Wielki Finał [PU]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Proszę o umieszczenie przynajmniej bramek z Finału. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 17:57, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 13:16, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora

totomiX 0-2 Cristi
_______________strzały: 15-8

Jak ja uwielbiam te jednomeczowe finały zły
W 5 minucie piłka kotłuje sie w moim polu karnym i o dziwo trafia prosto po nogi C.Ronaldo, jednak bramkarz czujnie wyszedł z bramki i zapobiegł stracie bramki. To chyba była jedyna dogodna sytuacja jaka miał Cristi w tej połowie, miło grało sie bardzo dobrze i czesto dochodzilem do sytuacji strzeleckich. W ciagu pierwszych 45 minut oddalem az 12 strzałow, jednak do bramki rywala nic nie chciało wpasc.
Druga polowa zaczeła sie podobnie, gdy wydawało mi sie kwestia czasu jest bramka dla mojego zespolu, fatalny blad popelnia moj obronca... nie wybił pilki na czas, zabrał mu ja Rooney i popedził na moja bramke. Z racji tego, ze to był Rooney oraz najprawdopodobniej miał czerowna strzalke zaden z moich grajkow nie był w stanie go dodgonic.
Spełniał sie moj czarny scenariusz, do gry doszły nerwy. Wiedziałem, ze musze cos zrobic, dałem all attack, jednak to nie przyniosło skutku, moim zawodnicy dalej pozostawali nieskuteczni. W zamian za to drugi, niemalze identyczny blad popelnil moj obronca, tym razem pilke zabrał mu C.Ronaldo, rowniez popedził na bramke, rowniez nie dało rady go dogonic i rowniez wpakowal pilke do siatki. 0-2 to koncowy wynik.

Dzieki za mecz i gratuluje zwycięstwa.

P.S. bramki dodam przy pomocy edcyji posta w momencie, gdy ktos je nagra Wink

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Nie 22:09, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:51, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

Cristi 2-0 totomiX
_______________strzały: 8-15

Nadszedł czas na finał Pucharu UEFA. Przed meczem czułem respekt do rywala, grałem z nim kilka razy i zawsze prezentował dobrą i ciekawą piłkę, jednak nie było mowy o strachu. We wcześniejszych meczach totomix stawiał poprzeczkę bardzo wysoko. Zresztą nieprzypadkowo totomix jest w czołówce Rankingu WEOL. Byłem przygotowany na ciężką przeprawę w której najważniejsze to grać mądrze i spokojnie czekać na swoją szanse.
Po wejściu do formacji i ustawieniu taktyki zerknąłem na formy. Zielono, jedna niebieska Rio i dwie czerwone. Jest dobrze - pomyślałem.
A jeszcze lepiej mogło być tuż po rozpoczęciu meczu bo kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego w znakomitej sytuacji znalazł się Ronaldo, który oko w oko z Coupet strzelił wprost w bramkarza Lyonu. Wynik wciąż remisowy, szkoda straconej doskonałej szansy na objęcie prowadzenia. Do około 20 minuty mecz toczył się w środku pola, bez znaczącej przewagi żadnej z drużyn. Po tym fragmencie gry piłkarze Lyonu zaczeli co raz śmielej atakować przez co Manchester został zepchnięty do defensywy. Dużo niedokładności w środkowej formacji Man U stwarzało kolejne sytuacje dla Francuzów, którzy mocno atakowali. Za głupi faul na środku Carrick otrzymuje żółtą kartkę. Defensywny pomocnik Czerwonych Diabłów nie miał dziś swojego dnia i już w przerwie na boisku za niego pojawił się Hargreaves. Jak się później okazało był to dobry krok bo Owen w drugiej połowie był jak skała, i co najważniejsze wyprowadzał groźne kontry. Do przerwy 0-0, przewaga Lyonu w strzałach. Druga połowa zaczyna się od ataków Lyonu, jednak już w 58 minucie spotkania to Manchester zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu. Akcja Man U, Rooney wykorzystuje zawachanie obrońcy, zabiera piłkę i strzela po długim rogu bramki Coupeta. 1-0 i wielka radość. Teraz to Lyon musi się denerwować i śpieszyć. Nie mineło ledwie 10 minut a tym razem Cristiano Ronaldo wybiega przed obrońcę, zgarnia piłkę i strzela z dość ostrego kąta na 2-0. Teraz już zwycięstwo jest o krok. Lyon atakuje co raz większą liczbą graczy, jednak Van der Sar jest dziś w bardzo dobrej formie. Ostatnie 15 minut to jedna dogodna sytuacja Lyonu, reszta ataków to typowe walenie głową w mur. Po kontrze Ronaldo miał jeszcze szansę na trzecią bramkę jednak został w ostatniej chwili zablokowany przez defensorów Lyonu. Koniec meczu, sędzia gwiżdżę po raz ostatni Manchester United zdobywa Puchar UEFA 2008.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Nie 22:02, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:20, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje chłopaki radosny Widzę, że Cristi został odkryciem tego Turnieju brawo

PS. Prz3m4s widzę, że masz tendencję do rozjeżdżania forum... Zmień to proszę.
Wto 14:36, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Wiem, że się trochę rozjeżdża, ale jak robie grafikę w PS, to potrzebuje ona trochę więcej miejsca. Wink Ale spoko, na przyszłość postaram się coś na to zaradzić. Wink
Wto 15:36, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)