Grupa A [ME]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat

ORGANIZATOR napisał:
- Z grupy wychodzi 2 najlepszych graczy.

s-m-o-l-u-ch 3-3 Piotrek89

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 18:14, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 9 razy
Wto 13:39, 03 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 3-1 Piotrek89

Pierwsza połowa z lekką przewagą rywala. W 15 minucie Piotrek89 strzela w poprzeczkę. W 25 minucie udaje mi się strzelić bramkę na 1:0. Tuż przed przerwą po wrzutce z prawej strony rywal doprowadza do remisu po strzale głową. Druga połowa natomiast z moją lekką przewagą. W 70 minucie strzelam na 2:0, a w 85 podwyższam na 3:1. Ogólnie spotkanie wyrównane. Strzały 8:6 na korzyść Grecji.

...Koshaolin... 4-3 Piotrek89

Spotkanie raczej wyrównane. Na początku meczu pierwszy strzał rywala na moją bramkę i mamy 1:0 dla Grecji. Później zdobywam bramkę wyrównującą. Do szatni jednak strzela bramkę któryś z graczy Grecji i mamy 2:1. Na początku drugiej odsłony rywal zdobywa kolejną bramkę. Po tej sytuacji ja zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne, a rywal ustawia 7 defensywnych zawodników. Chwilę później mamy już tylko 2:3. Mija kilka kolejnych minut i mamy 3:3. Następnie zdobywam bramkę na 4:3 wtedy rywal ustawienie ofensywne ustawienie, a ja wracam do ustawienia z początku spotkania. W końcówce spotkania rywal jeszcze mógł wyrównać po fatalnym moim błędzie lecz zabrakło mu szczęścia. Statystyki strzałów niestety nie znam.

...Koshaolin... 0-0 Kicek

Wyrównany mecz. Bardzo mało okazji do zdobycia bramki. Kicek otrzymuje czerwoną kratkę w 45 minucie. Strzały na koniec połowy 3:2 na korzyść Bułgarii. W drugiej połowie również mało sie działo choć mogłem sie pokusić o zwycięstwo grając w przewadze jednego zawodnika. Strzały na koniec meczu 6:3 na korzyść Bułgarii.

...Koshaolin... 1-0 Kicek

W 3 minucie udaje mi się wyjść na prowadzenie. Chwilę później Kicek miał rzut rożny i trafia w słupek. Następnie ja odpowiadam strzałem w słupek. W bodajże 30 minucie wybiegam sam na sam lecz dostaje kose od bramkarza, który dostaje tylko żółtą kartkę, a ja marnuje rzut wolny. Pierwsza połowa raczej wyrównana. Strzały na koniec połowy 7:5 na korzyść Bułgarii. Druga połowa to ataki Serbii lecz skuteczność w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Nawet w 100% sytuacjach nie udawało im sie pokonać bramkarza Bułgarii. W tej połowie kilka bardzo dobrych sytuacji stworzył Kicek lecz nie zdołał doprowadzić do remisu. Ogólnie w całym meczu Kicek miał bodajże 3 słupki. Strzały 13:8 na korzyść Serbii.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 19:48, 03 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:06, 03 Cze 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 0 Piotrek89

Mecz pod całkowitą kontrolą. W strzałach kilkakrotna przewaga. Raczej nie ma co komentować zdzier

Kicek 1 - 1 Piotrek89

Czerwo na początku spotkania dla Zigica ustawiło mecz. Nie miałem nikogo na środku do zbicia piłki, a tym bardziej do strzału czy dobrej gry bark w bark. W 10-tke długo sie broniłem, ale wreszcie przeciwnik strzela. Potem dałem na 3-5-2 i wyrównałem. W końcówce okazje po obu stronach, ale został remis.

dzięki za mecz

p.s
Po awansie....
Wto 21:10, 03 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 2-0 Czarny

Mecz z moją przewagą. Czarny nie mógł się kompletnie odnaleźć w tym meczu. Pewnie było to spowodowane drużyną którą grał. W pierwszej połowie miałem kilka dobrych okazji lecz nic nie chciało wpadać. Strzały na koniec połowy: 6:1 na korzyść Bułgarii. W drugiej połowie udaje mi się zdobyć 2 bramki. Czarny dopiero pod koniec spotkania stworzył 2 dogodne sytuacje lecz żadnej z nich nie wykorzystał. W tym meczu miałem 1 słupek. Strzały na koniec meczu: 11:3 na korzyść Bułgarii.

