Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

KAMIL_B_KNAJFELD napisał:
To tak...

Wygrywam do połowy 2-0 i pod koniec połowy występują potężne lagi, w drugiej połowi proponuje zmienić serwa i na każdym czarinio ma ping od 150-300...Rywal proponuje rozegrać karne od stanu 2-0 dla mnie ja oczywiście się nie zgadzam...

Moje pytanie brzmi co robimy dalej???

Prosze o odp. organizatora...

Mecz niech zostanie zakończony dotychczasowym wynikiem (2-0), rozumiem - w takich warunkach nie da się grać. Kamil_B_Knajfeld awansuje do finału, Czarinio zapraszam do rozegrania meczu o 3 miejsce, jeżeli oczywiście zminiejszysz swój ping. Jeżeli nie to niech LGZuczek napisze tutaj o tym, a ty Czarinio nastepnym razem nie zglaszaj sie do turnieju wiedzac ze masz tak wysoki ping.
Wto 21:37, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 551

Skąd: Bytom

KAMIL_B_KNAJFELD 1-0 Żwiras13

Mecz pod moją kontrolą, mogłem jeszcze coś dołożyć lecz Marokańczycy grali w "słupki" (pogratulować z metra trfić 2 razy w słupek)... Ogólnie to ja dyktowałem warunki gry i zasłużenie wygrałem...

LGZuczek napisał:

w związku z tym, że mecz o 3 miejsce nie został rozegrany z winy Czarnino, LGZuczek zajmuje awansem 3 miejsce. Turniej uważam za zakończony
Punktacja za AWANS WISŁY CUP (25.08.08 )
tomalon-2pkt.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 22:56, 26 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:50, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)