GRUPA C [LM]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA C [LM]
__________

Witam wszystkich serdecznie w grupie C Europejskich Pucharów!
____
__________________________Powodzenia!

Proszę o zapoznanie się z regulaminami:

Ogólny Regulamin Rozgrywek

Regulamin Europejskie Puchary

Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 16 lutego o godz 23.59!

Mintaj [link widoczny dla zalogowanych]
michal697 [link widoczny dla zalogowanych]
...Koshaolin... [link widoczny dla zalogowanych]
kostek [link widoczny dla zalogowanych]

------------------------------------------------------------
1. michal697..6...4...1...1...14....12....+02....13.
2. kostek.......6...3...1...2....12....10....+02....10.
3. Koshaolin...6...3...0...3....15....12...+03...09.
4. Mintaj.......6...0...2...4....07...14....-07......02.

...Koshaolin... 4 - 3 kostek

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 12:27, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 18 razy
Czw 22:54, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

GRUPA C

kostek 1:1 Mintaj (Sevilla vs ManU)

Prowadzenie najpierw zdobył Mintaj. Grał bardzo ostrożnie i rozważnie w obronie, większość piłek ze swojej połowy wybijał długim zagraniem pod moje pole karne. W końcówce udało mi się wyrównać. Mecz bardzo wyrównany i zdecydowanie na remis.

kostek 3:2 Mintaj
Najpierw straciłem bramkę w pierwszych minutach. Po błędzie w obronie, Bouhlaruz ratował się faulem na 20 metrze. Skrzętnie wykorzystał to bodajże Ryan Giggs, strzelając gole bezpośrednio z rzutu wolnego. Chwile później fatalny błąd ManU, strata piłki pod swoim polem karnym i sam na sam pewnym strzałem w róg bramki wykorzystuje Luis Fabiano. Ten sam piłkarz chwilę później fatalnie chybi z 10 metrów.
W drugiej połowie miałem małą przewagę, która udało mi się udokumentować dwoma golami. Na otarcie łez w 85 minucie MU strzela gola na 3:2. W 90 minucie sam na sam wychodzi Chevanton, jednak na 20 metrze zostaje ścięty przez ostatniego z obrońców Manchesteru - ten dostaje czerwoną kartkę, ale wolnego nie udaje się wykorzystać.

Podsumowując wyrównany dwumecz, jestem w miarę zadowolony z 4 punktów. Słabszą Sevillą uporałem się z groźnym ManU i nieźle rozpocząłem rozgrywki Ligi Mistrzów.

Pozdrawiam, kostek.

Ostatnio zmieniony przez kostek dnia Wto 0:09, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 23:45, 11 Lut 2008
PRZENIESIONY
Czw 22:54, 14 Lut 2008

GRUPA C

...Koshaolin... (Chelsea) 3 - 1 (MU) Mintaj

Mintaj (MU) 0 - 3 (Chelsea) ...Koshaolin...

Mecze grane w fatalnych warunkach. W obu meczach miałem zdecydowaną przewagą i zasłużenie zdobyłem komplet punktów. Minataj w pierwszym meczu strzela bramkę po fatalnej interwencji mojego bramkarza, który wypluwa przed siebie piłkę po bardzo lekkim strzale, i dobitce któregoś z napastników rywala z 5 metra.

Wto 22:59, 12 Lut 2008
Czw 23:14, 14 Lut 2008
kostek

Posty: 102

GRUPA C

kostek 1:0 ...Koshaolin... (Sevilla vs Chelsea)

Zacząłem z grubej rury. Przez 25 minut rywal nie oddał strzału na bramkę, ja zdobyłem prowadzenie i jakoś szło. Później mecz się wyrównał. Po przerwie Koshayy, no, zaatakował dość mocno. Starałem się grać z kontry i szukać w ten sposób szansy na zdobycie gola, których nie brakowało. Na ostatnie 20 minut Chelsea ustawia hiper ofensywną taktykę, wszyscy z przodu, każdy strzałka w przód. Ciągłe ataki udało się jednak skutecznie odeprzeć i 3 pkt na moim koncie.

kostek 3:4 ...Koshaolin... (Sevilla vs Chelsea)

Tutaj Chelsea od początku wyszła ofensywną taktyką, jakby nieco upokorzona porażką w pierwszym meczu. Tym razem to ja przez pierwsze 25 minut nie oddałem strzału a Londyńczycy uzyskali prowadzenie. Po chwili jednak przystosowałem się do ustawienie rywala, które dość łatwo można było sforsować kontrą bądź atakiem pozycyjnym. Tym drugim jednak znacznie ciężej gdyż Kosh ustawił wszystkich zawodników bliskie siebie, formacje były oddalone dosłownie o metry i ścisk w środku pola panował niesamowity. Udało mi się jednak zdobyć najpierw gola na remis, a potem Chevanton podwyższył na 2:1. Za moment jednak 2:2, a po chwili znów moje trafienie i 3:2. Taki wynik utrzymywał się do ostatnich minut, aż rozpoczął się mój dramat. Najpierw Chelsea strzela na 3:3, później dwukrotnie z bliskiej odległości pudłują Kerzakov i Maresca. W 90+ po schematycznej, jak przez cały mecz, akcji Kash strzela kuriozalnego gola. Tradycyjnie: Biegnie po bocznej linii - jak on je lubi... - schodzi do środku zwodem []+X i wydawało się, że wyszedł z piłką za linię bramkową... Ale jednak za SAMEJ linii oddaje strzał a Palop wbija sobie piłkę do własnej bramki. Masarka...

Podsumowując to był to świetny dwumecz, aż się spociłem... Dość ciężko było momentami powstrzymać schematyczne akcji Wright-Phillipsa, który biegał przez 180 minut po linii bocznej. Zważywszy na podobny poziom zaawansowania naszej gry, podział punktów wydaje się sprawiedliwy... Ale tego, co stało się w rewanżu chyba długo nie zapomnę. Dobrze, że grałem na klawiaturze bo joypad by tego chyba nie przetrwał.

//
PS. Od momentu rozlosowania grup, pisałem kilkakrotnie do Michała697 - ten jednak nie daje znaku życia.

Ostatnio zmieniony przez kostek dnia Śro 16:47, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Mintaj 1:2 Michal697

Nie wiem jaki dać opis bo nie pamiętam 1 meczu,a w 2 meczu ja strzeliłem z karnego przez który Saha wyłapał czerwony + i musiał zejść z boiska a karnego wykorzystał Geags.Michał697 strzelił 2 bramki z dystansu

Sob 12:11, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje wszystkim za rozegranie szybko oraz bezproblemowo spotkań. Oczywiście życzę powodzenia w kolejnym etapie Champions League graczom którzy uplasowali się na pierwszy i drugim miejscu w grupie czyli michal697 (Liverpool) oraz kostek (Sevilla) wykrzyknik
Sob 12:35, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczów. Awans z tej grupy uzyskują:

Do 1/8 Ligi Mistrzów:

-michal697
-kostek

Do 1/8 Pucharu UEFA:

-...Koshaolin...

Sob 13:40, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)