EURO 2008 - GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Zobacz poprzedni temat

Post EURO 2008 - GRUPA D
_____

______________________GRUPA D

Witam Wszystkich na Euro 2008.
Po losowaniu grup, które mieliśmy okazję oglądać na żywo w telewizji polskiej nadszedł czas na rozgrywki, które mają być symulacją nadchodzącego turnieju.
W tym temacie wpisujemy wyniki spotkań i opisujemy ładnie jak na wielki turniej przystało rozegrane mecze
.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINAMI :

_____OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK
________ EURO 2008 SIMULATION

________________________UWAGA

TERMIN ROZEGRANIA WSZYSTKICH MECZY ZOSTAJE ZMIENIONY. ORGANIZATOR ODSTĘPUJE OD ROZGRYWANIA MECZY CO KOLEJKĘ. W ZAMIAN STOSUJE SIĘ TERMIN ŁĄCZNY CZYLI 6 DNI.

TERMIN ROZEGRANIA WSZYSTKICH MECZY GRUPOWYCH to 8.12.2007r. JEŻELI GRACZ NIE WYPEŁNI TEGO TERMINU. ZOSTANIE PRZEZ ORGANIZATORA SPORZĄDZONY WNIOSEK O UMIESZCZENIE GO NA CZARNEJ LIŚCIE GRACZY

Najwiekszy wynik w meczu :

ŻYCZĘ DOBREJ ZABAWY I DUŻO GOLI - POWODZENIA !!!

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Śro 0:00, 05 Gru 2007, w całości zmieniany 5 razy
Nie 22:57, 02 Gru 2007 Zobacz profil autora

Dopiero co o tym napisałem... Czy tak ciężko wysłać te 4 flagi na darmowy hosting zdjęć?
Pon 3:40, 03 Gru 2007 Zobacz profil autora

Już daję..sorki ale nie wiedziałem. Nie było mnie a post napisałeś po tym jak umieściłem te flagi tutaj.

hej
Pon 20:10, 03 Gru 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:0 Iras
Mecz ten miał wiele podtekstów.Mecze inauguracyjne bywają zawsze bardzo trudne.Ale dziś kibice w całej Hiszpanii mogą cieszyć się ze zwycięstwa pierwszego(i nie ostatniego) swoich pupili nad zespołem Trzech Koron prowadzonych przez wielkiego trenera Irasa.Znów dała o sobie znać świetna forma Luisa Garcii,który zdobył bramkę ok.15 minuty spotkania.Ataki Szwedów były groźne ale kończył się albo na obrońcach albo za bramką Ikera Casillasa.Do przerwy mecz dosyć nudny dużo walki chodź posiadanie piłki na korzyść graczy Irasa to w strzałach 4-2 dla Espani.Gdy ok.20 minuty Kim Kallstrom pudłuje w dobrej sytuacji z kontrą idzie Hiszpania,kombinacyjne rozegranie piłki w środku podanie na prawo do Joquina wrzutka Luis Garcia głową i Issakson nawet nie zareagował.Od tego momentu zaczęła się ultraofensywną gra Szwecji,którzy walczyli choćby o jeden pkt.Boczni obrońcy stali się ofensywnymi pomocnikami bocznymi a środkowi obrońcy defensywnymi pomocnikami.Ja jako dosyć niezły strateg lool cofam moich graczy aby nic się już nie wydarzyło.Świetnie rozgrywali piłkę piłkarze w żółtych trykotach jednak albo byli nie skuteczni albo do Hiszpanii uśmiechało się szczęście np.gdy Ibrahimovic trafił w słupek.Próbował jeszcze Ljunberg ale na nic to się nie zdało.Hiszpania także miała swoją sytuację ale Villa sam na sam nie doprowadził do jeszcze większego płaczu drużynę ze Skandynawii.Sam na sam nie wykorzystuję jeszcze Ibra i sędzia kończy to spotkanie.Hiszpanie w opałach ale jednak zwycięsko na inaugurację grupy D.
Dzięki.Pozdro Iras.

KrecikGKS 3:2 Kemocik
Bajka Hiszpanów trwa nadal i miejmy nadzieje,że będzie trwać do samego zakończenia Euro 2008.Mecz świetny,szybki dużo akcji i strzałów.Co tu dużo mówić był godny tak wielkie imprezy.Rozpoczynają świetnie Hiszpanie a bramkę zdobywa nie kto inny jak świetnie dysponowany na tych mistrzostwach Luis Garcia.Kemocik(został trenerem po zwolnieniu samego wielkiego holendra Gussa Hiddinka)miał otrzymać za awans najnowszego mercedesa od Wujka Romka.Jeden mecz jeszcze niczego nie przekreśla i może Kemocik dostanie jeszcze tego "cara".Wracając do meczu dobra gra Rosjan jednak brakowało im czegoś to co mieli Hiszpanie.Pełna polotu gra tego zespołu.Jednak do remisu doprowadza Russia po błędzie Juanito i do przerwy wynik brzmi 1-1 a w sztrzałach 5-7 dla Wschodu.Druga połowa bez żadnych korekt w przerwie.Zaczynamy przedstawienie.Dosyć dziwna bramka gdy obrońca rosyjski chciał odebrać piłkę Ferdkowi(zaprzepaścił dziś z 3 sam na sam,grał bo Villa szara strzała) ta dziwnie odskoczyła i Luis Garcia tylko na to czekał umieszczając piłkę obok bezradnego Akinnefa.Rosja rzuciła się do odrabiania strat.Udało się to po prostopadłym podaniu Loskova kolejna dziwna bramka ze wślizgu tym razem i mamy remis.Emocji jednak nie było końca.Gdy ok.75 minuty Espania rusza z kontrą ma dużo miejsca w polu karnym Joaquin ale kąt jest ostry uderza od słupka i jest GOOOL.Kibice szaleją.Poddenerwowany trener Kemocik zmienia GK.Jednak to nie przynosi efektów.HISZPANIA W ĆWIERĆFINALE.Zapewniając sobie najszybciej awans mimo,że został im jeden mecz z Grekami.Kto nie wierzył teraz może uwierzy w siłę Hiszpańskiej piłki pod wodzom trenera Kretka.
Pon 21:51, 03 Gru 2007 Zobacz profil autora

Inko 5:2 Kemocik

Mecz lepiej zaczął Kemocik , spokojnie rozgrywajac pilke w srodku boiska stwarzał sobie przewage.I to własnie On pierwszy strzelił gola wykorzystujac zle sparowanie pilki mojego bramkarza ... Na szczecie udało mi sie szybko wyrównać. Po strzelonej bramce Kemocik znowu przycisnał i ponownie wyszedł na prowadzenie.Pod koniec pierwszej polowy udało mi sie wyrównać.Po przerwie pełna metamorfoza zaczelem atakowac i to przynosiło skutek , szybko objelem prowadzenie , po chwili dorzuciłem kolejna bramke i spokojnie mogłem czekac na koncowy gwizdek, lecz zanim on zabrzmiał Zagorakis strzelił ładnego gola (pozniej wrzuce na YT) i ustalił wynik na 5:2 radosny Dzieki za mecz

btw @ mecz wygrany m.in. za sprawa motywacji Irasa radosny Dzieki za nia ;P
Pon 23:11, 03 Gru 2007 Zobacz profil autora

Szwedzi niestety przegrali swój inauguracyjny mecz z najsilniejszą drużyną w grupie - Hiszpanią. Teraz przyszło im powalczyć z drużynami słabszymi, ale prowadzonymi przez bardziej doświadczonych trenerów. Cel był tylko jeden - 6 pkt. Odpadnięcie Szwecji w fazie grupowej turnieju byłoby wielkim blamażem i sromotną porażką dla tej drużyny. Trzeba było walczyć i wygrać za wszelką cene w pozostałych 2 meczach...

kemocik (Rosja) 0:3 (Szwecja) Iras

W tym pojedynku zmierzyli się ze sobą bardzo dobrzy trenerzy. Mimo wszystko większą szansę na zwycięstwo mieli Szwedzi, gdyż jest to drużyna lepsza pod względem umiejętności poszczególnych zawodników.
Szwedzi byli w doskonałej formie na ten mecz, czego nie można powiedzieć o Rosjanach. 2 kluczowych zawodników trenera kemocika miała fatalne formy... Mecz zaczął się od ataków obu drużyn, jednak nikt nie stworzył sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Dopiero w doliczonym czasie gry bramkę do szatni strzelił Larsson umieszczając piłkę tuż przy słupku. W drugiej połowie Rosjanie przejęli inicjatywę na oisku, jednak kontry Szwedów wciąż były groźne. W 86 minucie Larsson świetnie przejął piłkę i w biegu idealnie lobnął wybiegającego bramkarza! Szwedzi byli juz pewni zwycięstwa, jednak w 90 minucie meczu po strzale Svenssona bramkarz Rosji wybił piłkę wprost do Allbacka, a ten uderzając z 1 piłki z woleja z ostrego kąta trafił niemal w okienko radosny

