GRUPA el. A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA el. A

Post GRUPA el. A

Proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek Serwisu WEOL oraz z Regulaminem Europe Cup.
Termin na rozegranie spotkań eliminacyjnych mija 02.06.2008 o godzinie 23:59 wykrzyknik
Gracze, którzy przejdą obok turnieju obojętnie zasilą CZARNĄ LISTĘ GRACZY!

Jarek8385 3-0 khalee

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 20:09, 01 Cze 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pon 16:23, 26 Maj 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS (Polska) 0:4 andzi (Serbia)
Mecz pod moje dyktando. Mogło być wyżej, a i Krecik miał swoje szanse.

andzi (Serbia) 1:1 KrecikGKS (Polska)
Bardzo wyrównane spotkanie. W strzałach 6:6. Chyba sprawiedliwy wynik.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

cybuch (Francja) 3:2 andzi (Serbia)

Ehh, ogólnie mecz na korzyść rywala, ale ... przy wszystkich 3 bramkach miał wiele szczęścia zagubiony . Już w 2 min tracę bramkę po karnym, który sprowokował za mnie komputer. W dodatku wyczuwam zamiary rywala, ale i tak piłka trafia do siatki. 7 min, podaję piłkę do obrońcy, odgrywam ją z powrotem szczęśliwy i teraz chcę zagrać do bramkarza, ale nie gra jest mądrzejsza i zagrywa ponownie do obrońcy, który tym razem jest pokryty zły 2:0. Trzecia bramka to strzał Sahy, który obraca się i ledwo uderza piłkę. Bramkarza zamiast ją załapac wbija ją sobie do bramki szczęśliwy . Ja także miałem farta, bo strzeliłem z wolnego z 35 metrów szczęśliwy.

andzi (Serbia) 5:2 cybuch (Francja)

Dobra gra Serbów, którzy składnie atakowli, zaś Francuzi atakowali chaotycznie (zresztą jak w pierwszym meczu). Cybuch prez większość część meczu grał w 10. Załsłużone zwycięstwo Serbów.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Jarek8385 (Anglia) 4:2 andzi (Serbia)

O wyniku meczu zadecydowały moje błędy, jak i szybkość angielskich graczy.

andzi (Serbia) 5:3 Jarek8385 (Anglia)

Tutaj zagrałem o niebo lepiej. Praktycznie zero błędów w obronie. Jarek wszystkie bramki zdobywa po strzałach z dystansu. Ja za to niekiedy popisywałem się naprawdę ładnymi akcjami.

Dzięki i powodzenia dalej.

UWAGA Następne mecze będe mógł rozegrać dopiero w sobotę !!!!

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 21:44, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 17:13, 26 Maj 2008 Zobacz profil autora

1 Mecz

adek4(Bułgaria) 2-0 KrecikGks(Polska)

Strzały 10-5

Bardzo nudny mecz.Praktycznie wszystkie akcje obu drużyn kończyły się gdzieś w środku pola.Bramkę dopiero udaje mi sie strzelic w około 65min i zaraz po tym trafiam w słupek.Krecik w 75 min. zmienia formacje na ofensywniejsza ale nie udaje mu sie nic więcej zdziałać.Pod koniec dokładam jeszcze bramkę z główki.

2 Mecz

adek4(Bułgaria) 0-2 KrecikGks(Polska)

Strzały 11-8

Krecik zaczyna świetnie ten mecz bo już w pierwszej akcji od połowy robi rajd Smolarkiem przez całe boisko i strzela bramkę.Przez pierwsze 20 minut nie istniałem, przeciwnik mógł dołożyć jeszcze bramke ale nie jego zawodnicy pudłowali.Pozniej zacząłem grać coraz lepiej ale jak widać moi zawodnicy nie potrafia nic strzelić.Przeciwnik dokłada jeszcze bramkę w losstime.

Dzięki i powo dalej

1 Mecz

Takiego początku jeszcze nie miałem szczęśliwy .Najpierw przeciwnik traci piłkę w polu karnym i strzelam na 1-0, chwile pozniej strzela sobie samobója(moje wybicie piłki i przeciwnik chcial podać piłkę z główki bramkarzowi lecz go przelobował).Jarek niedlugo po tym stworzyl grozną sytuacje ale świetnie spisał się mój bramkarz.Do końca meczu moja przewaga i świetna forma M.Petrova, który robil z obrońcami angielskimi co chciał.Przeciwnik sporadycznie atakował i nie zdołal nic strzelić.

