Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

W strzałach 15-7 dla mnie.
Sob 22:43, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa D

Inko 3:1 Raku

Ciezkie warunki... lagi, ale coz trzeba bylo grac. Wyrownany mecz, malo sytuacji podbramkowych.Pierwszego gola strzeliłem ja i do przerwy prowadziłem 1:0. Druga polowa lepsza w moim wykonaniu chodz to Raku pierwszy strzelił gola.Na szczescie szybko dwie bramki strzelił Linz i Ivanschitz i było juz praktycznie po meczu Wink Dzieki za mecz

1/4

Prz3m4s 2:1 marky_ramone

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 23:22, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:17, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

soniak 2:2 andzi (karne5:4)
Sob 23:27, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/4

Inko 1:1 (2:1 po dogr.) fObber

Wyrownany mecz, pierwszego gola strzelił Ivans... Jednak szybko gracze Hondurasu wyrównali... W dogrywce jakis pomocnik Austrii oddał strzał z 20 metrow i pilka wpadła do bramki Wink Dzieki za mecz

1/2

Inko 4:0 Prz3m4s

Pierwszy mecz w ktorym nie mogl zagrac duet Linz - Ivanschitz :/ Niestety ale ten pierwszy mial biegunke i nie mogl wystapic w tym jakze waznym dla Austiakow meczu.Ale na szczescie był Ivanschitz który zaliczył Hat-tricka i pozbawił graczy Hondurasu szansy na awans do finału. Dzieki za mecz Wink

Prz3m4s 3:0 Pietri

WO dla mnie, Pietriemu nie chce się grać.
Nie 0:17, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:3 (5:3 karne) Soniak

Jak na finał przystało swietny mecz ! Gol za gola, strzał za strzał, akcja za akcje... Najpierw na prowadzenie wyszedł Soniak, pozniej szybkie dwa gole Austriakow, ale gracze Hondurasu zdołali wyrownac przed przerwa,ale co z tego jak w Austrii gra Ivanschitz ktory w 40 minucie strzela gola na 3:2 .Po przerwie Soniak strzela gola z rzutu karnego... niestety nie sfaulowalem go ja tylko komputer sterujacy moim zawodnikiem :/ Chwile pozniej sedzia dyktuje karnego dla Austrii ale Ivanschitz nie trafia w bramke:/ W dogrywce nic niekawego sie nie wydarzyło, a w karnych w 4 kolejce Manninger broni strzal Palaciosa i dzieki temu wygrywam mecz;) Dzieki za mecz

bigi102- 3 pkt.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 0:57, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 0:57, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)