Grupa B [PU]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

__________

Witam Was serdecznie w fazie grupowej Pucharu UEFA. Widział bym w niej oczywiście obszerne opisy meczów i nagrane bramki. Na pierwszy rzut oka widać że murowanym faworytem do awansu jest vitoss, ale gdyby spojrzeć dalej widać kakarot'a - pogromcę Czarnego. Tego wyczynu na pewno nie wolno lekceważyć. A dalej pRoMiL - nieobliczalny zawodnik, podobnie jak Cristi. To w nim jednak upatrywałbym kolejnego kandydata do 1/8. Ale jak to w życiu zdarzają się niespodzianki i nic nie wiadomo.... Życzę więc powodzenia i samych wygranych meczów. To by było na tyle...

UWAGA:

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:

Oraz regulaminem turnieju Europejskie Puchary:

Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 21 lutego o godz 23.59!

ZAWODNICY:

vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
Cristi [link widoczny dla zalogowanych]
pRoMiL [link widoczny dla zalogowanych]
kakarot [link widoczny dla zalogowanych]

TABELA:

--------------------------------------------------------------------UŻYTKOWNIK................M......Z.....R.....P.......BZ...BS....PKT

vitoss 3 - 2 pRoMiL

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Czw 23:49, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 16 razy
Nie 23:29, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

Cristi (Manchester United) - kakarot (Bayern Munchen) 2-1

Mecz bez historii, strzelam szybko bramkę na 1-0 po akcji C. Ronaldo, później przeprowadzam kolejne akcje i po jednej z nich podwyższam na 2-0. Wydaje mi się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu ale wystarczył moment nieuwagi i kakarot strzela bramkę kontaktową. Robi się nerwowo jednak już do końca meczu nie oddaję prowadzenia i wygrywam 2-1.

kakarot (Bayern) - Cristi (Man Utd) 1-4

Szybko strzelona bramka ułatwiła mi zadanie i pozwoliła kontrolować mecz. Zapewniony awans i przekonujące zwycięstwo. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Śro 15:31, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:30, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Proszę o zastosowanie wszystkiego co wypisałem w przyborniku namiestnika.(Chodzi mi o grafikę na samej górze tematu.)

Cristi - vitoss 6-1

Mecz z moją przewagą, już po 4 minutach prowadziłem 2-0. Później jeszcze trochę postrzelałem i ostatecznie gromię Barcelonę 6-1.

vitoss - Cristi 0-6

Po raz kolejny strzelnica. Valdes nie ma dnia mimo, że ma czerwoną strzałkę, a może to gracze Man U tak precyzyjnie strzelają? Vitoss zdenerwowany wpuszcza na plac Jorquere jednak ten mimo dobrej postawy także puszcza 3 bramki.
Śro 14:54, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Posty: 80

Cristi - promil 6-0

Mecz pod pełną kontrolą, szybko strzelone dwie bramki i kompletne rozmontowanie w 2 połówce. Wynik mówi sam za siebie.

promil - Cristi 2-4

Tu promil wychodzi w bardziej defensywnym ustawieniu, jednak z wysuniętymi napastnikami i prowadzi już 2-0. Przy takim stanie decyduje się zdjąć Fangzhuo i wprowadzić za niego Parka, zrobić kilka roszad i dzięki temu od 33 minuty od stanu 2-0 w 45 minucie jest już 2-2. W drugiej połówce dokładam dwie bramki i wygrywam mecz.

Dzięki i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Czw 13:23, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:16, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Posty: 421

Co jest?
Tylko Cristi ma rozegrane wszystkie mecze, a termin kończy się dzisiaj...
Oby tak dalej.
Czw 16:40, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
kakarot

Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 47

kakarot 3:1 Vitoss
Vitoss prowadził, jednak ostra ofensywa przyniosła skutek ( 2 gole) potem juz cofnięty do obrony dorzuciłem jeszcze trzeciego gola.

Vitoss 3:0 kakarot
Pierwsza połowa to moje ataki w strzałach było 7:3 ale w drugiej nie grałem już tak dobrze. Vitoss strzela gola z główki, a potem robi podwójną ściane(ultra defensywna taktyka) i dorzuca jeszcze 2 gole.

Powo w dalszej fazie turnieju.
Czw 18:53, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Vitoss 3-1, 3-2 Promil

Dobre mecze wyrownane i pelne walki. W drugim meczu prowadzac 2:0 poczułem juz 1/8 PU i sie bardzo ale to bardzo rozluznilem. efektem bylo doprowadzenie Promila do remisu. W koncówce meczy Awans ratuje nie zawodny kamerunczyk S.Eto`o. Promil nie mial takich jak ja napastnikow ktorzy mogliby kazda sytuacje wykorzystywac. W dobrych okazjach Zlatan czy Suazo marnowali swoje sytuacje. Valdes dobrze sie spisal. Dzieki
Czw 21:55, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
kakarot

Posty: 47

wpisać miał Promil ale chyba sobie zapomniał
w pierwszym meczu wygrał 2:0
w drugim był remis 2:2

Ostatnio zmieniony przez kakarot dnia Czw 22:58, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:58, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Nie zapomniałem tylko czas pozwolił dopiero teraz wpisać, no więc :

promil - kakarot 2:0

Mecz z moją przewagą, zasłużone zwycięstwo.

kakarot - promil 2:2

W tym meczu również przeważałem racząc rywala ciągłymi atakami, jednak niewykorzystane sytuacje się mszczą i kakarot zdołał kilka razy skontrować co się mu opłaciło doprowadzając do remisu w końcówce.

ps. z kakarotem grało się w lux warunkach takich jakie lubie. Wink szkoda, że we wcześniejszych nie było takich szczególnie w meczu z vitosem było ciężko grać jak ch*lera, grając tak muliło, że miałem wrażenie jakbyśmy grali w grząskim mule a nie na murawie. ;D Niestety gorzej sobie radzę w takich warunkach ale i tak gra była wyrównana, do ostatniej minuty.

pozdro!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Czw 23:23, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:12, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczy. Wink

Awans z do 1/8 Pucharu UEFA z tej grupy uzyskują:

-Cristi
-vitoss

Czw 23:25, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Co do warunkow zgodze sie promil meczyk jakis taki wolny byl ;p ale ja i ty mielismy takie warunki ;]
Pią 14:47, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

Wiem vitoss że warunki były po obu stronach równe, to chyba oczywiste ;p, tylko że ja zazwyczaj gram w normalnych i gorzej sobie radzę podczas gry w ch*jowych przez które najczęściej odpadam.

Gratki dla wszystkich i powodzenia w następnej fazie, tym którzy awansowali. wink
Pią 16:55, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)