Czw 22:14, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

coyote85 0:0 (rt. 0:1) Kenny

Śmiech na sali radosny mialem wiecej okazi wiecej strzalow sytuacji i nic, przeciwnik powinien ucałować bramkarza bo to co robił to masakra zdzier niczym boruc w meczu z austrią w dogrywce strzela gola ustawia 5 obronców i 2 defensywnych pomocników i podaje do bramkarza tak sie nie gra czytaj regulamin .

to ja tez dziękuje zeby nie wyjsc na gbura zdzier

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Czw 22:30, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

Kenny 0-0 coyote85 (e.t 1-0)

Bardzo zacięty mecz z dużą przewagą coyote85. Gol strzelony w pierwszej części dogrywki dał mi zwycięstwo. W drugiej połowie dogrywki broniłem wyniku dałem wszystkich na defensywę i kiedy miałem piłkę przy nodze wymieniałem umiejętnie podania miedzy moimi zawodnikami. Coyote uważa że grałem na czas ja uważam że rozsądek wziął górę. Coyote to dużo lepszy zawodnik niż ja. Jeśli uważa że grałem na czas to bardzo przepraszam.

PS: A ja Ci dziękuję za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Czw 22:28, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:26, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora