Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 1-6 Iras

Heh. Nie miałem nawet nic do gadania. Ta jedna bramka którą strzeliłem, to oczywiście z bani radosny
Śro 19:22, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
michal697

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 1345

michal697 5:1 wez1

Mecz z lekką moją przewagą, ale na pewno przeciwnik nie zasłużył na taką porażkę.
Moi podopieczni stwarzali dużo więcej klarownych sytuacji niż podopieczni trenera wez1 co przyczyniło się w 100% do zwycięstwa.

Iras (Iran) 0:0 (Senegal) Ciacho

Mecz bardzo zacięty, mało strzałów. Nie mogłem przebić się przez 5 obrońców Ciacha, miałem tylko 1 okazję, lecz jej nie wykorzystałem. Natomiast Ciacho dobrze kontrował i mógł ten mecz wygrać, jednak szczęście mi dopisało i w sumie dobrze się skończyło radosny

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Śro 20:18, 24 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:16, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 263

Skąd: Tarnowskie Góry

Ciacho 0 - 0 Iras

Pierwszy raz o punkty zagrałem 5-3-2 i opłaciło się 1 pkt zawsze coś radosny mogłem spokojnie wygrać ale nic nie wpadło Iras miał tylko 1 groźną sytuacje radosny Ogólne bardzo wyrównane spotkanie.
Dzięki i powodzenia
Iras

Posty: 1224

Iras (Iran) 4:0 (Peru) Nadolski

Czerwona kartka dla Nadolskiego na początku meczu w głównej mierze ustawiła wynik spotkania. Mogło się skończyć jeszcze więcej, ale jeden z napastników nawet po kiwnięciu bramkarza nie potrafił trafić do pustej bramki zdzier
Śro 20:36, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 2-0 pajujo

Pierwszy wygrany mecz na otarcie łez. Ale w sumie to nie ma co tragizować. 4 liga na pewno będzie ciekawa radosny A co do samego meczu, to miałem przewagę, co odzwierciedliło się na wyniku.
Śro 20:38, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
gAc

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 984

Skąd: Ełk

Dziekuję za sprawne rozegranie meczy Pozdrawiam

I CHYBA MAM JUŻ UPRAGNIONY AWANS:D Jupi:)
Czw 17:50, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
michal697

Posty: 1345

michal697 0:1 kristo2323

Nigdy więcej meczu z nim!
Po prostu jego gra zniechęca do WE. Cięgle wykopuje piłkę na pałę do przodu i jest potem szczęśliny, że fartem strzeli gola ;/
kompletnie ochotę do gry już straciłem...

P.S. Jak jeszcze kiedyś trafie na niego w turze to niech od razu wpisuje WO na swoją korzyść bo nie mam zamiaru tracić przyjemności z gry.

tyle odemnie

michal697 4:0 pajujo

Mecz w ciężkich warunkach.
Mecz raczej z moją przewagą. pajujo miał okazję strzelić honorowa bramkę, ale najpierw strzelił w słupek, a potem został zablokowany przy dobitce.

dzięki za mecze i powodzenia...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 18:26, 25 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Czw 17:53, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

kristo2323 1:0 Pajujo

Mecz w ciężkich warunkach jedna konkretna akcja i gol .

Mecz pod dyktando przeciwnika ale to Polska strzela gola , mimo naporu ze strony michal697 nie udaje mu sie zdobyć bramki.
Czw 18:00, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Ciacho 2 - 0 pajujo

W strzałach 19-3 dla mnie to powinno wystarczyć za komentarz. Warunki znośne ale nie idealne..
dzięki i powodzenia awans coraz bliżej szczęśliwy
Czw 18:53, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Iras (Iran) 2:0 (Polska) kristo

W meczu szanowałem piłkę, nie atakowałem na pałę, dużo rozgrywałem i tym sposobem zdołałem strzelić 1 bramkę. Wtedy cofnąłem się do obrony i liczyłem na jakąś kontrę. Udało mi się podwyższyć na 2:0 i spokojnie utrzymałem ten wynik do końca spotkania.

Ciacho 2 - 0 Pajujo

Ajjj... Kolejny mecz [trzeci] w ktorym jakies debilstwo mi sie co chwila na ekranie wlacza, a konkretnie cos o zapisaniu plikow a dysku CD! Przez to muszę naciskać ciągle na ekran myszka. To jest dobijajace, przez to 1 bramke stracilem, ehhh..
Moze sie naprawi, ale wątpie... Jakby ktos wiedzial co z tym zrobic to niech napisze...
Dzięki za mecz. Wez1 zagramy sobie w Regional Federation...
Czw 19:02, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 353

Skąd: Pabianice

Iras 2:3 pudel88

Mecz w którym miałem przewagę, momentami dosyć wyraźną. W strzałach 14:9 na moją korzyść. Wszystkie moje bramki padały w podobny sposób, tzn. mocny strzał sprzed pola karnego, bramkarz bez szans. Generalnie moim zdaniem zasłużone zwycięstwo. Dzięki za mecz.
Czw 19:26, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

pudel88 napisał:

