Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Post GRUPA C (III runda)

Termin na rozegranie III fazy grupowej mija w niedziele 18.11.07 o godzinie 20:00!!! GRAMY MECZ I REWANŻ!!!

Piotrek891-0Rafal6217

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 20:19, 19 Lis 2007, w całości zmieniany 18 razy
Pon 22:09, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Oba mecze wyrównane i oba zasługiwały raczej na remisu, w pierszym miałem trochę więcej szczęścia i dzięki temu odniosłem zwycięstwo, w drugim zaś troche pecha, bo trafiłem w słupek, ale piotrkowi należały sie w dwumeczu przynajmniej 3pkt, dzieki i powodzenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy mecz to przewaga arturo, ale bramke na 2:1 strzela po mim fatalnym błedzie, a w drugim meczu znowu ja miałem więcej sytuacji, a bramka dla mnie wpadła w 80min, i jak sie okazało była to bramka honorowa, szkoda bo mogłem bynajmniej 1pkt zdobyć, ale jeszcze 6 meczy przede mną i jestem dobrej myśli

Arturo3H - sheva7 1:3

Mecz wyrównany do przerwy. Pierwszy obejmuje prowadzenie po bramce z FK. Po zmianie stron odwracam strzałeczki na defensywne 2 zawodnikom i to był błąd bo pozwoliłem objąć inicjatywe shevie który atakował non stop i niestety dla mnie w 80min strzela na 1:1, 3min później na 2:1 i po meczu... gol na 3:1 pada z PK bo sie poprostu wku*****m (broniąc sie 30min i tracac w głupi sposób 2 bramki) i skosiłem z premedytacja sheve zdzier

Minimum spełnione

sheva7 - Arturo3H 1:3

Ten mecz bardzo wyrównany, atak za atak. Podobnie jak w 1 spotkaniu pierwszy obejmuje prowadzenie i to juz w 3min. W 37min podwyzszam na 2:0 ale niestety nie dowoze przewagi 2 bramek do szatni bo sheva strzela gola kontaktowego w 44min. Druga połowa to znów wyrównane widowisko, a gola na 1:3 zdobywam w 88min.

W obu meczach oddałem mniej strzałów radosny

co do tych meczy to powiem tylko tyle "Żal" . W pierwszym meczu od początku kontroluje spotkanie, oddaje dużo więcej strzałów. Pod koniec I połowy zdobywam gola głową, Na początku drugiej połowy błąd Mojego obrońcy bezlitośnie wykorzystuje Snake. Dalsza część tego meczu to Moje ataki i kontry Snake'a.
Drugi mecz rozpoczął się niemal identycznie , ja jestem więcej przy piłce a Snake ogranicza się do głównie do kontr. I połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej odsłonie w około 15min Snake z kontry zdobywa bramke, w niewielkim odstępie czasu, Delgado pakuje piłkę do siatki i jest 1-1. w 38min Snake strzela gola na wage 3pkt Matusiakiem. zły

W skrócie powiem tylko tyle : ŻAL !!
Oba mecze kontroluje, oddaje dużo więcej strzałów, ale Polskie cyborgi i tak są lepsze. Te mecze już mnie przekonały w 100%, że jest to tylko i wyłącznie gra szczęścia, którego w tej fazie mi zabrakło. zagubiony

Dzięki Snake i powodzenia dalej płacze

P.S Już jestem w Pro league. radosny
Czw 11:28, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Oba mecze bardzo wyrównane, i powinienem zdobyć w nich bynajmniej 2pkt, no ale los chciał inaczej i podobnie jak w meczu z arturo, los sprzyjał przeciwnikowi, warunki były fatalne, no ale udało sie rozegrać i z tego się ciesze, nie zarzucam nic shevie odnosnie warunków bo ostatnio neo cos siadło i u mnie nie jest za bardzo, mam nadzieje ze to przejsciowe problemy, dzieki i powodzenia

To ja napisze....

Z piotrkeim mam dobre kontakty wiec jechac po nim nie bede radosny ale to co zrobił to jedno wielkie LAMERSTO: grac 6 w obronie (strzałeczki do tyłu) a w ataku tylko bala do boku i wrzutka wrzutka... w pierwszym meczu fakt miał przewage ale 2/3 po wrzutkach, jeden mój samobój, w drugim meczu spotkanie wyrównane, ale oczywiscie 82min wrzutka i szmata z głowy, 86 kolejna główka....

