Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat

Grodzik(ukraina) vs Iras(meksyk) 2:2

Mecz rozgrywany w slabych warunkach (lagi) , mecz pod dyktando Irasa , ale to mi udaje sie zdobyc 2 bramkowe prowadzenie , niestety nie dowiozlem go do koncowego gwizdka , Iras mial chyba ze 3 slupki i 1 sam na sam , ale skutecznosc jego napastnikow zawodzila w tym meczu.
Sob 22:59, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora

kristo2323 1:0 grodzik
Sob 23:41, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora

kristo2323 to jest Elite League w której wymagane są także opisy meczów.
Nie 2:08, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

19. kolejka
dukekubas-damian 1:2
przeciwnik w miare szybko zdobywa dwa gole, mi niezbyt gra idzie, sytuacja odwraca sie w drugiej polowie, jednak roznica napastnikow spowodowala strzelenie 1 bramki...
pozdrawiam
Nie 11:51, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

3 kolejka
michal697 0:3 Martini18

Mecz pod dyktando Martiniego co odzwierciedla niestety wynik meczu. Chociaż mogłem strzelić honorową bramkę, ale to niestety się nie udało ;/

Kolejka 15

Raku (pier****na Ghana) 1:2 Martini18 (Szwajcaria)

Zacznę od tego że do meczu przystąpiłem pełen nienawiści do jakże niesprawiedliwej
gry jaką jest WE. Feralny mecz z Damianem jeszcze długo będzie mi się odbijał czkawką...Dobra ale do spotkania z Martinim, mecz o dziwo zaczyna się od mojej bramki (to się często nie zdarza), ale później spoko mój przeciwnik strzela zza pola karnego. Trochę gry i w końcu ta chwila akcja lewym skrzydłem Szwajcarii, piłka w pole karne po ziemi, nie leciała w kierunku napastnika z "kraju banków i czekolady" ale na drodze był ON wyśmienity Mensah (z Ghany jest) - sobie spacerował w polu karnym a tu nagle ni z tego ni z owego piłka odbija się od marzyciela nogi i trafia gdzie no gdzie? A pewnie że pod nogi napastnika drużyny Martiniego - gol bo co ma zrobić jak jest sam na sam. Tu się miarka przebrała ta sytuacja w połączeni meczu z Damianem doprowadziła mnie do klasycznego stadium kur***y, teraz to już tylko przed kompem kląłem, bluzgałem na każdego piłkarza z osobna i marzyłem aby mecz jak najszybciej się skończył...Jakieś tam sytuacje miałem ale ja z moim "szczęściem" nie miałem prawa wyrównać. Po meczu Martini mówił że ogólnie to wyrównane spotkanie, ja tak nie sądzę już przed samą grą to przegrałem. Gratulacje Martini. Do rewanżu.

Wyżaliliśmy się...
KUR*A MAĆ!!!

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Nie 12:43, 17 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:38, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian(Asutralia)-Raku(Ghana)
Po ostatnich bojkach po meczu z ekipa prowadzona przez Jaropa Australia grala bez udzialu kibicow.Sedzia rozpaczal spotkanie w grze Ghany widac bylo swoisty rodzaj strachu przed Australia, ktora w dotychcasowych 9 spotkaniach doznala jednej porazki.Wynikiem tego byla bramka dla Australi juz w 9min.Po tej bramce ekipa Ghany stopniowo zaczynala grac coraz lepiej nie miala w koncu nic do stracenia.Okolo 30min po pieknym podaniu "na dzioba" jeden z napastnikow Ghany strzela w samo okienko bramki Schwarzera.To podbudowalo Ghane jeszcze przed koncem I polowy objeli oni prowadzenie.
W raz z poczatkiem drugiej polowy Ghana rzucila sie do ataku by jeszcze powiekszyc swa przewage, jednakze skutecznosc napastnikow afrykanskiej druzyny pozostawiala wiele do zyczenia.
To co nie udawalo sie napastnikom Ghany udalo sie niezawodnemu w tym sezonie Cahil'owi, ktory w swoim stylu strzalem zza pola karnego pokonuje bramkarza Ghany.Ta bramka dodala skrzydel Australi ok. 35 min II polowy strzelaja oni bramke na 3-2.Ghana podjele jeszcze walke jednakze skutecznosc dalej zawodzila.W doliczonym czasie wynik ustala Cahil strzalem w samo okienko bramki.
Po 10 spotkaniach Australia z 25pkt zajmuje 4 miejsce w tabeli ligi.

Edit:
Damian-Szyma
1-3
O tym meczu nie chce mi sie pisac;p.Po pierwszej polowie prowadzilem 1-0 , w drugiej cos sie"zacielo" i stracilem 3 bramki;/
Nie 12:43, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

9 kolejka
michal697 1:2 Raku

Dużo sytuacji podbramkowych, mecz z przewagą Raku, ale jakbym lepiej zagrał urwac mogłym remis;/ Jednak się nie udało

2 kolejka michal697 1:0 raul21

Mecz wyrównany, ale to Polacy strzlają bramka na wage zwycięstwa
Nie 13:48, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Iras (Meksyk) 3:0 raul_21 (Korea Płd.)

W drużynie Meksyku aż trzech podstawowych zawodników miał fatalną formę, jednak trener postanowił wystawić ich w tym meczu w pierwszym składzie. Mecz rozpoczął się spokojnie. Obie ekipy miały kilka akcji i strzałów, ale nie były one groźne. Większe posiadanie piłki miała Korea. Na drugą połowę trener dokonał dwóch zmian. Z trzech zawodników o których wcześniej wspominałem na bosku pozostał tylko Arellano. Po ładnej akcji Franco dostał piłkę na sam na sam i pewnie umieścił ją w bramce. 1:0. Drugą bramkę zdobył Arellano. Jego strzał nie był mocny, ale bramkarz nie zdołał obronić tego strzału - piłka przeszła mu po palcach. Franco wykonywał rzut wolny z 27m. Świetnie uderzył w samo spojenie. Bramkarz nawet nie drgnął. Do dobitki podbiegł Fonseca, strzelił, ale bramkarz zdołał intuicyjnie obronić, jednak kolejnej dobitki Fonseci już nie obronił. Wynik końcowy 3:0.
Nie 14:37, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 14

szyma (Kostaryka) 1:0 Raku (Ghana)

No pewnie że przegrałem bo jak inaczej...

Kolejka 13

(dodaje na forum wynik bo raul_21 chyba nie ma czasu dodać)

raul_21 0:1 Raku (Ghana)
Nie 14:39, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

16 kolejka

Iras (Meksyk) 4:3 Raku (Ghana)

Już w 1 minucie meczu Meksyk objął prowadzenie. Z dystansu uderzył Franco , bramkarz nie poradził sobie z tym strzałem. Chwilę potem Fonseca miał 100% sytuację, zamiast strzelać to podał bramkarzowi...Na 2:0 strzelił Guardado łatwo wbiegając w pole karne. Kolejną bramkę zdobył Franco po świetnej asyście Borgettiego. Bramkę na 4:0 do szatni strzelił Borgetti jak zwykle z główki po ładnej akcji. Meksyk był pewien zwycięstwa...i wtedy zaczął się koszmar zdzier. W drugiej połowie zmęczonego Arellano zmienił Bravo. I to był chyba błąd, ponieważ utraciłem przewagę na boisku. Dwie bramki Ghana strzeliła przez prawego obrońcę Meksyku, który dwa razy zaspał. Na 4:3 zawodnik Ghany strzelił z voleja. Była 35 minuta drugiej połowy. Meksyk musiał teraz bronić korzystnego wyniku. Jednak pod koniec meczu obrona Meksyku po raz kolejny zawidoła. Strzał, bramkarz wybija piłkę przed siebie, dobitka, bramkarz broni, piłka toczy się do bramki, jest już prawie na linii!!....uff...na szczęście bramkarz zdążył przed napastnikiem. Końcowy wynik 4:3.

Iras (Meksyk) 4:3 Australia (Damian)

Meksyk dobrze rozpoczął to spotkanie. Dwie bramki strzelił Franco, lecz później Australia zaczęła przeważać czego rezultatem były 2 strzelone przez nich bramki. Do przerwy 2:2. W drugiej połowie Meksyk zaatakował. Fonseca trafił w słupek. Jednak to Australia strzeliła bramkę na 2:3. Meksyk musiał wziąć się w garść. Gdzieś w 75 min padła wyrównująca bramka. Potem Borgetti strzelił w polu karnym w spojenie. Jednak to co stało się w 86 minucie było niewiarygodne zdzier. Rzut rożny dla Meksyku. Wykonuje go Arellano. Wrzuca...znowu prosto w bramkarza...myśle, remis..., a tutaj GOL!
Arellano trafia bezpośrednio z rzutu rożnego! Podkręconą piłkę złapał tuż przy słupku bramkarz Australii, lecz ją wypuścił, a ta wpadła do bramki...Wynik końcowy 4:3 (Damian podobno nagrał tą bramkę z rożnego)
Nie 17:31, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

kristo2323 1:1 michal697
Nie 18:36, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

To ja napisze mały opis za kristo bo on chyba jakos zawsze zapomina;/

Mecz bardzo wyrównany obie drużyny stwarzły sytuacje, ale jednak to kristo strzela pierwszą bramke, a puzniej spokojnie kontroluje gre, aż do końcówki meczu kiedy to akcje lewym skrzydłem przeprowadził smolarek i podaniem na wypuszczenia do Brożka storzył mu znakomitą sytuacja, a on tego nie zmarnował, za chwile po tym sędzia odgwizdnał koniec meczu ;/
Nie 18:42, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 7

W końcu koniec tej feralnej niedzieli....

Raku(Ghana) 0:3 kristo2323(Chile)

Mecz nudny, dość że w całym meczu oddano tylko 13 strzałów (6-Ghana, 7-Chile). Jak zwykle moi zawodnicy popisywali się super skutecznością....I cała forma poszła się....

Dzięki Kristo.
Nie 18:58, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora

18 kolejka

Iras (Meksyk) 4:1 michal697 (Polska)

Meksyk przeważał w tym meczu. Meksykanie strzelili dwie bramki w pierwszej połowie. Polska zdołała odpowiedzieć jednym trafieniem. 2:1 do przerwy. W drugiej połowie również przewaga Meksyku i dwie strzelone bramki.
Nie 20:28, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)