Druga bramka padła po lagu ;/ Gra się zatrzymała w momencie gdy Kanoute dostał piłke, gdy gra ruszyła pudel się nim obrócił i walnął na bramę, ja niestety nie zdążyłem zareagować obrońcą ;/ Jeden z meczy, które przegrywam przez lagi ;/
Czw 19:28, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 3:2 Bany

W 3 minucie pierwszej połowy "minirajd" przeprowadza Diallo i udaje mu się strzelić bramkę. Wymarzony wręcz początek. Ale to jeszcze nie koniec. W 7. minucie błąd popełnia polski obrońca piłka trafia do Diarry który w sytuacji sam na sam uderza w poprzeczkę (myślałem, że się wścieknę Wink ) jednak piłka szczęśliwie dostaje się w posiadanie Coulibal'a, który nie ma problemów dobiciem piłki na pustą bramkę. 2:0. Od tego momentu grała już tylko Polska. Bany atakował coraz mocniej i w zasadzie kwestią czasu było strzelenie przez Niego bramki. Moment ten nadszedł w 35., za sprawą Błaszczykowskiego Bany niweluje straty do jednej bramki. W tym momencie następuje wyrównanie w grze. Pierwsza połowa nie przynosi zmiany wyniku. W drugiej obraz gry specjalnie się nie zmienił, obaj atakowaliśmy. W 70 zdobywam bramkę w podobny sposób co drugą. Z tą różnicą, że piłka po strzale Coulibal'a odbija się od słupka, trafia do Diallo i ten podwyższa wynik na 3:1. W końcówce Bany znów przycisnął, czego efektem była bramka strzelona w 88 minucie przez Bąka z rzutu wolnego. 3:2. Wynik nie uległ już zmianie. W strzałach 18:10 dla przeciwnika. Udało mi się wygrać. Wink
Sie rozpisałem zdzier Dzięki za mecz.
Czw 20:23, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 1-9 Nadolski

Mecz obydwu 4 ligowców lool Dla mnie to kolejny mecz dla humoru. Naprawdę nie chę mi się za bardzo grać, ale 4 liga będzie naprawdę ciekawa szczęśliwy A tak naprawdę, to nadolski miał przewagę (chyba) i fajny był strał chyba z 45 metrów prosto w poprzekę, bez interwencji bramkarza lool Może jeszcze spotkamy się w regularu, to wtedy wynik będzie wyglądał zupełnie inaczej zdzier Powodzenia w ostatnim meczu wink

Edit:

Myślałem, że nadolski miał rozegranych już 7 spotkań ocb? nie wiem jak ja patrzę, ale pewnie chłopakowi pomoże wygrana ze mną zdzier
Czw 21:01, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 2:2 nadolski

Wkurzyłem się troche po tym meczu. Miałem zdecydowaną przewagę jednak jakoś nie szło zdobywanie bramek. Co więcej to ja przegrywałem jako pierwszy. Później po bramce Kanoute i po bramce z karnego (z drugiego, bo pierwszego nie wykorzystałem) wyszedłem na prowadzenie i dalej przeważałem. Mimo to straciłem drugą bramkę. Powinienem wygrać jednak tak to już jest, jeśli z 18 strzałów strzela się tylko dwie bramki. :/ Dzięki za mecz.
Czw 22:04, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 5410

Skąd: Lubin

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

W wyniku tego punktu nikt z tej Grupy nie zostaje usunięty z Eliminacji do Ligi WEOL wykrzyknik
Proszę o sprężenie się z rozegraniem swoich meczów, ponieważ zostało niewiele czasu wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Pią 14:30, 26 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:26, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

Bany 1:2 michal697 Z prowadznia 1:0 Polska przegrywa kolejny mecz. Brak formy widac na odleglosc. Najpierw glupio stracona bramka po tym jak Wasilewski probowal wyglowkowac dluga pilke zagrana przez rywali lecz niestety nie trafil glowa w futbolowke...napastnik druzyny przeciwnej wychodzi sam na sam z bramkarzem i nie marunje tej sytuacji. Mecz ogolnie wyrownany, niezbyt ciekawy. W drugiej czesci gry Polacy traca bramke po rzucie roznym i do konca meczu juz nic sie nie zmienilo.
dzieki

( 4 liga coraz blizej kur..)
Pią 14:27, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Iras (Iran) 2:0 (Polska) Bany

Mecz był dosyć pechowy dla Bany'ego. Na początku strzelił sobie samobója z główki, jednak gra uznała, że to ja strzeliłem, gdyż tylko jak mogłem wyłączyć powtórkę zdzier Jeszcze przed przerwą strzeliłem bramkę na 2:0 - to był mój 1 strzał w meczu. Do przerwy 1:4 w strzałach i 2:0 szczęśliwy. Druga połowa była bardziej wyrównana, oddałem kilka strzałów, jednak wynik się nie zmienił. W strzałach 6-4.