Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Normalnie nie moge. Tunezja to nagorszy wybór, nie strzeliłem w tym turze bramki a popełniałem same błędy w obronie. Powo dalej. Chyba odpuszczam tura solenizata, nie ma co;/
Sob 21:20, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Grupa A

Arturo3H - s-m-o-l-u-ch 3:2

Pierwsza połowa wyrównana, przegrywałem 1:2. Druga to maja dominacja i sporo niewykorzystanych sytuacji, dopiero zmiana formacji na 4-3-3 dała efekt... jednym słowem pozamiatane wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 21:24, 19 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:23, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Grupa C

Prz3m4s 1:2 rogas

W strzałach 10-9 na korzyść rogasa. Chyba bardziej zasłużony byłby remis, ale cóż, skończyło się jak widać.

bushmen 1-1 Rafal

Mecz o nic, także kompletny brak mobilizacji ...
Sob 21:32, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4 rozpisana -można grac Wink
Sob 21:49, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 1-1 (3-1 dog.) Prz3m4s

Wyrównany mecz, w dogrywce zmieniłem ust. na ofensywniejsze i strzeliłem dwie bramki

dzięki za mecz
Sob 22:12, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Arturo3H - Rafał6217 3:2

Rafał zaczął z 2 def ze strzałkami do tyłu co mnie zdziwiło, bo sam wspierła mnie w obronie ofensywy cool ale ok... Po pierwszej połowie było 2:0 dla mnie. W drugiej szybko strzelił gola kontaktowego, zmienił formacje i zaczeła sie nerwówka chodz znacznie przewazałem, nie potrafiłem tego dobrze wykorzystac. Dopiero w 80min zdobywam gola na 3:1 i wydawałoby sie ze juz po meczu, kiedy 2min póxniej po błedzie (nie zmienił mi sie obronca) rafał ładuje kontaktowa bramke. Do konca meczu wynik sie utrzymał...

Strzaly 7-9

Wspaniały mecz w wykonaniu obu ekip. W meczu szybko dostaje czerwona kartkę (35 minuta). Do przerwy wynik 1-1. Po zmianie stron, Ji Jong miał okazje samnasam, trafił w bramkarza, ale udało mu sie dobić, wynik 2-1 utrzymywał sie bardzo długo. W 80 minucie, przeciwnik ustawił cała drużynę ofensywnie (łącznie z stoperami), czego wynikiem była bramka na 2-2 w 92 minucie, Rasiak uderzył z głowy nie do obrony. radosny W dogrywce szybko bramkę zdobyła Polska, Korea zagrała 3 obrońcami, długo nic sie nie działo. Koszaolin szykował sie na 1\2 finału, a w tym czasie nie zawodny Ji Sung, minął 2 obrońców i spokojnie uderzył. Jego strzał doprowadził do rzutów karnych. A wiadomo czysta loteria. Dwa razy udało mi sie wyczuć przeciwnika i upragniony awans Wink

Dzięki za bardzo dobry mecz Wink
Sob 22:21, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

tom21 1-4 rogas

Mecz dobry, w pierwszych 10 minutach udaje mi się już wbić dwa gole. Druga połowa i zaś dwa gole dla mnie.. rywal potem miał akcje za akcje, ale zdołał tylko wbić 1 bramkę. Dzięki radosny
Sob 22:26, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

1/2
Bushmen 4-1 Piotrek89

W tym meczu raczej przeważałem, ale to Piotrek prowadził 1-0, od tej pory zacząłem gonić wynik radosny Skończyło sie na 4-1.

Pozdro
Sob 23:11, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

Arturo3H - rogas 5:4

Mecz ze mało co nie wykorkowałem. 5min 1:0 dla rogasa. 7min 1:1, podaje na krótko z FK, w 10min bo roznym 2:1 dal mnie. 15min 2:2 (lagneło i sie zawodnik nie zmienił :/ ) 40min 3:2 dla rogasa. Na początku drugiej połowy zmieniam na 4-3-3 jednak trace kolejną bramke... 4:2 for Rogas. Nie mineły 2min i było 4:3. W 75min zdobywam bramke na 4:4 a 5min póxniej na 5:4 dla mnie, zmieniam formacje na 2def i dowoze wynik do konca wink

Arturo3H - bushmen 1:2

Mecz b. wyrównany, pierwszy obejmuje prowadzenie jednak jeszcze przed przerwą bushmen wyrównuje. W drugiej połowie podobnie, akcja za akcje, przeciwnikowi dopisało jednak szczescie i strzelił bramke z duzego kata bramkarzowi pod rekami zagubiony . Ja w 90min miałem super sytuacje jednak nerwy ? i za mocna strzeliłem a raczej przestrzeliłem lool Szkoda ze nie ma rewów ale taki tur cool No nic do nastepnego finału....

Sob 23:58, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Nr.4 Combaneros Cup by dzidzi (19.01.2008)