Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

macie juz wpisane, uspokojcie nerwy.

Chcialem wam podziękowac:
trudna sytuacja w jednej z grup, musielismy czekac na wasiaka, inni tez graja do ranku albo mają pingi po 300. Nie dosc tego ze ciezka sytuacja teraz jest w tym expresie to musicie mnie pospieszac pisac gdzie 1/4 ? pisac na gadu gadu wszyscy na raz Dzięki

coyote85 napisał:

Coyote spokojnie.. trzeba sie przyzwyczajac szczęśliwy Ale co racja to racja wiekszosc ma takie warunki do gry, ze ciezko sie gra.. Lagi lagi i lagi...

Musiek07 4:2 Sinus

ide spac nara i tak nie ma dzis przeciwnika dla mnie ;p branoc chlopaki szczęśliwy

Skąd: MMz

Musiek bylo zaczekac na mnie.. Moze bysmy cos pograli szczęśliwy Chlopak jaki pewniak az smieszne heh radosny
Czw 22:13, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora

coyote85 (Egipt) 3:4 andzi (Australia)

Dobry wyrównany mecz. Oboje zdobywamy po 2 bramki po błędach naszych obrońców. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Czw 22:21, 25 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:19, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

przez moj błąd banan i musiek nie grali znaczy sie banan przegral a musiek dal wo wiec ich mecz kasujemy i andzi gra z LGZuczkiem a sinus z wasiakiem

Posty: 709

musiek zapraszam bo prowadzenia expresa to moze znajdziesz sie takie sytuacji ze rozpisujesz grupy 10 osob pisze do ciebie poganiają na forum i zobaczysz ze o pomyłke nie łatwo
Czw 22:41, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 3:3 wasiak (7.6 P.K.)

strzały 21:13

myślę, że mecz wyrównany ... w drugiej połowie dogrywki mógł wasiak to rozstrzygnąć ... jednak miałem wiele szczęścia ... pierwszy raz wygrywam w karnych !!! szczęśliwy

myślę, że wygrana zasłużona jeśli chodzi o strzały ... jeśli o 100% to raczej wasiak ma prawo być zły

dyzy i powo w meczu o 3 miejsce
Czw 22:47, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Brak kontaktu z LGZuczkiem. Posprawdzałem na serwerach czy nie gra przypadkiem z kimś. Grał na dialogu. Przed chwila zrobił się na moment dostępny, ale nie odpisał. W tej chwili to nie ma go na żadnym z serwerów :/.
Czw 22:48, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

andzi napisał:

to grasz w finale z sinusem radosny

wasiak zagadaj do LGZuczka jak nie bedzie odpisywal to masz 3 miejsce

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Czw 22:51, 25 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:49, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus aka nigdy pierwszy 1:2 andzi

strzały 12:13

rozegraliśmy dogrywkę której nie powinno być jak słusznie zauważył andzi ... miałem karniaka w loss time ... dogrywka to dominacja andziego ... zasłużona wygrana ponieważ andzi miał więcej set zdzier

andzi jeszcze Cie pokonam w finale expressów, zobaczysz zdzier ehehehehehe

dyzy i gyzy zdzier

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 23:21, 25 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:21, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

Dzięki dla tych którzy wytrwali do konca i nie wku*wiali sie na moj błąd ( zdaza sie ).

Finał

Sinus (Australia) 1:1 (po dogrywce 1:2) andzi (Australia)

Mecz wyrównany, aczkolwiek miałem więcej sytuacji gdzie powinny paść bramki. Dwa razy w słupek trafiam. Raz na pustą nie strzelam szczęśliwy. Sinus wyrównuje w loss tajmie z karnego, a ja dostaje czerwoną kartkę szczęśliwy. Na szczęście udało mi się w dogrywce strzelić zwycięską bramkę. W strzałach 14:13 dla Sinusa. Dzięki.

Ps. Zwycięstwo w tym turnieju dedykuje Radkowi, Grabażowi i Kamili (a co nie mogę lool )

Czw 23:27, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)