EURO 2008 ---!! FINAŁ !!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Zobacz poprzedni temat
Cobeer

Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 942

Skąd: Szczecin

Post EURO 2008 ---!! FINAŁ !!
******************************************************

_______-__iiiiiiiii_h__!! FINAŁ EURO 2008 !!

_____________66666__-_____h__5-8.andzi,Ciacho,Iras,machel

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 19:49, 14 Gru 2007, w całości zmieniany 6 razy
Czw 8:14, 13 Gru 2007 Zobacz profil autora
michal697

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 1345

_________________________!! Finał Euro 2008 !!

____________________________1:4______
_______________________KrecikGKS________________michal697

O godzinie 14:05 na stadionie "Franz-Horr-Stadion" w Wiedniu rozległ się pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający Finał piłkarskich Mistrzostw Europy 2008.
Trybuny były zapełnione, aż po ostatnie brzegi, a sędzią głównym spotkania był Pan Marek Mikołajewski, a na liniach bocznych pomagali mu jego bracia.
Początek meczu! Zaczynają Niemcy i od razu przeszli do ataku jednak strzał Odonkora zza pola karnego został zablokowany przez piłkarza z Hiszpani, prawdopodobnie był to Carles
Puyol. Po tej akcji następuje szybka odpowiedź ze strony Hiszpanów, którzy groźnie wyprowadzili akcje a piłka po ostatnim strzale odbiła się na szczęście dla Niemców od prawego słupka bramki strzeżonej przez Lehmanna.
Jednak ten słupek nie był jedynym słupkiem w całym meczu, gdyż zaledwie 10 minut potem Niemcy odpowiedzieli groźnym atakiem po, którym piłka wylądowała tym razem na słupku bramki strzeżonej przez Ikera Casillasa. Po tych akcjach początkowych nastąpiła krótkotrwała walka jedynie w środkowej części boiska, aż do 36 minuty kiedy to ładną akcje przeprowadzili Hiszpanie i po pięknym strzale z narożnika pola karnego Torresa objęli prowadzenie w tym meczu!!!
Radość Hiszpanów nie trwała jednak zbytni długo, gdyż daleki wykop jednego z niemieckich obrońców zmusił do pojedynku biegowego Casilliasa i Miroslava Klose. Pierwszy do piłki dopadł napastnik Niemiec i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. I w tym momencie mamy już 1:1!
Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.
Druga połowa rozpoczyna się! Żaden z trenerów nie zdecydował się jak narazie na roszady w składach. Gra zaczęła się bardzo podobnie jak w pierwszej połowie od szybkiej wymiany ciosów z obu stron. Zacięta walka obu ekip o kolejną bramkę trwała bezskutecznie prawie przez 20 minut drugiej części gry. Aż do momentu kiedy to piłkarze z Niemiec wywalczyli rzut rożny. Do piłki w narożniku boiska podchodzi Ballack wrzuca piłkę do strzału z przewrotki składa się Klose jednak nie trafia w piłkę, tuż za nim obrońca Hiszpański próbuje wybić piłkę szczupakiem, ale również nie trafia w futbolówkę i w końcu do piłki dochodzi jeden z pomocników Niemieckich i strzałem z linii pola karnego podwyższa wynik meczu na 2:1!!! W tym momencie wielka euforia wybuchła wśród fanów ekipy Niemiec.
Mecz trwa dalej.Hiszpanie za wszelką cenę chcą wyrównać stan meczu i doprowadzić do dogrywki, prowadząc otwartą grę. Niemcy wykorzystują to i około 70 minuty wyprowadzają kontrę, po której to zdobywają trzecią swoją bramkę w tym meczu i mamy już 3:1!. Po utracie trzeciej bramki trener KrecikGKS postawił wszystko na jedną kartę. Zastosował taktyke ultraofensywną co spowodowało, że atakowali bezskutecznie bramkę strzeżona przez Lehmanna przez około 15 minut, aż piłkę przejął na prawej stronie boiska Jens Nowotny i wyprowadził szybką kontrę swojego zespołu, która zakończyła się czwartym golem. w ten oto sposob Niemcy wygrywają 4:1 z Hiszpanami.
W strzałach na koniec meczu 12:4 na korzyść Niemców.

Krecik dzięki za mecz i do rewanżu, mam nadzieje, że również w finale...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Pią 21:00, 14 Gru 2007, w całości zmieniany 7 razy

Posty: 2635

Gratulacje dla michala697, który jeszcze niedawno chciał zrezygnować z gry na WEOL'u. Wink

Niemcy zdzier EURO taa? szkoda że tak nie będzie za rok w austrii radosny

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pią 20:13, 14 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:12, 14 Gru 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 851

Gratuluje michał, byłem pewien, że to wygrasz .

Posty: 1390

Gratulacje michal, mam nadzieję, że to Niemcy wypompowały się już i w czerwcu będą chłopcem do bicia. zdzier Chyle też czoła przed Krecikiem, tyle trudności po drodze, a jednak udało się dojść aż do finału. Brawo!

Gratulacje michał697
Za rok 29.06 będzie się działo radosny wtedy Niemcy zdobędą czwarty tutuł mistrza Europy radosny radosny radosny
Pią 20:50, 14 Gru 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

Dodam coś od siebie : Pierwsza bramka to prawdziwy niefart-przypadek gdy obrońca wykopuje piłkę na tak zwaną "pałę" i Klose wychodzi sam na sam a Casillas nic nie robi a pseudopolak strzela głową do pustej bramki i 1-1 :/ .Druga bramka to niezła mijanka najpierw Schwainstaiger nie trafia z przewrotki a później Marchena ze szczupaka nie potrafi wybić i dobra sytuacja dla Niemiec i Gol.Załamka z lekka mistrzostwo się oddala i nic nie potrafię zrobić,błąd jest 3-1 i koniec marzeń , próbuje coś robić Raul ma sytuacje na 3-2 ale nic nie wyszło z tego.W końcówce Asomah ustala z ładnej główki wynik i koniec marzeń..Szkoda.. słaba forma moich graczy i te 2 bramki.Dla mnie strzela Torres.Chciałbym pogratulować Michałowi byłeś w tym meczu lepszy.Jeszcze Ci pokaże zdzier a i dzięki wszystkim,którzy na mnie głosowali.Sorki,że zawiodłem :/

KrecikGKS napisał:

Opisałem dokładnie jak te bramki padały, zresztą tak jak Ty teraz radosny Tylko może z większym entuzjazmem bo to ja je strzelałem.
I w całym meczu nie byłem lepszy, jedynie lepszy byłem od Ciebie w II połowie...
Dzięki za finał i powodzenia,może innym razem ci się uda wygrać...

********************************************************************************

Skąd: Tarnowskie Góry

gratulacje michal liczyłem na to że wygrasz radosny masz szczęście że nie dałem rady zagrać z leszczem bo bym Cię rozjechał zdzier

Sob 14:43, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)