Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
LuCkYkbk

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 291

LuCkYkbk 4-1 MichalW

Przewaga moja w tym meczu. Strzały 23-4 radosny Przeciwnik grał w 10 od 30 min. I jeszcze karnego dostałem radosny

Weolmaniack-Luckykbk (2:2) 4:2 po dogrywce

Mecz rozpoczal sie zle dla gracza lucky.Juz w 4 minucie otrzymal on czerwona kartke dla ronalodinho za beznadziejny faul w ataku.Ale o dziwo gracz strzela za chwile dwie bramki i prowadzi 2:0.Weolmaniack nie mogl dlugo znalzezc sposobu na luckyego.Ataki rozbijaly sie na 30 metrze.Przed gwizdkiem konczacym pierwsza polowe udalo mu sie strzelic bramke kontaktowa.I od tej pory zaczal pogon.Gracze luckyego slabli z minuty na minute.Weolmaniack ustawil zawodnikow nieco ofensywniej i to przynioslo skutek 2:2 ok 60 minuty.I od tej pory gra toczyla sie glownie w srodku ale kazdy mial swoje szzanse.Adriano w loss time nie strzela z 12 metrow sam na sam.W dogrywce juz widac zmeczenie zawodnikow luckyego.Weolmaniack przeprowadzil 3 zmiany i mial swiezych zawodnikow na boisku.i wbil dwie bramki w finale..Wielkie brawo dla gracza lucky za to ze podjal walke grajac caly mecz w 10 i prowadzil 2:0..Dzieki stary za mecz

Ostatnio zmieniony przez weolmaniack dnia Pon 22:33, 09 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

2 pkt. - ADEKjordan

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Pon 22:36, 09 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:31, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)