...Koshaolin... 1-2 Czarny

Spotkanie wyrównane. Do połowy wygrywam 1:0. Wydawało by się, że w ogóle nie zagrożone prowadzenie lecz w 2 połowie Czarny w krótkim odstępie czasu zdobył 2 bramki i wyszedł na prowadzenie 2:1. W tym spotkaniu miałem kilka bardzo dobrych okazji lecz niestety je zmarnowałem. Gdybym zagrał lepiej w ofensywie mógłbym się cieszyć z kompletu punktów lecz niestety trochę zawiodłem. Statystyk na koniec meczu nie znam.

...Koshaolin... 4-0 s-m-o-l-u-ch

Mecz wyrównany z tym, że ja miałem dużo lepszą skuteczność. Do połowy wygrywałem 3-0. W drugiej połowie udało mi się jeszcze dołożyć jedną bramkę i wygrałem 4-0. Strzały na koniec meczu: 10:8 na korzyść Bułgarii.

...Koshaolin... 0-0 s-m-o-l-u-ch

Spotkanie wyrównane. W pierwszej połowie było kilka dobrych okazji z obu stron lecz nikomu nie udało sie zdobyć bramki. Druga połowa trochę nudniejsza. Strzały na koniec meczu: 6:5 na korzyść Bułgarii.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Śro 22:06, 04 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 17:59, 04 Cze 2008 Zobacz profil autora

Obydwa mecze wyrównane. W pierwszym lekki niedosyt z remisu mogłem czuć ja w drugim natomiast Piotrek89. Wszystkie 4 bramki (suma z 2meczeu) najpierw strzelał rywal a ja goniłem wynik. Obaj po ładnym wolnym ustrzeliliśmy, rywal w pierwszym, a ja w 2 meczu

dzięki za mecze
Śro 23:54, 04 Cze 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 0 s-m-o-l-u-ch

Kicek 3 - 2 s-m-o-l-u-ch

Początek pierwszego meczu dla przeciwnika. Miał 3 słupki z rzędu zdzier Powinien prowadzić, ale sie nie udało. Po pierwszym kwadransie przejąłem inicjatywe i do gwizdka już tylko ja stwarzałem sytuacje. Do przerwy 8-3 w strzałach dla mnie. W drugiej połowie znowu atakowałem i po sam na sam Lazorovic strzela na 1-0. Je je je szczęśliwy Chwile później smoluch miał sytuacje na wyrównanie ale nie wykorzystał. Uff... w strzałach 15-5 na moją korzyść.

W drugim meczu dość szybko strzelam bramke Zigicem(z główki - nareszcieee) po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Po kolejnych 10 minutach robi się 1-2 zszokowany Dwie ładne akcje, dwa ładne strzały i przegrywam. A punkty są potrzebne i nie moge w tym meczu stracić aż 3 pkt. Do końca pierwszej połowy wyrównuje. Dokładnie pomocnik strzelił z za pola karnego, a piłka wleciała pod sam słupek po rękach GK Szkocji. Na początku drugiej połowy znowu po dobrze rozegranym rzucie rożnym z ok.18 metrów Stankovic strzela bramke. GK przy tym strzale zupełnie zaskoczony. Później już wiele się nie działo. Smoluch znowu miał kilka okazji na wyrównanie, a ja kilka razy na podwyższenie. Ogólnie rzecz biorąc Zigic znowu pokazał,że jest drewnem na boisku. Dostał kilka piłek idealnie na głowe, ale nie umiał trafić w światło bramki. Kiedy on mi wreszcie zacznie strzelać? Byle w najbliższych meczach. W strzałach 13-10 na korzyść smolucha.

dzięki za mecze i powo dalej

p.s
Kolejna postawiona cegiełka w drodze po awans. Teraz trzeba wygrać z Czarnym i będzie 2 miejsce w grupie. Yeah zdzier

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Czw 0:36, 05 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pon 18:01, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)