Faza Pucharowa [PU]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

totomiX 1-0 mati
_______________strzały: 4-6

Pierwsza polowa wyrownana, juz na poczatku moja obrona popelniła fatalny blad, jednak mati nie zdolal wpakowac pilki do siatki. Chwile pozniej obrona rywala popełniła bardzo podobny bład, jednak ja nie zmarnowałem takiej okazji i prowadziłem 1-0. W przerwie w strzałach 4-3 dla mnie. W drugiej polowie ja trzymalem wynik, a mati napierał. Podczas drugiej mati trzykrotnie strzelal na moja bramke, jednak pilka ani razu nie przekroczyła mojej lini bramkowej.

totomiX 2-1 mati
_______________strzały: ?-?

Dobrze zacząłem ten mecz, w 15 minucie zagrywam bardzo ladna pilke do Baros'a, ktory z lewego skrzydła zbiegł z pilka do srodka i lekkim strzalem wyprowadził moja druzyne na prowadzenie. W 20 minucie w moim polu karnym Klose fauluje mojego obronce od tyłu i wylatuje za to z boiska, Bayern od tej chwili gra w dziesiątke. Mimo to jeszcze przed przerwa Ribery strzela bramke wyrownujaca, w przerwie w strzałach 5-1 dla mnie. Podczas drugiej polowy Baros podwyzszył wynik na 2-1 i taki wynik utrzymal sie do konca mecz. Mati starał sie wyrownac, zmienił ustawienie na all attack, jednak moja obrona nie dala sie zaskoczyc.

Dzieki za mecze.

Śro 19:53, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

Cristi 4-0 Giuly

Do przerwy wynik remisowy 0-0, po przerwie strzelał już tylko Manchester, który zaaplikował rywalom aż 4 bramki. Do rewanżu mogłem podejść na luzie bo to rywal a nie ja musiał się denerwować.

Cristi 3-2 Giuly

Drugi mecz i od razu zostałem trochę utemperowany bo już w 3 minucie Crouch odwraca się z piłką i pakuje ją pod poprzeczkę bramki Van der Sara. Liverpool nie zwalnia tempa i po 15 minutach prowadzi już 2-0, jednak to był koniec popisów strzeleckich piłkarzy z Anfield. Bramka Giggsa na początku drugiej połowy zmusza Giulego do ofensywy. Ustawiony na kontrę Manchester tylko na to czekał, szybkie wyrównanie na 2-2 i już nikt nie miał wątpliwości co do tego kto awansuje do finału. Na 10 minut przed końcem Cristiano Ronaldo ogrywa bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 3-2.

Pią 0:06, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)