Faza Pucharowa - Puchar Europy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Post Faza Pucharowa - Puchar Europy

Puchar Europy wchodzi w decydującą fazę! W turnieju została ósemka najlepszych graczy, których dopiero teraz czeka prawdziwy sprawdzian ich umiejętności. Wszystkim graczom życzę powodzenia!

_________________________-_Para I
Remek 2 : 2 (d. 4-2) Aros
[link widoczny dla zalogowanych] ______))))))))))))))___________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

_________Awans: Remek

_________________-_Para II
wasiak 1 : 0 mati
[link widoczny dla zalogowanych] __________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

_________Awans: wasiak

__________________-___________Para III
Prz3m4s 1 : 1 (4:2 PK) Marv
[link widoczny dla zalogowanych] ______________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

_________Awans: Prz3m4s

______________-_-_Para IV
Mintaj 3 : 2 Adrian1993
[link widoczny dla zalogowanych] _____________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

_________Awans: Mintaj

Gramy tylko 1 mecz z ustawioną dogrywka i karnymi.

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 12 czerwca o godzinie 23:49.

___________

Remek 1 : 1 (d. 3-1) wasiak
[link widoczny dla zalogowanych] __________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Awans: Remek

Prz3m4s2 : 1 Mintaj

Awans: Prz3m4s

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 15 czerwca o godzinie 23:49.

Mecz o 3 miejsce

wasiak 3 : 3 (PK 6:7) Mintaj

Awans: Mintaj

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 18 czerwca o godzinie 23:59.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 0:18, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Wto 0:50, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 818

Skąd: MMz

wasiak 1:0 Mati

W pierwszej połowie Bułgaria nie istniała. Oddałem 7 strzałów za to Bułgarzy żadnego. Jedyna bramka pada po rzucie rożnym. Strzelcem bramki Rushfeldt, który zastępował w tym meczu Pedersena. W drugiej połowie Mati daje bardzo ofensywne ustawienie, ale trudno bylo mu sie przedrzec przez swietnie dysponowana obrone Norwegow. Do konca wynik sie juz nie zmienił i Norwegowie awansują dalej.

Mintaj 3:2 Adrian1993

Mecz dosyć wyrównany lecz w statystyka strzałów była no moją korzyść.Pierwszy bramkę strzela Adrian1993 lecz potem ja wyrównuje i potem strzelam jeszcze 1 bramkę.Pod koniec meczu Rosja strzela wyrównującego gola.

W dogrywce ja strzelam gola z główki z rzutu rożnego a potem Rosja mnie atakuje i najlepszą sytuacje Adrian miał z główki lecz Lobont złapał piłkę i tak skończył się ten mecz.Rewanż za rundę eliminacyjną szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Wto 21:06, 10 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:05, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Prz3m4s 0:0 (dogrywka 1:1) (karne 4:2) Marv

Niezasłużone zwycięstwo. Marv raz strzelił w słupek, kilka razy zmarnował dobre okazje, jednak to ja pierwszy strzelam bramkę w 11 minucie dogrywki. Marv wyrównuje w 2 połowie dogrywki, a dokładniej w 12 minucie. Karne - loteria. Marv przestrzelił 3 karne, ja tylko 1, i udało się wygrać.

Dzięki! Wink

Czw 15:07, 12 Cze 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Skąd: Szczecin

Muszę z przykrością oznajmić, iż nie zagraliśmy z Arosem. Wina nie leży po niczyjej stronie, gdyż oboje już byliśmy umówieni, ale wiadomo EURO... (choć teraz po meczu Polaków nie chce mi się patrzeć na taki shit). Prosiłbym o przedłużenie terminu do jutra. Ja będę w stanie rozegrać mecz po godzinie 16.00

Remek (12-06-2008 16:36)
dobra wychodze. Wroce po meczu. Moze uda sie zagrac...

Remek (12-06-2008 23:06)
jestes
??
jestem dzis do polnocy ;/ do dzis termin

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 0:04, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:22, 12 Cze 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Prz3m4s2:1Mintaj

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Powinno być dużo więcej.
Najpierw ja strzelam na 1-0, potem na początku drugiej połowy dobijam przeciwnika na 2-0. Chwilę później, mój bramkarz dostał piłkę, i zamiast ją od razu wybić, to wbiegł w jakiegoś Rumuna, co oczywiście skończyło się stratą bramki. Około 70 minuty obrońca przeciwnika dostaje czerwoną kartkę, co bardzo ułatwiło mi grę. Potem zmarnowałem jeszcze kilka dogodnych sytuacji, 2 razy nie trafiłem na pustą bramkę. W strzałach na koniec 12-5 dla mnie (do przerwy: 6-0).

Dzięki!Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 6:47, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 6:47, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

1/4 Finału
Remek 2-2 Aros (dogrywka 4-2)
Od początku uważna gra obu drużyn, najbardziej martwiło mnie, że zawodnicy uciekają mi do przodu. Ale nic. Aros wysuwa się na prowadzenie, ja doprowadzam do remisu. Następnie znów rywal strzela gola, ja wyrównuje. Do 90 minuty nic się nie zmieniło. Miałem bardzo dużo szczęścia, Aros walił chyba z 2 razy po moich słupkach. W dogrywce sprężył się Basturk i to on zdobywa bramkę na wagę zwycięstwa. Jak się nie trudno domyślić trener Rosji stawia wszystko na jedną kartę, jednak to się nie opłaciło i dokładam jeszcze jedno trafienie szczęśliwy
Dzięki bardzo
Pią 18:13, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

1/2 Finału
Remek 1-1 (dogr. 3-1) wasiak
Pierwsza połowa bez wątpienia na moją korzyść. Stwarzam akcje, jestem bliski zdobycia gola już na początku. To udaje mi się jeszcze przed gwizdkiem na przerwę. W strzałach dla mnie 7-2 po 1 połówce. W 2 natomiast zeszło ze mnie powietrze całkowicie. wasiak konstruuje coraz to groźniejsze ataki. Na domiar złego tracę zawodnika po głupim faulu na przeciwniku. Niestety gwoździem do trumny była stracona przeze mnie bramka. Przed dogrywką postanowiłem zrobić dwie zmiany. To się opłacało, bo niespełna 5 minut po gwizdku sędziego zdobywam pięknego gola. Później wystąpił Out Of Sync i musieliśmy jeszcze raz grac ;/ Dołożyłem jeszcze jedno trafienie i wygrałem w sumie 3-1.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Sob 0:15, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:14, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

wasiak 3:3 (dogrywka 4:4) (karne 6:7) Mintaj

Mecz bardzo wyrównany lecz to ja strzelam 1 gola z karnego którego nie wiem czy powinien być bo wyglądało na faul przed polem karnym albo na linii.Potem akcje konstruuje wasiak i on strzela gola.Potem zostaje z faulowany i Mutu strzela piekną bramkę z wolnego.Później gol wasiaka z główki i mój gol z dystansu.Pod koniec regulaminowego czasu gry wasiak doprowadza do remisu 3:3.W dogrywce wasiak strzela pierwszy gola po ładnej akcji.Potem mój strzał z dystansu z wolnego i piłka ślizgała się po poprzeczce szczęśliwy.Pod koniec dogrywki strzelam w słupek i dobija Ilie i koniec dogrywki i wynik 4:4.W karnym to już była loteria i to ja miałem większe szczęście bo raz wasiak strzelił w słupek i raz w poprzeczkę.Dzięki za mecz radosny
Pon 12:36, 16 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)