2 Mecz

Znów świetny mecz w wykonaniu Bułgarów a szczególnie M.Petrova.Coraz lepiej mi sie nimi gra.Mecz z moja przewagą może wynik troche za duży ale wygrana słuszna

Strzały 12-5

Dzięki i powo

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Wto 17:00, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 12:10, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora
khalee

Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 607

Skąd: Wrocław

Jarek8385 3-3khalee

Chaotyczny mecz z mojej strony. Trzy razy Portugalia wychodziła na prowadzenie, trzy razy je traciła. Po raz ostatni po samobójczym rykoszecie około 90 minuty gry.

Jarek8385 3-0khalee
Portugalia grała w tym meczu jakby piłkarze w nocy nieźle zapili. Trener też nie wyglądał na trzeźwego, wystawiając Nuno Gomesa na pomoc. radosny Przez dziurawą obronę nieustannie sunęły ataki Anglików. Portugalia walczyła o honorowego gola, ale zabrakło szczęścia.

Spokojne kontrolowanie przebiegu gry po zdobyciu bramki przez Portugalię. Gra z kontry i kilka świetnych, ale niewykorzystanych sytuacji. I kiedy wydawało się, że spokojnie dowieziemy 3 punkty, w doliczonym czasie gry Henry z Barcelony trafia z rzutu wolnego. Mecz toczony w fatalnych warunkach.

Już w pierwszej akcji tracę gola - obrona zostawia olbrzymią dziurę w środku pola i Bułgar precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieszcza piłkę w siatce. Następne minuty to walka z lagami. Druga bramka pada bodajże po rzucie rożnym. Na początku drugiej połowy mecz zostaje przerwany, po wznowieniu warunki nie pozwalały na normalną grę. W stopklatkowym zamieszaniu pada gol i zrezygnowana Portugalia postanawia zakończyć to spotkanie przy takim wyniku. Drugi mecz odbędzie się gdy da się grać.

Portugalia zaczęła meczyk wyluzowana i ofensywnie, ale przynajmniej dwa razy zmarnowali świetne akcje (poprzeczka). W końcu jakoś bramka padła, a chwilę później Francja trafia w słupek. Koniec drugiej połowy przyniósł pogorszenie warunków gry i chaos na boisku. W zamieszaniu Portugalia zdobywa drugą bramkę. Szkoda tych lagów, ale to chyba pierwszy dobry mecz w wykonaniu Portugalii.

Polska obejmuje prowadzenie już w 12 minucie i Portugalia przez długi czas goni wynik. Potem Portugalia strzela jeszcze 3 gole (trzeci w samej końcówce) i mecz kończy się remisem.

adek4 4-0khalee

Mój najgorszy mecz od powrotu do gry (od tygodnia?). Tracę bramkę już w 6. minucie (z główki), a potem kiedy zaczynam grać cokolwiek, tracę drugą (z główki). Skutecznie odebrało mi to ochotę do gry, a kiedy zaczęło lagować ograniczyłem się do podań na pałę i wślizgów. Efekt - dwie stracone bramki (chyba) i dwie czerwone kartki. radosny Straciłem chyba trzy bramki z główki, a sam nie doszedłem do żadnej z wielu górnych piłek. To trzeba umieć. radosny

andzi 4-5khalee

Mecz horror, mecz rzeźnia. Trzy razy wychodziłem na prowadzenie i trzy razy je traciłem. W końcu andzi zdobywa bramkę na 4:3 i już miałem ciemno przed oczami. Na szczęście dzisiaj napastnicy Portugali mieli swój dzień. Udaje mi się wyrównać, a w końcówce Ronaldo pięknym strzałem w okno daje zwycięstwo. Ozdobą meczu była genialna bramka Serba - ze skrzydła w okno przy bliższym słupku. Ogólnie w meczu mógł paść każdy wynik. Andzi na pewno nie był słabszy.

andzi 2-5khalee

W tym meczu grałem już dużo spokojniej, pierwsze zwycięstwo dało mi pewność siebie. Niestety było trochę strachu kiedy zrobiło się 2:2, na szczęście Ronaldo i spółka dali popis strzelecki. Tak oto z ostatniego miejsca, Portugalia pnie się w górę. Dzięki andzi za piękne mecze!

