Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 2-0(Ex) Maniek23

Pierwszą połowe grałem niewyobrażalnie słabo, drugą o niebo lepiej, dogrywke najepiej...

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Wto 21:34, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:34, 22 Lip 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

mll_3r 1:4 Reksul

Z wiekszym farciarzem jeszcze nie gralem. 1 polowa - mam 3 sytuacje sam na sam w tym jedna przerwana na lini pola karnego chamskim faulem i czerwona kartka. w pozostalych dwoch sytuacjach pilka o milimetry mijala bramke. a Reksul? co strzal to gol, nie wazne ze pilka sie odbija od slupkow, napastnik tylem do bramki - proste - strzal=gol. przy 2:0 kolejna sytuacja juz w drugiej polowie sam na sam moja i znowu milimetry... powtarzam - z wiekszym farciarzem jeszcze nie gralem

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 22:39, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 22:17, 22 Lip 2008 Zobacz profil autora

mll_3r napisał:

Buahahaha ,więcej obiektytwizmu ,bo stary wybacz ,ale w przewadze strzałów Cie zmiotłem ,a grałem w '10'' mając jeszce 2 słupki;/

Reksul - mll_3r 4:1

Dostaje reda juz w 5 min ,ale za chwile strzelam na 1:0.pozniej mam jeszce z 2-3 dobre szanse ,ale nic nie trafiam. Rywal odpowiada dwoma setkami ,dwa razy obok lewego slupka minimalnie. Na jego miejscu juz zdjąłbym albo przestawil Berbatova;/;/ A w ogole rywal zamiast klepac pilke (mialem tylko 4 w tyle ,ciągle spod własnej bramki wybijał na ''pałe'' To się msciło ,bo ja ciągle próbowałem wymieniac jak najwięcej podań i dołozyłem 2 kolejne trafienia.
2 połowa ,a rywal marnuje znow jakas dobrą akcję. Strzela wreszcie po składnej akcji (mógł tak ciągle klepać). Znów mam kolejne akcje ,rywal również. Na końcu dokładam jakąs bramkę i jest 4:1 po szybkim ,pełnym sytuacji bramkowych meczu.
Wto 22:43, 22 Lip 2008 Zobacz profil autora