Banana Cup [HC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Kicek [link widoczny dla zalogowanych] Australia

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 19:30, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

nowaxis 0:3 ArturH za fobry rywal:D

Ostatnio zmieniony przez Nowaxis dnia Śro 20:13, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:12, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

PARA 1:

nowaxis - Arturo3H 0:3

AWANS: Arturo3H

Śro 20:15, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 5:0 Krzysiuk

Mecz, wbrew pozorom dosyć równy. W 30 minucie strzelam pierwszą bramkę, potem pod sam koniec dokładam jeszcze 2, i do przerwy mamy 3:0. Na początku drugiej połowy Zigic pada w moim polu karnym jak szmata, i nie wiadomo skąd, sędzia dyktuje "jedenastkę". Jednak któryś z zawodników Serbskich przestrzela karnego, a nawet gdyby piłka leciała, w bramkę, to bramkarz wyczuł intencję przeciwnika. Potem jeszcze kilka niegroźnych ataków Serbów. W 70 minucie strzelam bramkę na 4:0, a pod koniec spotkania dokładam ostatnią, na 5 do 0. Mogłem ustrzelić jeszcze kilka bramek, ale Krzysiuk też nie był w tym spotkaniu bez swoich sytuacji. W strzałach 12-7 na moją korzyść. Wink

Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 20:19, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wez1 2-0 Grzechu

Koncert niewykorzystanych 100% z mojej strony. Ale jakoś wymęczyłem wygraną, chociaż to w sumie przeważałem. w Strzałach 14-10 dla mnie. Grzechu pewnie się wkurzył radosny
Śro 20:20, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Ehhh, co się ze mną dzieje? To co prezentuje ostatnio to wielka żenada, pozostaje zrobić sobie przerwę aż do ligi, bo coraz bardziej mnie ta gra wnerwia, może dawna forma z Eliminacji wróci...

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Śro 20:25, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:25, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-0 s-m-o-l-u-ch

W duzej mierze wynik meczu ustawila zdobyta przeze mnie bramka, padla ona po bledzie smolucha(10 minuta). W dalszej czesci gry zawodnicy z Ghany chceli wyrownac, jednak dobrze grała obrona Bułgarów. W drugiej czesci gry Bulgaria dorzucial jeszcze dwie bramki i koncowy wynik to 3-0. Statystyki strzalow nie ma, bo był oos.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Śro 20:39, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:39, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krystian (Ghana) 2:1 andzi (Senegal)

Masakra. Mecz wyrównany, ale to co sie działo w koncówce :/. Pod koniec nie mogłem wyjsc z połowy, każde moje podanie było przecinane (ch** go wie dlaczego zdzier ). W loscie moj obronca jebnął sobie samobója radosny. KOCHAM TĘ GRĘ radosny

Śro 20:45, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Taa, z czego 3 razy po tym, jak nie wykopałem piłki i zabrałeś mi ją pod moją bramką. lool Do przerwy niezbyt zasłużone prowadzenie 1:0, potem wkurzyłem się, i jakoś się posypało. Skuteczność też miałeś niezłą, na 8 strzałów w bramkę 6 goli. szczęśliwy
Śro 20:48, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s napisał:

Po pierwsze : 14-6 w strzałach było.
Po drugie : Jakie 3 ! Nie no napisz najlepiej, że były 3 samobóje i 3 razy po twoim błędzie. kto kazał Ci robić błędy w obronie...... ?
Po trzecie : Jeżeli po 1 połowie prowadziłem nie zasłużenie to chyba Ci sie mecze pomyliły.
Po czwarte: Naucz się przegrywać, bo ostatnio po każdym meczu ze mną żalisz się. ocb?
Śro 20:52, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Po pierwsze: Mówię, że miałeś 8 strzałów na bramkę.
Po drugie: Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz, i przeanalizuj. Wink 3 razy nie wybiłem piłki, i był to mój błąd, ale nie zaprzeczaj, że tak nie było, ponieważ 3 razy przez takie właśnie błędy padły bramki.
Po trzecie: Znowu polecam obejrzenie meczu, jakby nie ten gol z dupy, to byś nie prowadził, a ja zasługiwałem na pewno przynajmniej na jedną bramkę.
Po czwarte: Umiem przegrywać, bo robię to dosyć często, i przeważnie nie narzekam na przeciwnika, ale Ty jesteś wyjątkiem, bo jak dla mnie masz sporego farta, a prawie nic z gry. Wink

Wez1 6-2 Krystiaan

No 1-0 dla mnie. Po tem 1-1 długo. A puźniej to już jakoś zleciało i było 6-1. Nagle kumpel mi się w krzesło zapadł i z brechtów straciłem bramkę i w końcowym rozrachunku było 6-2. Dzięki za meczyki.

PS - Ale beka była jak kumpel w krześle siedział połamanym lool szczęśliwy lool zdzier
Śro 21:09, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Kurde powtórka tego co zrobił 50ml, strzelił bramke na początku 2 połowy i sie posypało, Australia miała atut szybkich napastników którzy uciekali moim obrońcom,
A co do 2 bramki to mialem idealne ustawienie na rzucie rożnym, twoi zawodnicy byli daleko za mną.