Wielki Finał - Mistrzostwa Europy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat

_____________

Spośród wszystkich uczestników turnieju Europe Cup wyłoniona została dwójka finalistów Mistrzostw Europy. Zwycięzca tego meczu będzie mógł powalczyć w finale o Super Puchar Europy w którym nagrodą jest upragniony przez wszystkich pas! Życzę powodzenia.

____

______totomiX4 : 2 adzinho

____

Gramy tylko 1 mecz z ustawioną dogrywka i karnymi.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 10:57, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 11:21, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

Obie druzyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Drużyna Chorwacji już po 10 minutach gry prowadziła 1-0 po strzale Olica. H.Yakin mógł szybko wyrownac, ale nie wykorzystał akcji sam na sam z bramkarzem. W odpowiedzi na to Ivica Olic po błedzie szwajcarskiego obroncy podwyzszył na 2-0. Musze przyznac, że ta bramka na prawde podłamała moich podopiecznych. Na szczescie mam w druzynie, bedacego w tym dniu w swietnej formie Frei'a, który jeszcze przed gwizdkiem na przerwe wyrownanł stan meczu! Do przerwy w strzałach 6-5. Na poczatku drugiej odsłony udało mi się podwyższych wyjsc na prowadzenie, wtedy zdecydowałem sie na nieco defensywniejsze ustawienie. Chorwaci mocno napierali, moj zespoł miał kłopoty z rozgrywaniem akcji, jednak w obronie radził sobie bardzo dobrze. Na pięc minut przed koncem meczu, po dobrym podaniu ze srodka pola hattricka zdobył Frei, jednoczesnie ustalajac wynik tego meczu na 4-2 dla Szwajcarów. Strzały na koniec 9-8.

Posty: 737

No no widzę formy ciąg dalszy radosny, bravo toto brawo. Adzinho też dzielnie walczył, jednak nie da się ukryć, że pretendentem do kolejnego trofeum był toto:) . Gratki za dobrą postawę w ME i powo w SPE wink.
Czw 13:17, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)