Napisze jedno... jak w 1 lidze weol ma grać 90% ludzi grajacych asekurancko, formacjami typu kristo itd grajacymi tylko na wrzutki (takie PESowe "lamy") to ja wole grac w tej pro league

sheva7-piotrek89 3:0

Moja przewaga i w obydwu meczach:) lecz piotrek w pierwszym meczu gdyby wykorzystal swoje sytuacje mogl pokusic sie o remis.. Drugi mecz piotrkowi nie wyszedl i latwo wygralem radosny pozdro
Czw 23:00, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Posty: 851

Arturo3H napisał:

pzdro

Arturo rozumiem ze sie wkur*iles, zagrałem tak dlatego, że zarówno z Rafałem jak i Snake(iem) grałem po ziemi tak jak lubie, ale rezultatu dobrego to nie odniosłem a punkty by sie przydały....więc chciałem zobaczyć jak będzie na wrzutki. Szczerze powiem, że chociarz wygrałem te dwa mecze wcale jakiejś satysfakcji to ja nie mam , tyle że dobry wynik. Zgodze się z Tobą, że chu*owo sie tak gra, sam jestem przeciwnikiem taktyki typu 8 z tyłu , dwóch z przodu, wykop , bania i gol, bo to Według mnie nie przynosi żadnej przyjemności z gry, a jedynie wynik.

P.S Ja tam zagram w Pro league i jestem zadowolony przynajmniej będę mógł o coś powalczyć wink

POZDRAWIAM wykrzyknik
Czw 23:04, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

snake 0-2 Arturo3H

snake 2-1 Arturo3H

Oba mecze bardzo zacięte i wyrównane, w 1 meczu cisnąłem prawie cały mecz, jednak nic z tego nie wychodziło bo to Arturo oddawał więcej strzałów na moją bramkę.

2 mecz zaczął się podobnie, groźne strzały Arturo mogły na samym początku przesądzić o losach meczu. Przegrywam 0-1, nic mi nie idzie, w 2 połowie zmieniam taktykę i od razu idzie lepiej, składne akcje, obrońcy Arturo nieco się gubią i udaje mi się wygrać mecz. Zwycięską bramkę strzelam w 87 minucie meczu.

Arturo3H nie raczył nawet podziękować za mecz.

Skąd: Koło

Od jutra mogę już grać mecze, sorry że nie odpisywałem na wasze wiadomości ale nie miałem czasu na gre.
Sob 3:30, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
Arturo3H

Posty: 880

Teraz inni moga nie miec czasu... mnie nie ma, termin do jutra - powodzenia wink
Sob 12:30, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Lol a co Ty myślisz że będę płakał z tego powodu... ? Nie będą mieli czasu to nie zagram - proste.
Sob 13:06, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Posty: 851

szyma napisał:

szyma ja moge grać dzisiaj, jutro nie mam czasu, wątpie żebym znalazł czas na gre.
Sob 13:30, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Niestety chyba będę zmuszony się wycofać z eliminacji, net nie pozwala mi na razie na rozegranie meczy.
Sob 13:48, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

Spróbuj jeszcze , mam ten sam problem co ty... ja jakoś daje rade ,dwa mecze (w nocy) u siebie na pc, dwa mecze u kobiety i jakoś idzie...może dlatego też moje wyniki nie są najlepsze;/
Sob 15:48, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

1 mecz
snake 4-2 szyma
W meczu lagi prawie cały czas, jak nie było lagów to grało się dobrze, po prostu wskakują co jakiś czas podczas meczu.

2 mecz rozegramy za jakiś czas (net szymy)

Rafal6217 1-2 snake
Wyrównany mecz, jak to napisał Rafał, przegrał go na własne życzenie.

snake 3-1 Rafal6217
W tym meczu mogłem wygrać wyżej, jednak strzały Żurawia oraz Jelenia były niecelne. Rafał strzela Essienem w poprzeczke z wolnego.

snake 2-1 sheva7

sheva i ja pakujemy po jednej bramce z główki ;)

sheva 3-2 snake

Przegrywam 0-2 do przerwy, biorę się ostro do roboty i wyrównuje, sheva strzela jednak pod koniec zwycięską bramkę na 3-2.
Sob 19:24, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)