Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Do przerwy 2:1 , a pozniej sie posypało ... Rywal konczył mecz w 9
Pią 21:43, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Pierwsza połowa wyrównana jednak druga to totalna ftopa z mojej strony dosłownie najgorsza w życiu, Inko w tej połówce przejął zdecydowanie inicjatywę już po golu na 3:1 wszystko zaczęło sie sypać totalnie, jeszcze do tego osłabienie poprzez czerwone kartki z mojej strony i wynik sam mówi za siebie.hehe

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 21:51, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Inko 4:1 Rafal6127

Laaaaaaaaaagi ... 50ml miales racje , że to nie Ty lagowales tylko Rafal ... Ale coz grac trzeba , mecz nie był trudny, rywal oddał moze 2-3 strzaly z czego tylko jeden wpadl do bramki... Pewnie wynik bylby wyzszy ale rywal w 75 minucie uciekl zły diabeł

narqa

Nie wiem czy chodziło mu o to że lagował , a moze nie chciał sie skompromitowac wieksza porazka ... ocb?

I 1/2 finału stała sie faktem yeah

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pią 22:14, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 22:08, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

1\4
Kemocik (Australia) 2-3 Bushmen (Rosja)

Bardzo dobry mecz w końcu grało dwóch czołowych graczy z tego sezonu Io radosny Kemocik od początku rzucil sie do ataku, lecz Rosja skutecznie skontrowała i Kerzakov strzela dość niespodziewanie na 1-0.Po tej bramce Kemocik w ciągu 10 minut odrobił straty i wyszedł na prowadzenie 2-1. Po zmianie stron nic sie nie zmieniło, ciągle atakowała Australia, w około 60 minucie genialnym prostopadłym podaniem popisał sie Loskov, a Sytchev będąc sam-na-sam wyrównał. Później Kerzakov miał kolejną bardzo dobrą okazje, jednak nie jej wykorzystał... (4 strzał). w 85 minucie Arszavin popisał sie pięknym rajdem, dośrodkował w pole karne, gdzie znalazł sie niezawodny dzisiaj Sytchev, który wjechał z piłka do bramki szczęśliwy Kemocik dalej atakował, lecz dzisiaj bardzo nieskutecznie Wink Strzały idealnie pokazują kto miał przewagę.

pOzdro

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Pią 22:18, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:17, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

ale rywal w 75 minucie uciekl

wyszedł, bo grać się nie dało, oczywiscie tobie to nie przeszkadzało..., może jednak ty lagowałes, bo z 50ml nie bylo aż takich lagów, raczej były drobne, tu to masakra, chcesz to dogramy te 15min, ustawie się ala inko, 8 z tyłu i 2 z przodu, prawie jak kristo, nie wiem po co zmieniali regulamin spowrotem, a strzałów oddałem z 4-5 jak już i zasłużenie strzeliłem, tyle ode mnie, poprostu żal mi było patrzeć na grę z tobą gdzie nie dało się dojśćdo 16, bo czekało na mnie 8 ludków, powodzenia, licze ze w 1/2 odpadniesz bo nie zasługujesz na awans, tyle ode mnie
Pią 22:18, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

Marv 5 - 1 Wez1

Raczej pewna wygrana, choc w lagach. Rywal zdolal wyrownac, ale pozniej posypaly sie bramki...Dzieki...
Pią 22:20, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

Jedno określenie na ten mecz - smótek.

Pią 22:21, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

zero kontaktu póki co z 50 ml, pisał coś że bedzie koło 21 w poście wcześniej, no ale jest już 20 po, pograłbym

Daje czas do 21.30 na jakikolwiek znak życia dla 50ml. Konsekwencje są oczywiste. Wink

