godlo night[NC]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

soniak 2:2 shingayi karne: 4:3

Z przebiegu całego meczu myśle że zasłużone zwycięstwo. Troche przespałem pierwszą połowe i musiałem odrabiać straty. Doprowadziłem do remisu a w karnych wystarczyło cały czas stać na środku bramki.

awans: soniak
Czw 22:56, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

lincoln 4-2 Ben_Ass

Na początku nikt nie może się oswoić z bardzo słabymi teamami i mecz wygląda jakbyśmy obydwaj grali w to pierwszy raz. Wtedy De Camargo daje mi prowadzenie. Rywal odpowiada dwoma golami i kontroluje grę a ja nie robie akcji. Wtedy w 2 minuty De Camargo zdobywa dwa gole i prowadzę. Rywal atakuje, wychodzę sam na sam jednak wbiegam w bramkarza jakimś kurduplem radosny W loss time De Camargo wychodzi sam na sam i lobuje bramkarza strzelając swoją czwartą bramkę. Dzięki za grę.
Czw 22:57, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
batik

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 197

batik vs maxio
oddaje wo z tym kolesiem nie da sie grac co 3 min am oss zycze powodzenia temu co bd z nim gral na dodatek klamie ze nie ma z nikim oss a juz ostrzymuje informacje od kumpla ze wczoraj tez byly z nim problemy uff powo
Czw 23:02, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

godlo vs Juni0r_o0 3:2

Mecz bardzo inteligenty z obu stron.Teraz wiedzialem jak rywal gra i juz nie dałem sie tak jak pare turnieji wczesniej.Zwycieska bramke strzelam w 35minucie drugiej połowy.Dzieki za mecz

batik napisał:

Sory nie moja wina ze sa kwadraty caly czas.Skonczylismy grac na 4-2 dla mnie.Pozdro.

soniak 3:0 godlo

I znowu pierwsza poowia słaba w moim wykonaniu a później pokazałem że ze mną nie ma żartów ;p
Czw 23:29, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

czarinho - judzik 2-3

lincoln 4-1 coyote85

Mecz wyrównany na początku ze wskazaniem na rywala bo moje drewniaki nie podawały dokładnie. Kiedy rywal zdobył gola po centrze z głowy myślałem, że po ptokach ale obudził się znów De Camargo jedyny co cos tu kuma i strzela hat-tricka. Czwartą bramkę dokłada Defour i udaje się wygrać tymi cieniasami już drugi mecz i drugi raz strzelając cztery bramki. Dzięki za grę.
Czw 23:34, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 3:1 Maxio

Mecz grany na 3 raty .W 2 dwoch pierwszych bylo oos a w pozostalej lagowalo ze szkoda gadac
Czw 23:52, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

soniak 2:1 lincoln

Trzeci mecz już taki sam. Pierwsza połowa dla przeciwnika. Driga część spotkania jak najbardziej dla mnie. W strzałach 15:7 dla mnie

soniak 4:3 kris10

To był normalnie dreszczowiec. Co wyszedłem na prowadzenie to zaraz przeciwnik wyrównywał. Ale przy moim czwartym trafieniu już nie zdołał odrobić strat. Ogólnie mecz bardzo zacięty. Miałem tez troche szczęścia ale trzeba je mieć czasem. W stzrałach 15:12 dla przeciwnika.

To jest mój pierwszy wygrany turniej i miejmy nadzieję że nie ostatni radosny)))))))))

Dzieki za gre Wink
Pią 0:33, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora

lincoln 5-1 Judzik

Byłem lepszy i wygrałem spokojnie mecz. Od wyniku 1-1 kiedy rywal wyrównał nie zagroził mej bramce już ani raz i Defour spokojnie strzela 4 bramki ustalając wynik. Dzięki za grę. Jak na gre Standardem 3 miejsce dobre radosny
Pią 0:38, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora