Grupa O - Hiszpania

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Zobacz poprzedni temat

Termin na rozegranie Eliminacji mija dnia 30.11.07 o godzinie 23.59

Jeżeli do 28.11.07(Środa) do godz. 23.59 gracz nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 meczy zostaje usunięty z Turnieju i wędruje na Czarną Listę Graczy na miesiąc.

KrecikGKS 4-1 Justyn

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Czw 18:35, 29 Lis 2007, w całości zmieniany 11 razy
Pon 17:03, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

Krecik 1:0 Krystiaan
Pierwszy mecz.W dobrych formach wrócili moi piłkarze na ten mecz.Od początku moja niepodważalna dominacja od początku do końca.Kilka doskonałych sytuacji marnuje cudowne dziecko Madrytu F.Torres(teraz już Liverpoolu) cool Naszczęście honor mojej drużyny uratował D.Villa.który zdobył bramkę ok.35 minut.Sytuacji było multum ale tylko ta znalazła drogę do bramki.Do przerwy 7-0 w strzałach dla mnie.Po przerwie nic się nie zmienia.Wprowadzam Raula za Ferdka ale to samo się dzieje i marnuję 100 procentowe sytuacje.Przeciwnik oddaje na moją bramkę 2 strzały(nawet ich nie pamiętam,chyba tak żeby w statystykach 0 nie było zdzier)
Krecik 4:1 Krystiaan
Tutaj ku mojemu zaskoczeniu od początku Krystian naciera na moją bramkę.Kilka groźnych sytuacji ale albo minimalnie niecelnie uderza mój przeciwnik albo broni Casillas.Troszkę się rozkręcam w końcówce i Reyes(w tym meczu duet w ataku Reyes-Raul) zdobywa bramkę.Do przerwy to się nie zmienia i prowadzę.W strzałach 2-10 dla przeciwnika.Drugą połowę rozpoczynam z "zębem" i już w 2 minuty Raul Gonzalez ma dwie setki,z których jedną zamienia na bramkę.Jest 2-0.Krystian zdobywa bramkę po rzucie rożnym i główce Pablo.Dwie bramki dla mojego teamu dorzuca Raul(kompletując hat-tricka) i jest hero zdzier
Dzięki pozdro
EDyta: niechcący zamiast podgląd nacisnąłem wyślij i dokończyłem ten opis już po twoim poście(którego nie widziałem)Masz rację pierwsza połowa w twoim wykonaniu naprawdę oszałamiająca może te statystki miały wpływ na moją grę w 2 połówce.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Pon 18:44, 26 Lis 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 18:37, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 316

Skąd: Tychy

a 2 meczu nie opiszesz? w samej 1 połowie mam 10 strzałów i żadnej bramki, wręcz przegrywam 1:0 xD potem strzelasz mi następne 2 ja honorową i przed koncem strzela Krecik ostatnią bramke. w 2 połowie przeważał Krecik. Wydaje mi sie że twój wynik z 2 bardziej pasuje do 1 meczu
Pon 18:40, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

justyn vs Krystiaan 3:2 ;0:1

dzięki w pierwszym meczy byłem lepszy w drugm krystian który gra bardzo dobrze Wink

Krecik 1:0 Justyn
Pierwszy mecz rozpoczyna się już wczoraj trwa zaledwie 10 minut i zdobywam tą jedną złotą bramkę.Justyn wychodzi mówi,że nie da się grać.Laggowało trochę ale np.grałem wczoraj z Wez1 było jeszcze gorzej a jakoś graliśmy.Dziś dokańczamy ten mecz(warunki podobne) pierw na chacie na kailerze zaczyna się mój przeciwnik nabijać ze mnie spowodu rozegrania 45+35 minut a nie całego meczu(napisane jest,że dogrywa się tyle ile zostało) mówi,że jestem śmieszny może i tak,a ja wiedziałem,że to 10 minut może zapewnić mi awans.Mam dużo szczęścia choć pierwsza połowa w ustawieniu 4-4-2 B wygląda dosyć nieźle i mam swoje sytuacje.Do przerwy nic się nie zmienia.Później 36 minut to już całkowita dominacja Justyna zmienia ustawienia kombinuje lecz bramki nie strzela.Wygrywam to spotkanie.Justyn jest sam sobie winien(głównie swojej nieskuteczności)
Krecik 4:1 Justyn
No to tak zaczynamy spotkanie pierwsza moja akcja i bramka.Gram tutaj już w normalnym ustawieniu i wg.mnie dominuje w większym stopniu od Justyna,który doprowadza do remisu ok.15minuty po rzucie rożnym i bramce Pablo z głowy.Do przerwy udaje mi się wykorzystać moje sytuację i wygrywam 3-1 a po drodze ok.40 minuty meczu Justyn zarabia czerwo i musi radzić sobie w dziesiątke.Ja na tym nie przestaje troszkę może umotywowany usłyszeniem,że jestem śmieszny strzelam jeszcze bramkę niezawodnym Raulem i do końca nie oddaje zwycięstwa.
Byłem nawet zablokowany na gadu bo "nie chce mi się z tobą gadać"...Justyn zachowywałeś się jak Justynka i przegrałeś ten mecz głównie w swojej głowie mentalnie.Dzięki bez napinki.Powodzenia
WeJustyn 15:59:14
ani w 1 meczu ani w drugi nie powinnes wygrac
Wto 17:13, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora
Krystiaan

Posty: 316

Skąd: Tychy

eh nie chce mówić jakie wczoraj były waruunki i ile razy zaczynaliśmy mecz. Raz prawie sie udało zostało tylko 23 minuty było 0:0, ale justyn grał od nowa no to spoko, ale mówie ze przez to przegram i nie myliłem się. Przegrałem 3:2. Potem 2 mecz strzelam bramke pod koniec 1 połowy i w nastepnej stawiam na obrone, udało sie dotrwać chodź mogło być wyżej gdy szłem sam na sam dostałem kose a wolne raczej nie są moją mocną stroną Wink Zostały mi 2 mecze, nie mam szans, ale trzeba powalczyć.

Posty: 1017

Rezygnuje z namiestnikowania w tej grupie i rozważam zakończenie kariery na WEOL z powodu nieodpowiedzialnego zachowania jednego z waszych administratorów wykrzyknik
Śro 18:26, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Nie ma czegoś takiego jak "rezygnuje z namiestnikowania tej grupy", no chyba, że chcesz bana i już nigdy tu nie będziesz wchodził ? Wink

Jeśli tak, to proszę o którego z modów o doprowadzenie do szczęśliwego końca tej grupy. Wink

RONALDO 1 napisał:

To jakieś żarty ? Ronaldo nie wiele brakuje Ci do szczęścia (czytaj Bana) i takie numery odstawiasz ? Uważaj , bo później będzie ciężko....
Śro 20:19, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
staRvin

Posty: 27

staRvin 4:2 Krecik

Krecik 1:3 staRvin

Jak dobrze pamietam wynik z popoludnia bo wczesniej nie moglem napisac bo temat byl zablkowany.
Śro 23:30, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
Krystiaan

Posty: 316

Skąd: Tychy

Krystiaan - staRvin 1:1
Późno już może jutro opisze, dzis nie mam siły.

Tabela:

Jak widać w tabelce KrecikGKS & staRvin odstawali nie co od Justyn'a i Krystiaan'a ,lecz nie oznacza , że byli oni gorsi , być może nie dopisało im szczęście , grupy nie prowadziłem od początku i nie wiem co za bardzo się tu działo , ale czytając posty było dobrze (problemy Krystiaana i RONALDO1) Wink Powodzenia w dalszej części turnieju oraz w innych turach na WEOL Wink

Temacik zamykam.
Pią 18:57, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora
Cobeer

Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 942

Skąd: Szczecin

___________AWANS Z GRUPY "O" UZYSKAŁ KrecikGKS.

_____________POWODZENIA!!!

Sob 18:19, 01 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)