WO na korzyść markiego. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 22:32, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:26, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2 finału

bushmen 1:0 marky_ramone

troche żal tego meczu, bo była realna szansa na zwycięstwo. Brame bush strzela szybko, taką z niczego, w moim polu karnym leciała sobie piła, trzech moich graczy miało do niej pare kroków i żaden nie ruszył, przybiegł gdzieś z daleka (2 razy dale miał) jakiś zawodnik busha i szczurka zasadził po ziemi, potem sie troche wkurzyłem, zacząłem coś klepać ale z regóły kończyło sie na polu karnym, bo był gąszcz nóg u busha, potem rywal dostaje czerwo, juz w drugiej połowie, miałem troche więcej miejsca, ale gola sie nie udał strzelic choć sie należał, w końcówce grałem juz tylko 4 w obronie i bush też mógł z kontry cos ustrzelić.ogólniemecz na remis, ale szczęscie po stronie rywala

dzienks i powo w finale
Pią 22:54, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

Inko 2:2 (4:3 karne) Marv

Swietny mecz , juz w 8 minucie M.Petrov strzela gola na 1:0 , pozniej gra przeniosła sie do srodkowej czesci boiska , pod koniec 1 polowy zawodnik Australii uderza z 30 metrow i nie daje żadnych szans bramkarzowi. W 45 minucie Petrov strzelił gola na 2:1. Druga polowa zaczela sie swietnie dla Marva juz w 48 minucie Aloisi uderza z ok.25m i pokonuje bramkarza Bulgarii... Pozniej nic ciekawego sie nie dzialo... w dogrywce nikt nie oddał nawet strzału na bramke szczęśliwy Karne ... tutaj wiadomo loteria ... 2x obroniłem strzał Marva , ale w dwoch ostatnich kolejkach zaden z moich zawodnikow nie trafił w bramke ... w 7 kolejce wyczułem strzal Australijczyka , a sam strzeliłem gola radosny Dzieki za mecz i powo w meczu o 3 miejsce radosny
Pią 23:00, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

Mecz o 3 miejsce:

Marv 2 - 1 marky_ramone

Mecz rozgrywany w szybkim tempie. W pierwszej polowie 10-1 w strzalach i musialem chyba z 5 razy lapac sie za glowe jak bramkarz obronił 100% albo jak moglem trafic w poprzeczke albo w slupek w takiej sytuacji. W drugiej polowce marky wychodzi na prowadzenie co calkowicie mnie podlamalo, ale jakos udalo mi sie zdobyc bramke na 1:1. Koncowka meczu 2:1 i mam 3 miejsce. Dzieki! marky warunki byly dobre jedynie co do zlych warunkow pretensje moze miec wez1 gdyz one tam naprawde byly fatalne...
Pią 23:23, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

ja tylko mówie jak było, meczyk wcześniej z bushem, chodziło cudownie, teraz nie było laga ale gra jakoś tak wolno chodziła, ruchy sie dłużyły, wciskam klawisz i zero reakcji albo po chwili, sam widziałeś jaką maniane grałem, przecież normalnie tak nie gram, ale już nie ważne,
gratuluje 3 miejsca
Pią 23:38, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

Finał

Inko 1:2 Bushmen

No coż ponownie nie udało sie pokonać Bushmena smutny W pierwszej polowie Bushmen mial przewage , ktora udokumentował dwoma golami ( jeden z mojej winy , bo zamiast wybic pilke to bawilem sie w polu karnym ). W drugiej polowie to ja mialem przewage , udało mi sie strzelić kontaktowego gola , ale to bylo wszystko na co mnie dzisiaj bylo stac ... Dodam tylko ze w 2 polowie Bushmen nie oddał żadnego strzału Wink W strzałach 6:4 dla mnie . Dzieki za mecz i Gratuluje wygranej radosny

Skąd: Opole

Dzięki wszystkim moim przeciwnikom za dobre mecze, było dość ciężko (szczególnie z kemocikiem ;O) radosny Oraz brawa dla Prz3m4s, po raz kolejny wzorowa organizacja.

Pią 23:52, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Heh bushmen wygrał. Wielkie gratki:) A ja z nim wygrałem jedyny mecz w tym turze, a on tylko ze mną przegrał lool Hehe. Jeszcze raz gratulacje radosny

Dzięki bush za przychylną ocenę moich turniejów. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 0:27, 19 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 0:20, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)