GRUPA J - PORTUGALIA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Zobacz poprzedni temat

Największa wygrana
*statystyki zostaną zaktualizowane i uzupełnione po rozgrywkach.

Termin na rozegranie Eliminacji mija dnia 30.11.07(Piątek) o godzinie 23.59

Jeżeli do 28.11.07(Środa) do godz. 23.59 gracz nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 meczy zostaje usunięty z Turnieju i wędruje na Czarną Listę Graczy na miesiąc.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Sob 0:20, 01 Gru 2007, w całości zmieniany 10 razy
Pon 16:52, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

Pierwsze mecze po tym jak R1 powiedział ,że wychodzi z grupy to bałem sie z nim zagrać szczęśliwy Ale nie było tak źle

W tym meczu pierwsza akcja R1 i Gol xDD , rozpocząłem mecz zrobilem akcje 3minuta 1-1. Dalej nie pamietam za bardzo byłem skupiony zdzier

Do pierwszej połowy przewaga RONALDO 1 z wynikiem 1-0. Po drugiej połowie moi napastnicy sie obudzili i strzelili z nienacka 3 gole szczęśliwy Potem R1 strzela na 2-3 i dobijam go 2 bramkami . Wynik końcowy 5-2

RONALDO 1 2:5 nadolski

W obu meczach zacząłem golem a później to był koszmar ja strzał Ricardo broni nadolski strzał i GOL!Te wyniki stawiają mnie pod ścianą jeżeli nie wygram wszystkich 4 meczy mogę zapomnieć o turnieju głównym.Jeżeli tak dalej ta gra mnie będzie w.... to nara chłopaki.
Pon 21:05, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

Dobry mecz, Ronaldo sensacyjnie obejmuje prowadzenie, ale później rewanżuję się 2 golami (oba bardzo ładne, 1 z wolnego, 2 z dystansu od słupka). Ale to nie koniec, bo R1 za sprawą Figo (który w tej grze wbrew statom robi wszystko) po raz 2. wychodzi na prowadzenie... Strasznie się zdenerwowałem, oczywiście ruszyłem do przodu. No i za sprawą 2 goli głową C.Ronaldo udaje mi się wyjść na prowadzenie. Bardzo dobry i wyrównany mecz, o czym świadczą strzały 14:9 na moją korzyść

Tym razem to ja wychodzę na prowadzenie, ale znowu Figo, bez którego mój rywal nie umiał przeprowadzić żadnej (wykrzyknik) akcji wyrównuje stan meczu. I po raz 3 w tym dwumeczu chwilę później R1 stawia swoją ekipę w bardzo dobrej sytuacji, a dokładniej na prowadzeniu jedną bramką. Dosyć szybko się zrewanżowałem (Figo szczęśliwy), ale na nic były moje kolejne starania. W strzałach 13:5 na moją korzyść, co pokazuje, że wynik nie do końca jest sprawiedliwy.

Ale "pierwsze koty za płoty", wciąż bez porażki, a przecież nie grałem z byle kim (lool)... Szkoda, że jest Figo, bo ja bez niego dałbym radę w dwumeczu, a dla R1 strzelił on wszystkie gole. No - sami wybieraliśmy sobie tych zawodników, więc pretensji do nikogo mieć nie mogę Wink

Pon 22:03, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

FIGO SHOW! (taktyka à la R1 zdzier)

Ależ to był mecz zdzier Już na początku PM strzela mi jakiegoś tam gola (jak zawsze pewnie uciekłem na piwko - nie pamiętam Wink).. No i znowu supermotorek i doprowadzam do 4:1 po dwóch golach Figo i 2 asystach CR. Figo dorzucił jeszcze 2 (asysty Deco), ale wtedy dał o sobie znać nasz moderator. Bramka na 4:2 nieco mnie zaniepokoiła, ale od czego miałem dziś Figo? Dorzucił kolejne 2 bramki (znowu asysty Deco ^^) i ustalił wynik meczu na 6:2. O ile pierwsze 2 bramki dla mnie były po w miarę składnych akcjach, to 4 asysty Deco to podania do Figo, który kiwa obrońcę i strzela obok Ricardo. W strzałach było 16-ok.8 (nie zauważyłem 2. statystyki, ale była >7, ale <10 zdzier)

Widzewski charakter cool

Tutaj PM zmienił ustawienie na "uskrzydlające" zdzier zagrał ofensywniej w porównaniu do 1. meczu i myślę, że wyszłoby mu to na dobre, gdyby... Po kolei Wink Do 70. minuty mecz był wyrównany, swoje szanse mieli zarówno moi Portugalczycy, jak i przeciwnika. Wtedy sobie powiedziałem pod nosem: "Nosz ku(beep), takie teamy i 0:0 będzie..." Ale chwilę później zauważyłem trafnie: "Co ja pier(beep), jeszcze się mecz nie skończył". I dokładnie w tej akcji kiedy PM zamiast kryć i Figo i Ronaldo, dwoma obrońcami podbiegł do tego pierwszego, dzięki czemu młoda gwiazda Manchesteru po podaniu od Simao mogła pokonać słabo dysponowanego Ricardo. Jeszcze później Figo dołożył jedno trafienie, zapewniając mi 3 punkty. w shotach 6-10.

PawelMarian 2:1 Nadolski

Mecze bardzo wyrównane, przeważyła jedynie skuteczność pod bramką , sytuacji strzeleckich mieliśmy mniej więcej po tyle samo, 2 mecz o ile się nie mylę , Nadolski kończył w 9 ocb?
THX

PawelMarian 2:1 RONALDO1

Mecz z moją przewagą , Ronaldo pod koniec drugiej połowy strzela "gola na otarcie łez"

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Czw 20:05, 29 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:51, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

PAWELMARIAN 2:1 RONALDO 1

Dobrze że ten tur niema już dla mnie żadnego znaczenia bo ten mecz był kolejnym w którym wygrało szczęście nad umiejętnościami ale w końcu mnie ten pech opuści a wtedy bójcie się wink

A oto statystyki:

Wto 20:55, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje!

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem.

Śro 15:12, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

PawelMarian 5:2 RONALDO1

Wielka przewaga z mojej strony , Ronaldo praktycznie nie miał nic do powiedzenia , kilka akcji i strzały z dystansu , mecz grany w dobrych warunkach lecz na raty Wink
Czw 18:26, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

PawelMarian 5:2 RONALDO 1

Jak już wcześniej pisałem ten mecz nie miał już dla mnie żadnego znaczenia ale i tak wkurzyłem się ponieważ przeciwnik strzelał raz z główki raz z ostrego kąta a ja 3 sytuacje sam na sam i 0 wykorzystanych po prostu żal się robi.Dziękuje za grę w tym turze i powrócę w wielkiej chwale w kolejnych turach wink
Czw 18:28, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

PROSZĘ O NIEZAMYKANIE TEMATU!

nadolski, odezwij się na gadu, bo od wtorku zero kontaktu z Tobą... zagubiony

@down:
ok, to napiszę do Ciebie, jakoś się zmówimy, bo nie chcę przez kłopoty z netem u Ciebie nie awansować z grupy Wink

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 21:15, 30 Lis 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:12, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

dzisiaj koło 22 bede mogł zagrać , teraz chciałem ale net mi na to nie pozwala ;/ nie wiem muli mi nawet jak wchodze na zwykłe storny :/ napisze o 22 to zobaczymy.
Pią 18:58, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

