Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

14. kolejka

pmcsp (Irlandia) 2:0 (Norwegia) arek25

Mój najlepszy jak do tej pory mecz w EL. Cały mecz miałem przewagę co na szczęście udało się udokumentować dwoma bramkami. Na początku Norwegia postraszyła strzałami głową co prawie skończyło się zdobyciem gola. Jednak albo były to strzały niecelne albo dobrze interweniował...rezerwowy bramkarz (Given ma konflikt z trenerem). Gdy Norwegia się wyszalała do głosu dochodzili piłkarze Irlandii. Co rusz nękali bramkę wikingów z północy. Ale najczęściej siatka rozciągnięta przed trybunami myliła im się z siatką w bramce...do czasu. Atak pozycyjny Irlandii, sporo podań w okolicy pola karnego, w końcu podanie do R.Keana lekkie zamieszanie, obrońca popełnia błąd i napastnik Irlandii sam na sam z bramkarzem. 1:0. Norwegia nie otrząsnęła się po tej bramce, więc najlepsza dwójka Irlandii Duff&Kean zaserwowała swoją specjalność. Duff ciągnie lewym skrzydłem wrzuca Keanowi na lewą nogę a ten z powietrza sprawdza wytrzymałość siatki...tym razem siatki w bramce. Pierwsza moja myśl "nagram tą brameczkę". Pierwszy mój ruch..."start" zagubiony . Tak więc opis musi wystarczyć. Dzięki.

jarop 1:4 Iras

Mój pierwszy mecz wyrazna przewaga mego rywala w pierwszej czesci spotkania i objecie prowadzenia pozniej zdobyta przeze mnie kontaktowa bramka pod koniec 1polowy ale w drugiej juz bylo tylko gorzej w mojej grze wynik zakonczony 1:4 dla Irasa ,Dzieki za mecz

Czarny(Ekwador) 2:1 (Tunezja) jarop

W pierwszej połowie widać było walkę obu drużyn z przewagą Ekwadoru, który częściej bywał na połowie Tunezji. Ekwador także miał więcej sytuacji podbramkowych ale raził nieskutecznością. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo a w strzałach było 8:1. W drugiej połowie żadna z drużyn nie miała nic do stracenia, jarop zdecydował się na poważniejszy atak. Około 60min spotkania błąd w ustawieniu obrony Tunezji, Delgado z najwyższą formą wychodzi sam na sam i płaskim strzałem z około 15m pokonuję bramkarza. Około 70 min Tunezja po pięknym strzale z główki Santosa w same okienko wyrównuje stan meczu. Zaczęła się walka o zwycięstwo. W 87min meczu kontra Ekwadoru, wrzutka i delgado bez problemu pokonuje bramkarza Tunezji poraz drugi. Warto jeszcze wspomnieć, że 2min później Tunezja miała bardzo dogodną sytuację do wyrównania, lecz Jaziri nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

1 : 0

Wreszcie doczekalem sie zwyciestwa:D bezwatpienia moj najlpeszy mecz do tej pory gdybym niemarnowal 100% okazji to wynik bylby napewno wiekszy:p gol szczelony w drugiej polowie po w rzutce z outu hheh:D

Martini 4:4 Czarny

Mecz zaczal sie od objecia prowadzenia przeze mnie w 5 minucie meczu po strzale Freia. Nastepnie bardzo szybko wyrownal Czarny. Tempo meczu bylo dynamiczne przez prawie caly czas. Raz akcje konstruowalem ja, a raz druzyna Ekwadoru. Prawde mowiac to nie pamietam reszty goli bo mecz gralismy 10 godzin temu cool ale moge zapewnic ze byly to dosc ladne bramki. Jedynie co pamietam, ze Czarny strzelil gola na 4:4 w koncowce meczu lool
Pią 0:26, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Czarny

Posty: 5410

Skąd: Lubin

Jak ktoś mi nagra, to mam 2 ładne bramki z tego meczu Martini także Ci przypomnę zdzier i 1 bramkę z meczu z Hawokiem wink Już tom wziął się do roboty radosny

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Pią 0:44, 08 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Iras (Meksyk) 1:1 szyma (Kostaryka)

