Mecz w miare wyrównany ale ja byłem skuteczniejszy
Czw 23:40, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Czw 23:45, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

yayeti-dr man 2-1

Wyrównany meczyk strzeliłem w końcówce

Ostatnio zmieniony przez yayeti dnia Pią 0:03, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:00, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Lisekx111 (IRAN) 1-5 (AUSTRALIA) Maniek23

tutaj mamy blamaż.... zdobywam pierwszy bramkę i prowadzę 1-0, do przerwy rywal wyrównuje... i w tej części gry przewaga była po mojej stronie... druga część to już natomiast popis Australii... strzelają cztery gole i praktycznie robią co chcą... dzięki za mecz... powodzenia dalej...
Pią 0:01, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-1 bartosz23

Dopiero w drugiej połowie dogrywki udało się strzelić zwycięskie bramki szczęśliwy Dzięki Wink

*******************************************

rymp@lus13 2-1 Maniek23

Szybkie tempo gry mecz godny finału. Ostatnie 15minut. Najpierw mój bramkarz wychodzi z bramki i to był błąd bo piłke głową wybija obrońca ale do zawodnika rywala i jest 0-1. Zdenerwował mnie taki błąd i chwile później McCarthy ładnym strzałem pod poprzeczkę mieści piłkę w siatce i 1-1. Pare minut później McCarthy znajduje sie w 1 vs. 2 obrońców i rozgrywa piłkę do niekrytego kolegi z drużyny i 2-1. Do końca utrzymałem wynik i zagram w finale szczęśliwy Dzięki i powo o 3 Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pią 0:33, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:13, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

yayeti-dzidzi 2-1

O tak to były emocje walka sąsiadów zakończona. Wyrównany mecz cóz powiedzieć. Ale boli mnie to że wygrałem. Wolałbym z dzidzim w finale sie spotkac szkoda. Powodzenia w meczu o 3 miejsce Marian
Pią 0:30, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

yayeti 2-1 rymp@lus13

Pierwsza połowa dla yayetiego druga dla mnie. Przegrywałem 2-0 strzeliłem kontaktową. ale tylko na tyle było stać moich ofensorów bo reszta strzałów koło słupków. Dzięki Wink
Pią 0:52, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

Finał
rymp@lus13-yayeti 1-2

Mecz w 1 połowie dla mnie wygrałem 1-0. Ale w drugiej połowie strzelam bramke na 2-0 i przeciwnik sie wkurzył. Walnął brame na 2-1 i była nerwówa ale dotrwałem do końca.

Dzięki za turniej
Pią 0:54, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz o 3 miejsce:

dzidzi-maniek23 1:1 k.8-7

Mecz emocjonujący,bramke pierwszą strzela przeciwnik pózniej ja wyrównuje nie zawodnym Zigicem.
W 90 minucie dostaje czerwona kartke.
W dogrywce mało akcji.
Karne-pierwsze moje 2 strzały pudła,przeciwnika dwa strzelone,pózniej moje 2 strzelone a przeciwnika pudła.