Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Posty: 274

Skąd: to samo co godlo

Post 1/8
Nowaxis(Grecja)3:2Minio(USA)
Prowadzenie 3:0 ale ostatnie 10 minut było gorące i zakonczylo sie 3:2 na moje szczescie.Dzieki
Pon 20:08, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8
Minio-nowaxis 2-3
początek należał do mojego rywala jednak końcówka zdecydowanie należała do mnie.

1:1 (dugrywka: 1:1) (pk: 5:3)

Wyrównany mecz, przez pierwsze 15 minut częściej na połowie rywala byłem ja, zakończyło się to bramką Essiena. Później wasiak ruszył do odrabiania strat i już do przerwy było 1:1. W ostatniej akcji drugiej połowy, kiedy to wasiak trafia w słupek miałem sporo szczęścia. Dogrywka nie przynosi rozstrzygnięcia. w PK wasiak myli się w 3 próbie.

dzięki za meczyk

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pon 20:25, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:23, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8

totomiX 2-1 Krystian
_______-__-_strzały: 11-2

Mecz z moja przewaga, rywal grał niezle, ale nie oddawał strzałow. Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 20:33, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy

Rafal6217 2:2 (pk. 3:4) Inko

Wyrównany w miare mecz, inko oddał o połowe wiecej strzałów ale nie były to strzały ze 100% sytuacji, wynik myśle ze zasłuzony, udalo mi sie dojsc do karnych i jestem zadowolony, powodzenia dla inko
Pon 20:43, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8

Kicek 4 - 2 marky_ramone

Zasłużone zwycięstwo. Po pierwszej połowie w strzałach 11-2. Po drugiej nie wiem.

Pon 20:49, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Posty: 274

Post 1/4
Nowaxis vs andzi 1:1(dogrywka-0:1)Lagi straszne i nie moglem nawet sterowac ale warunki byly takie same dla nas obu.Gratuluje i powodzienia dalej
Pon 20:52, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Nowaxis (Grecja) 1:1 (dogrywka 0:1) andzi (Senegal)

Supermega lagi :/ W strzałach 5:20 pare dla Senegalu. Dzięki

Będę koło 21.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 20:54, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:53, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Marv 1-1 ...Koshaolin... (po dogrywce 1-1) (7-6)

Mecz z ogromna przewaga Koshaolina tylko sie bronilem praktycznie i sam sie sobie dziwie jak wygralem....Najwieksze emocje wg. mnie byly w karnych..Choc klnalem przed monitorem na mojego bramkarza bo 2 razy pod rzad wypiastkowal pilke po czym ta uderzyla w slupek i wpadla do bramki. 8-3 w strzalach na koniec 2 polowy...

Dzieki! Gadu znow siadlo...

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 20:57, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:57, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Kicek 1 - 0 totomiX

Strzeliłem bramke,a potem pozwoliłem rozwinąć skrzydła przeciwnikowi zdzier
Ogólnie rzecz biorąć powinien być remis ale toto zmarnował jedną setke (główka z metra).
A tak poza tym to mało strzałów i mało akcji.....

Pon 21:32, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

Inko 0:3 WO Kicek

Oddałem walkowera , bo nie chce mi sie grac w takich lagach jakie panuja :/ Nie da sie nawet dobrze pilki podac bo laguje , co 2 minuty Lost Connection ... Nie wiem czy to wina moja czy Kicka , ale fakt jest faktem grac sie nie da, coz chcialem wygrac ten turniej ale musze obejsc sie smakiem.Zycie jak to sie mowi ... Dzieki za "mecz"

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pon 22:01, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:57, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Marv 1-1 s-m-o-l-u-ch ( po dogrywce 2:2) (w karnych 7-6)

Ciezki mecz w duzych lagach... Caly mecz rowny w szybkim tempie rozgrywany..Szybko zdobywam gola w pierwszej polowie zas smoluch pod koniec polowy wyrownuje stan meczu. Druga polowa bez bramek i mamy dogrywke. Znow obejmuje prowadzenie na poczatku i kontroluje gre. Bramkarz Ghany robil cuda na kiju broniac strzaly z pol metra. Kiedy wydawalo sie, ze to juz koniec pilkarze Ghany doprowadzaja do remisu. Zdazylem oddac strzal i mecz zakonczyl sie remisem...Karne..Wielka niewiadoma...Na szczescie raz pomylili sie pilkarze Ghany...

1/2

Nie moja wink Dopiero co grałem z 50ml i płynnie...wcześniej grałem z toto i koshem i też płynnie zdzier
Co do meczu to skończyliśmy na 38 minucie - prowadziłem 1-0.

dzięki i do następnego...

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 22:32, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:32, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

Marv 4-3 andzi

Wyrownany meczyk...Na samym poczatku andzi wysunal sie na prowadzenie 2:0, lecz chyba poczul sie zbyt pewnie i to ja przejalem inicjatywe i szybko wyrownalem. Poczulem, ze mam szanse wygrac ten mecz i atakowalem jeszcze bardziej, lecz to ja stracilem bramke. Pozniej szybko wyrownalem i w przedostatniej akcji meczu zapewnilem sobie awans! Wink
Pon 22:43, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Nie poczułem się zbyt pewnie, tylko zaczęło bardziej lagować. Trzecią bramkę tracę ewidentnie z winy lagów smutny :/

Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 23:05, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:59, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

inko (Grecja) 0:3 andzi (Senegal)