Sob 22:49, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

miler 2-8 DR_man

to co dzialo sie na boisku bylo po prostu niewyobrazalne. niewyobrazalny byl wynik, niewyobrazalny FART zespolu przeciwnika. nie pisze tego by obrazic rywala, czy usprawiedliwic swoja porazke, albo pisac ze przegralem bo przeciwnik farcil. ale to co dzialo sie na boisku przeszloby kazde zapewniam kazde ludzkie pojecie...nie moglem uwierzyc, 4 z pieciu bramek pierwszej polowy padly zza pola karnego zszokowany przy 6 strzalach rywala ogolnie na bramke Boruca do przerwy. 6 strzałow i 5 goli?????!!!!

druga polowa to samo - 3 strzaly przez 15 min i 3 gole, to po prostu niewyobrazalne, mialem wrazenie ze DR_man zwyczajnie czituje (wielu z was napewno gralo w CSa z cziterami, wiecie jak to jest dostawac za kazdym razem headshoty bo koles wlaczyl bota), po prostu nie moglem w to uwierzyc. podanie, podanie strzal z 20m i GOL!?!?! niewyobrazalne jest to dla mnie, po prostu nie moge tego pojac. nie jestem w stanie nawet napisac slowa dzieki w strone DR_mana, moze i byles lepszy ale tylko w skutecznosci strzalow....

Skąd: małopolska

Eeeee chyba trochę przesadziłeś. Są po prostu takie mecze, w których wychodzi wszystko, są też takie, w którym można oddać 20 strzałów i nie strzelić rzadnej bramki. Zresztą w tej grze szansa na trafienie z 18 metrów jest dosyć spora (szczególnie jak ma się przed sobą trochę przestrzeni).

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Sob 23:01, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:58, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

mALo 2:3 Rafal6217

Mecz nie został dokończony, gdyż rywalowi padł dysk. Ja nie zamierzam korzystać na tym fakcie i proponuje wolny los dla przeciwnika w kolejnej rundzie.
Sob 23:00, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 4-1 rosja

Do przerwy wyrównany mecz ale po strzeleniu na 2-0 w drugiej połowie sie trochę rozkręciłem i wygrałem szczęśliwy Dzięki i powo w kolejnych Wink

4-4
Jeszcze w ost. akcji regulaminowego czasu gry byłem sam na sam ale wprost w bramkarza, dogrywka raczej pod dyktando idlera gdyż w 88 minucie dostaje nie słusznie czerwo, ale miałem tez potem swoje akcje, lecz w dogrywce bramki nikt nie zdobył.
Dzięki za świetny mecz idler, tego mi było trzeba Wink, powo dalej
Sob 23:03, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 4:2 kris10
strzały 7-11

Przeciwnik grał, a ja strzelałem. Wynnik powinien być zupełnie odwrotny.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Sob 23:37, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

idler - andzi 1:0

Trochę nie zasłużone zwycięstwo, bo jednak przeciwnik stworzył więcej sytuacji. REmis byłby sprawiedliwszym wynikiem.
Sob 23:45, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 1-1 p.k. 5-3 Tomalon

Nigdy więcej z Nim meczy!!!!!!!!!!!!!!!
Sob 23:54, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Lagi to mało powiedziane rowniez nie mam zamiaru nigdy z Toba grac ten mecz to był koszmar!!!!!!!

rymp@lus13 0-2 Idler

Moich zawodników można zabić, a i tak się nie dostanie żadnego kartonika zagubiony Dzięki Wink
Nie 0:20, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

idler - rymp@lus13 2:0

I połowę atakował rymp@lus, na początku II również. Potem zdobywam bramkę na 1:0 i pózniej dokładam następną.

Był to mecz o 3 miejsce

Ostatnio zmieniony przez falon dnia Nie 0:32, 07 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:31, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Szkoda czaasu bo rywal nie mógł wyjść za połowę szczęśliwy zdarza sie, tylko uciekasz dopiero po 2 bramce, a po drugie lagów nie było zdzier
Nie 0:34, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

DR_man - idler 3:0

Wszystkie trzy bramki strzelone przez DR_man dopiero w dogrywce. Przeciwnik przeważał cały mecz i powinien zdobyć te bramki już w 90 minutach gry. Ja w ogóle nie mogłem sobie stworzyć nawet "pół" sytuacji. Grałem jakoś topornie i bardzo schematycznie. Dodatkowo wszystkie moje podania przy linii bocznej szły w aut. W pełni zasłużone zwycięstwo DR_man`a. Nie mam pojęcia jak dotrwałem do dogrywki.

Jeszcze raz gratulacje za dobry mecz i zwycięstwo w turze.
Nie 0:55, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)