Mecz dobrze się dla mnie rozpoczął. Ładnym strzałem sprzed pola karnego popisał się Borgetti i jest 1:0. Potem z rzutu rożnego ładnie głoówką w poprzeczkę uderzył Marni - zawodnik Kostaryki. Widać było, że obrońcy nie radzili sobie z tym zawodnikiem. Pod koniec 1 połowy to chyba on strzelił na 1:1. W drugiej połowie nie potrafiłem skonstruować jakiejś dogodnej sytuacji. Wynik już się nie zmienił.
Kicek

Posty: 2428

17 kolejka

Kicek(Iran) 1 - 0 Gallus(Japonia)

Ładny mecz,chociaż wynik tego nie potwierdza wink
Bramka strzelona dość szybko ok.20 min. i jak widać wynik utrzymał się do końca meczu. Japończycy próbowali odrobić straty,jednak dobra gra defensywna Iranu(pierwszy raz od bardzo dawna obrona nie zawiodła i grała zadziwiająco dobrze) im to uniemożliwiała. Krótko mówiąc swoje sytuacje miała zarówno Japonia jak i Iran. Lekka przewaga w strzałach po stronie Iranu,ktory prawde mówiąc mógł wygrac większą różnicą bramek,jednak zawiodła troche skuteczność. smutny

dzieki Gallus i do rewanżu bardzo zły diabeł

Kolejka 14

Kicek(Iran) 2 - 3 Martini18(Szwajcaria)

Najsprawiedliwszym wynikiem byłby w tym meczu remis,ale......
losy tego spotkania co chwila się jednak zmieniały radosny
Od pierwszych minut Szwajcarzy zepchnęli Iran do głębokiej defensywy,wogole nie mogli wyjść z piłką za połowę boiska.Było blisko straty bramki,jednak Iran wreszcie się otrząsnął i zaczął grać swoje. Po składnej akcji,piłke na szkydle przyjmuje Al Karimi.Wrzuca w pole karne,a tam napastnik strzela z woleja,bramkarz broni,ale jest skuteczna dobitka.Jest 1-0.
Do ataku rzuciła się Szwajcaria,obrona Iranu jak zawsze zagubiona zagubiony i dopuszcza do strzału z 3 m. i mamy wyrównanie.Do przerwy 1-1.
Po przerwie gra znów nabrała tempa,ataki z jednej i z drugiej strony. W końcu ok.55min. wrzutka Szwajcara w pole karne.Tam bezradna obrona Iranu dopuszcza do strzału głową Frei'a(?) i piłka od poprzeczki wędruje do siatki. Jest 1-2.
Po zamieszaniu w polu karnym i drobnym błędzie obrony Iran wyrównuje ok.70 min.
Mecz zaczął się od początku,ale ostatnie słowo należało do Szwajcarów.
Kopia ich drugiej bramki,wrzutka i strzał głową napastnika. Defensor nawet nie podskoczył,no bo po co? Jest 2-3
W końcowych minutach ostatnia szansa dla Iranu.Hashemian dostaje piłke na 18m. ma luke w środku pola,dobiega do 14 m. i udeeeerza...w środek bramki...iiiii tylko rzut rożny.

Z Iranem widze siebie daaaaaleko w drugiej 10-tce tabeli EL smutny

Dzięki Martini za dobry mecz wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pią 11:19, 08 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Strzał po rogu Delgado

Kicek dodawaj przy wynikach drużyny bo tak czytam opis w którym non stop jest "Iran" itp a nie wiem kto gra Iranem zdzier Poza tym jak możesz narzekać na taką zajebistą drużynę! Zobacz sobie Ekwador! bardzo zły diabeł
Pią 1:51, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Czarny napisał:

vs Hawok

Racja, Iran jest bardzo dobrą drużyną i kompletną. Coś o tym wiem bo przez jakiś czas grałem nimi w "weleague".
Pią 10:26, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Nie narzekam,tylko stwierdzam fakt lool
Po prostu nie pasuje mi ona do mojego stylu gry i tyle...
bo,że jest bdb. to wiem,ale co z tego jak nie moge sie nią rozegrać zły
czas pokaże jak będzie cool

p.s
Czarny twoje bramki całkiem,całkiem zdzier
Pierwszy raz nie napisałem drużyn,wypadło mi jakoś z głowy ocb?

