Śro 20:08, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora

Posty: 173

Skąd: Sokołowo

MichalW 5-2 Sandman
Sandman 2-0 MichalW

pierwszy mecz wyrazna moja przewaga w drugim mialem male problemy ale dalem rade

coyote85 2-1 glazunio2

Słaby mecz w moim wykonaniu jedna z nielicznych akcji glazunia i gol ja cisne ale nic nie wpada w koncówce strzelam na 1:1 pozniej glazunio mial okazje ale reina wyciągnął 5 min przed koncem strzelam na 2:1

I mecz: 1:2
Dwie bramki w pierwszej połowie Robben sam na sam z bramkarzem, rywal strzela jeszcze przed przerwą kontaktową. Strzały pierwsza połowa 8:2 dla niego:) W drugiej połowie nikt nie zdołał zmienić rezultatu mimo kilku groźnych akcji z obu stron.

II mecz: 1:5
Bardzo ciężki mecz. Krzysiuk od początku stawia na pełen atak i odrabianie strat z pierwszeo spotkania. ja licze na szybkie kontry (które niestety nie chcą zakończyć sie bramką). W końcu dopiął swego i strzela przed przerwą na 1:0 co daje remis w ogólnej rywalizacji. Robi się gorąco, lecz on nie zmienia ustawienia. Po nieudanej kontrze Raula, Robben przejmuje piłkę od obrońców i jest po 1. Za dwie minuty znowu śmieszna bramka po stracie piłki w polu karnym i jest juz 1:2. Uff. Następnie ratuje mnie nieskutecznośc jego napastników (w tym poprzeczka z 2 metrów) i dobijam rywala szybkimi trzeba kontrami.

Śro 20:15, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Posty: 284

za gracza rosja wchodzi gracz Lucky i gra z andzim

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Śro 20:31, 08 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:28, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

niestety rodzic pozycza na dlugi czas internet i nie bede mogl zagrac dalej smutny

Śro 20:51, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora

Lucky (Manchester Utd.) 2:5 andzi (Manchester Utd.)
Powinna być dwucyfrówka ... zdzier

andzi (Manchester Utd.) 1:4 Lucky (Manchester Utd.)

I mecz: 1:1
Dodam tylko że w strzałach było 20:2 dla coyote'a heh. Fakt że 85% tych strzałów nie było zbyt gorźnych dla Casillasa a ja jeden słupek a za drugim razem bramka.

II mecz: 3:5
Rywal ostro zaczyna. Wali zza pola w słupek, potem jeszcze jedna akcja która mogła sie zakończyć bramką. Ja do Robbena na środek i 1:0, potem znów dwie bramy Robben, a Liverpool wciąż ostro atakuje podczas gdy Real strzela bramki i jest już 5:0. Dałem se już luzu, a rywal załapał skuteczność i strzelił mi w końcówie 3.

Dzięki za grę

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 22:32, 08 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:13, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora

RonaldoVIP (Chelsea) 2:6 andzi (Manchester Utd.)

andzi (Manchester Utd.) 2:3 RonaldoVIP (Chelsea)

Śro 21:40, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

memlok vs Ben_Ass

I mecz: 4:2

II mecz: 1:4
Szczerze myślałem, że to bedzie mój koniec po pierwszym meczu. Ale chłopaków zmobilizowałem grubą kasą za awans do finału i w pierwszej połowie Bayern nie istniał. Strzały 9:0 rezultat 3:0. Po przerwie chłopaki z bawarii sie trochę przebudzili i zaczęli atakować ale dobił i Van Nistarlooy i było już 4:0. Za chwilę kontra i rywal strzela na 4:1 i łapie kontakt z bazą. Robi się grubo do końca meczu ale udaje sie dowieźć wynik do końca.

Piękne mecze. Dzięki
Śro 21:52, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

memlok 6:0 RonaldoVIP

Troche zdenerwowany wczesniejszym meczem chcialem sie odegrac.I udalo mi sie, co chwile atakowalem co pokazuje wynik i statystyka strzalow.

Strzaly:19-4

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Śro 22:09, 08 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:08, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

FINAŁ

andzi vs Ben_Ass: 1:2

Szybki mecz, akcja za akcje. rywal atakuje a ja już tradycyjnie strzelam Robbenem na 1:0. Potem ratuje mnie dwa razy nieskuteczność Rooneya w sytuacjach sam na sam. Na ok. 20 min przed końcem po ładnej akcji i wrzutce na pole dynią kończy Saha i jest po 1. 87 minuta rzut rożny dla MU, kontra na Raula, który dopiero po dobitce dobija Czerwone Diabły. Strzały chyba 11:8

Posty: 291

Gratuluje zwycięzcy jak i mojemu przeciwnikowi który zajął 2 miejsce radosny Spotkamy sie w następnych turach/cupach !! ;]

Ostatnio zmieniony przez LuCkYkbk dnia Śro 23:20, 08 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:20, 08 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)