora

Proszę o jak najszybsze rozegranie pozostałych spotkań.
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija dziś (niedziela 04.11.07) o 20:00!!!