Mecz zaczął się dobrze dla mnie. Po zamieszaniu w polu karnym Polaków, piłkę do własnej siatki pakuje obrońca. Portugalia nastawiła się na grę z kontry. Każda przejęta piłka sunęła do skrzydła, gdzie szaleli Quaresma i Boa Morte. Na początku drugiej połowy pada bramka numer 2, a w samej końcówce Portugalia ustala wynik na 3:0.

Ostatnio zmieniony przez khalee dnia Nie 14:15, 01 Cze 2008, w całości zmieniany 10 razy
Wto 21:10, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

1 Mecz

Nie spodziewałem się aż tak trudnego meczu.W pierwszej połowie odałem zaledwie 4 strzały a w tym 3 gole.Berbatow miał świetny dzień(hat-trick).W drugiej połowie nie potrafiłem stworzyć ani jednej dogodnej sytuacji, a akcje przeciwnika kończyły się przed moją bramką.Cybuch miał dużo pecha bo powinien strzelić jakieś bramki.Wkońcu szczęście obruciło się w moją stronę.

Strzały 5-9

2 Mecz

Podobnie jak w pierwszym meczu piłka była rozgrywana w środku pola i tym razem w formie był M.Petrov który mimo szarej strzałki strzelił 2 bramki.Przeciwnik miał też swoje sytuacje ale ich nie wykorzystał.

Śro 21:19, 28 Maj 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 4:1 Cybuch
KrecikGKS 1:4 Cybuch

Pierwszy mecz to moja duża przewaga napoczątku 1:0 po bramce Rasiaka z główki natychmiastowa odpowiedź Francuzów i jest remis.Później bo niezdecydowaniu bezpańską piłkę przejmuje Ebi i trafia ten sam zawodnik popisuje się świetnym podaniem i Sagan wykorzystuje sam na sam z Cupetem.W końcówce wynik ustala znów Ebi po ładnej akcji strzałem od słupka.

Drugi mecz to wynik w ogóle niezasłużony.Dwie bramki po faulach z 31 i 32 m strzelał Henry jeden spokojnie do wybronienia,ten sam zawodnik strzela 3 bramkę i z takim bagażem schodzą Polacy do szatni.Druga połówka to harówka i dążenie do odrobienia bramek jedna strzelam jedną bramkę i ta połówka na moją korzyść na koniec mój błąd i Henry strzela 4 bramkę...Jeden zawodnik wygrywa przeciw całej pracującej mocno 11-stce..
Czw 21:36, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 275

Cybuch2-1Jarek8385

Prowadzenie objela grancja ale pow chwili strzelam na remis. Cybuch chyba pod koniec dorzuca bramke i on wygrywa spotkanie. W meczu raczej ja mialem przewage, ale fatalnie pudlowali anglicy.

Cybuch0-1Jarek8385

Cybuch ustawil sie defensyfnie i nie bylo jak sobie stworzyc sytuacje ale w polowie drugiej polowy strzelam na 1:0. Bramka strzelona z glowy, bo tylko taki sposob mi pozostal na strzelenie gola. Pilka odbila sie jeszce od slupka , a pozniej od bramkarza i wpadla do siatki. Cybuch mial slupek, po bardzo duzym bledzie. Mecz zakonczyl sie moim zwyciestwem. szczęśliwy

Edit:
Krecik narazie jestem przeziebiony i nie jestem w stanie zagrac jak troche poprawi sie moj stan to zagramy.

Ostatnio zmieniony przez Jarek8385 dnia Sob 17:30, 31 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:17, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

adek4 (Bułgaria) 2:0 andzi (Serbia bez Kosowa)

Dobry wyrównany mecz. Miałem pecha, bo miałem szanse nawet wygrać, a przynajmniej zremisować bardzo zły diabeł .

andzi (Serbia bez Kosowa) 3:6 adek4 (Bułgaria)

Serbowie nie wytrzymali psychicznie i popełniali dużo błędów w obronie. Zasłużone zwycięstwo adka4.

Sob 19:37, 31 Maj 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Posty: 275

KrecikGKS1-1Jarek8385

Lekka przewage w meczu mial Krecik i to on strzela w pierwszych minutach bramke na 1:0. Ten wynikutzrymywal sie bardzo dlugo, bo dopiero pod koncowke strzelam na remis.

Znowu lekka przewaga zespolu Polski i znow oni strzelaja bramke na 1:0. No i ponmownie strzelam bramke na remis w koncowych minutach meczu. Dzieki za mecz i powo w ostatnim meczu szczęśliwy

Z moich obliczen mam juz awans ale chyba do pucharu.

Nie 17:46, 01 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)