3:0

Hehee piekny meczyk dosyc wyrownany po pierwszej polowie 0:0 wiec zmienilem taktyke na bardziej ofensywna i przynieslo to od razu oczekiwane skutki prawie kazda okazje wykorzystalem na zdobycie gola JUpi szczęśliwy

Grodzik(ukraina) vs pmcsp(irlandia) 2:2

Mecz rozgrywany na sporych lagach.mecz wyrownany , akcja za akcje , sporo moich bledow i mamy 2:0 dla irlandi , w koncowce strzelam bramke kontaktowa . w drugiej polowie zaczolem nacierac ale dopiero w doliczonym czasie gry strzelilem bramke dosc fartowna bo po dobitce

5 koilejka

Grodzik(ukraina) vs mackal(USA) 0:7

mecz ktory wygral mackal tylko przez to ze nie moglem zmieniac zawodnikow , nie wiem co sie stalo ale naciskalem przycisk na padzie i nic , ehh..... no nic dzieki mackal i do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez grodzik dnia Pią 18:01, 08 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:38, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
MartiniTSW

Posty: 752

7.kolejka

Martini 2:2 Mackal

Mecz bardzo wyrownany. 2 gole zdobyte przez mnie Yakinem z dystansu. Mackal swoje gole strzelil z blizszej odleglosci ale tez ladne.

arek25(norewgia) 3:0 (ukraina)grodzik

mecz rozegrany na lekkich lagach. mecz dosc wyrownany czego nie oddaje wynik. kilka skladnych akcji na przemian pod kazda bramka. norwegia w pierwszej polowie wyszla na prowadzenie i jak sie pozniej okazalo juz go nie oddala. grodzik mogl wyrownac lecz trafil w spojenie albo slupek. dokladnie nie widzialem. po bledzie obrony ukrainy norweski napastnik zostal sfaulowany w polu karnym przez bramkarza. bramkarz obejrzal zolty kartonik. pewny strzal carewa i mamy 2:0. grodzik odpowiedzial kilkoma kolejnymi akcjami lecz nie mogl sie przebic przez defensywe i jego strzaly byly przez obroncow stopowane. norwegia mogla podniesc prowadzenie lecz gry po kontrze napastnik wybiegl sam na sam z bramkarzem zblizajac sie do pola karnego oddal strzal z dystansu i trafil w slupek. ale co sie odwlecze... jeszcze jedna akcja norwegii i bramka na 3:0. do konca nic sie nie zmienilo i kolejne 3 pkt jada do oslo. duzy wplyw na spotkanie mialo szczescie ktore bylo po mojej stronie...

pozdro dla przeciwnika i do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Nie 13:30, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:50, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
mackal

Posty: 1181

14. kolejka
mackal-dukekubas 1:0
Mecz dość zacięty,mało ładnej gry,więcej walki na środku boiska.
Najwazniejsze ,że są 3 pkt.
A z tym 7:0 to po prostu wszystko mi wychodziło. zdzier

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 6:49, 09 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

mackal napisał:

Jeżeli ktoś ze mną grałby i ewidentnie bym widział, że przeciwnik ma jakieś problemy techniczne (np. brak zmiany graczy) to mecz bym powtórzył bez wahania, lub Ty grodzik powinieneś wyjść kiedy problem zaczął występować i nie ustawał oraz wyjaśnić sobie z mackalem wszystko na gg... To tylko moje zdanie.
Pią 18:56, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 11

Raku (Norwegia) 2:4 arek25(Ghana)

Co tu gadać, gra beznadziejna z mojej strony (znaczy się przeciwnik mówił że mogłem wygrać), Arek pora z kolejny pokazał mi moje miejsce w szeregu. Dzięki za mecze, powodzenia dalej Arek. wink
EDIT:
poprawione

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pią 19:48, 08 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:21, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Raku napisał:
Kolejka 11

arek25 (Norwegia) 4:2 Raku(Ghana)

Hmm...z tego co wiem to opis meczu na forum powinien umieszczać gospodarz...

Pią 19:36, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)