Figo asystent

Pierwsza połowa średnim widowiskiem, trochę za dużo niecelnych podań, pewnie przez ślizganie się moich mokrych palców, dawno nie miałem tak dużej szansy awansu do szesnastki, bo w ostatnich turniejach było jak fatum... No ale po pierwszej połowie dość wyrównanej, druga zaczęła się koncertowo. Po rogu znakomicie główkuje Fernando Meira i wykorzystuje błąd bramkarza Ricardo. Asystentem przy golu stopera VfB Stuttgart był oczywiście Luis Figo. Dosłownie 3 minuty później było już 2:0. Znakomicie z głębi pola wbiegał Simao Sabrosa, tam wypatrzył go oczywiście kapitan reprezentacji - Luis Figo - i zagrywając mu świetną piłkę otworzył skrzydłowemu Atletico drogę do bramki. 2:0! Jeszcze w końcówce szarpnięciami próbował mój przeciwnik, ale trafił tylko raz. Po wrzutce Deco, niepewność obrońców wykorzystał Cristiano Ronaldo. W strzałach 7:12. Jaka była moja radość po gwizdku może wiedzieć tylko cienias kaimada zdzier

Bez Figo też na fali

Mecz zagrany na luzie, do przerwy już 2:0. Później dołożyłem jeszcze 2, ale w głowie ciągle miałem pierwszy mecz. Piękny gol Cristiano Ronaldo na 4:1, a później bawiłem się nieco bramkarzem i Boa Morte przelobował mojego bramkarza. Muszę powiedzieć, że szczęście mi dopisało w tym turnieju, ponieważ mój podstawowy atak Ronaldo - Figo zagrał w pięciu meczach, dopiero w ostatnim Figo dosięgnęła szara strzałka, ale Quaresma pokazał, że jest świetnym zmiennikiem. W strzałach 16:6.

Dzięki wszystkim za rozegranie spotkań.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Sob 12:48, 01 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:59, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

PODSUMOWANIE

Zdecydowany zwycięzca tej grupy. Zaliczył drobną wpadkę jedynie w meczu z RONALDO 1, zaledwie remisując. Jednak pozostałe 5 meczów wygrał raczej pewnie, co jest dla tego gracza dobrym prognostykiem na turniej główny. Co prawda awans zapewnił sobie dopiero w 5. meczu z nadolskim, nie odniósł żadnej porażki.
Mecze:
4-2 / 2-1 / 6-2 / 2-0 / 4-3 / 2-2
5 zwycięstw - 1 remis - 0 porażek

PawelMarian
Dobry, solidny gracz w tej grupie poległ jedynie ze zwycięzcą. Zwycięstwa z nadolskim i RONALDO 1 nie wystarczyły do awansu, a ten popularny PM mógł sobie zapewnić tylko nie tracąc punktów z Leszczem. Mimo to, turniej może zaliczyć do udanych.
Mecze:
2-1 / 5-2 / 2-6 / 0-2 / 2-0 / 2-1
4 zwycięstwa - 0 remisów - 2 porażki

Pierwszy turniej tego gracza po dłuższej przerwie od WE. Właściwie nie sprawił niespodzianki, ponieważ przed rozgrywkami wiele osób twierdziło, że zajmie właśnie 3. miejsce w grupie. Wygrał z R 1, ale PM i Leszczu to jeszcze nie ta klasa. Ale jeśli po przerwie sprawia takim zawodnikom problemy, to znaczy, że już niedługo możemy spodziewać się takich wyników, jak jeszcze niedawne zwycięstwa z Czarnym.
Mecze:
1-2 / 2-4 / 4-3 / 5-2 / 0-2 / 1-2
2 zwycięstwa - 0 remisów - 4 porażki

RONALDO 1
Dla ulubieńca WEOL'owców ostatni (?) turniej nie był tym najbardziej udanym. Zaczął fatalnie od porażek z nadolskim, a to oznaczało niemal pewny brak awansu. Chociaż z drugiej strony należą mu się brawa za jedyny pozytywny aspekt tych eliminacji, a dokładniej remis z Leszczem. Porażki z PawelMarianem były raczej do przewidzenia, ale nieodpowiedzialnego zachowania nie tolerujemy, dlatego R 1 otrzymał BANA.
Mecze:
1-2 / 2-5 / 3-4 / 2-5 / 3-4 / 2-2
0 zwycięstw - 1 remis - 5 porażek

Sob 12:47, 01 Gru 2007 Zobacz profil autora

___________AWANS Z GRUPY "J" UZSKAŁ Leszczu.

_____________POWODZENIA!!!

Sob 17:58, 01 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)