Inko (Grecja) 0:3 (Szwecja) Iras

Mecz dobrze zaczął się dla Szwecji. Najpierw strzał Kallstroma z główki świetnie obronił bramkarz Grecji, jednak przy następnej sytuacji był już bez szans. Niekryty Ljungberg wbiegł w pole karne i spokojnie umieścił piłkę w siatce. 5 min później miał prawie identyczną okazję, jednak tym razem bramkarz Grecji wyczuł go i zdołał obronić strzał. Larsson próbował jeszcze dobić piłkę do pustej bramki, ale trafił w obrońcę. W 30 minucie przy rzucie wolnym Svensson zauważył niekrytego Ibrahimovica, podał mu, a ten spokojnie strzelił koło słupka na 0:2. Wtedy trener Grecji zrobił coś dziwnego i zamiast nakazać jeszcze bardziej ofensywną grę to cofnął niemal wszystkich do obrony i zostawił w ataku tylko 2 zawodników. Być może uwierzył w swoją taktykę z mistrzostw w Portugalii, jednak tym razem nie była ona skuteczna... Kallstrom znowu miał okazję na strzelenie bramki z główki, ale tym razem trafił wprost w bramkarza. Nie pomylił się za to Ibrahimovic, który kiwnął 2 obrońców greckich i techniczne strzelił koło bramkarza.

Szwecja zdołała powstać z popiołów i wyjść z grupy z drugiego miejsca, jednak w konfrontacji z takimi zespołami jak Hiszpania, Włochy, Niemcy lub Portugalia może mieć niezwykle ciężko...
Wto 14:06, 04 Gru 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:1 Inko

Czas rozpocząć rozgrywki w gr.D(uznawanej za grupę śmierci).Mistrzowie z poprzednich rozgrywek Greccy prowadzeni przez trenera Inko oraz Espania podwodzom trenera Krecika,który od początku tych eliminacji raczej nie był typowany jako trener tej repry w głównych rozgrywkach.Mecz rozpoczyna się od badania się wzajemnego.Słaba gra drugiej lini hiszpańskiej,która miala otwierać drogę do bramki swoimi podaniami dla strikerów.Pierwsza połowa dosyć nudna.Najlepszą sytuację miał F.Torres gdy minął ładnie Dellasa ale kąt był ostry ładnie obronił strzał Nikopolidis a Villa nie zdążył z dobitką.W strzałach 4-3 na korzyść "gospodarzy".W przerwie obydwaj trenerzy troszkę inaczej ustawiają swoje zespoły.Lepiej ustawił trener Hiszpanii,choć początek należał do Grecji,która dwukrotnie była bliska pokonania Ikera Casillasa-ten jednak zachowywał się jednak jak fachowiec.Zaczeło się Luis Garcia SHOW.Szybkie dwie bramki tego gracza jedna zza pola karnego mierzonym strzałem,a druga z ostrego kąta(czerwona strzałka).Do głosu znów próbowali dojść jeszcze mogący nazywać się Mistrzami Europy Greccy jednak kontra z ok.75 minuty gdy po prostopadłym podaniu Xaviego bramkę zdobył Ferdek(F.Torres) podłamała Greków.W doliczonym czasie gry po błędzie Pablo jednak zdobywają bramkę na otarcię łez.Hiszpania ma powody do zadowolenia po pierwszym spotkaniu w Grupie D ale teraz będzie coraz trudniej i ciekawe czy uda im się wspiąć na górę zwaną Ćwierćfinał.
Dzięki.Pozdro Inko BYŁ TO MÓJ PIERWSZY MECZ ale Weol BET.Komplet zwycięst.VIVA ESPANIA
Wto 16:00, 04 Gru 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

Taki wynik mówi tylko o tym, że nie ma sensu grać rzogi bonito ;/
Jakoś fartem awansowałem do głównego turnieju, ale tutaj już nie miałem szans z taką taktyką (;
Przez taką zabawę straciłem chyba szanse na kolejną wygraną w lidze IO. No ale to tylko zabawa [;
Poza tym, grając do klanów, muszę myśleć o wygranych, a nie o głupawej taktyce szczęśliwy Np przed chwilą moją standardową strategią wygrałem bez oporów z niezłym graczem ;p

Wniosek: nie grajcie rzogi bonito, w tej grze to nie ma sensu... d-;
...

Powodzenia Iras i Krecik w fazie pucharowej! [;

Śro 22:47, 05 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)