Pią 22:47, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

Grupa A Piero - Siurek 2-0

Festiwal nieskutecznosci z mojej strony 20-2 w strzalach siurek nawet nie stanal do walki opadl z sil juz na poczatku
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

grupa D

rezerwa! - Adrian1993 1-1

karny dla mnie w 30 min i czerwo dla Adriana ale oczywiscie nie strzelam zaraz pozniej rywal trafia pieknym strzalem z 30 metrow w polowie moja zdecydowana przewaga ale wtyrownuje dopiero w 85 min... tylko remis...

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pią 22:48, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
honzanen

Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 40

Honzanen-CristianoKSG 1:1

Penalta for Honzanen... no gol smutny...

dzieki.
Pią 22:48, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

mecze z graczem andrzej xx sa NIEMOZLIWE DO GRANIA! gracz ma ping rzedu 180-200, zmniejszyl go wylaczajac gg do 86, ale gra tak zacina, ze ja w zyciu takich lagow nie widzialem. teraz nasuwa sie pytanie PO CO ZAPISUJESZ SIE DO TURNIEJU, SKORO TAK LAGUJESZ ZA KAZDYM RAZEM?! przypomne chociaz wczorajszy Expresss Cup w ktorym byla ta sama sytuacja, gracz andrzej xx zapisal sie do turnieju, po czym nie rozegral zadnego meczu, bo bylo to po prostu niemozliwe do wykonania. zatem:

miler 3-0 andrzej xx
Pią 22:50, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
rogas87

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 14

rogas87 1:0 lucky

Wyrownany mecz. Bramka dosc przypadkowa. Dzieki;)
Pią 22:51, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

miler 1:1 andrzej xx miler niechce dokończyć 2 połowy a lagi nie są bardzo duże i nie oddałem walkowera i rozegrałem mecze wczoraj w expresie oprócz jednego

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Pią 22:54, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

pizmak 3-0 marcen

Wygrana w takich rozmiarach niezasłużona. Strzelam 2 bramki w 44 minucie (! szczęśliwy) i to dobiło rywala.

Rywal gdzieś tak w połowie 1 połowy zrypał sytuacją nie możliwą do zrypania. Po strzale Essiena mój bramkarz wybił piłkę na 2-3 metr i dobitka Gyana ... obok bramki szczęśliwy szczęśliwy Największe pudło jakie kiedykolwiek widziałem szczęśliwy

Pią 22:57, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Grupa A

Siurak 1:5 andzi

szczęśliwy Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pią 23:08, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:06, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - Maxio 4-3

16-13 w strzalach dla mnie i dominacja na boisku... stracone bramki sa dzielem zabawy
Pią 23:09, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
radoszgolx

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 32

brat mi komp na chwile zabrał ale to tylko na 10 mni a juz mnie zastapiliscie poza tym zagralem pierwszycz przecież

Ostatnio zmieniony przez radoszgolx dnia Pią 23:10, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 982

nie wierze, prowadze 2-0 mam 10 setek, bawie sie lobuje kiwam itp, nagle rywal strzela raz, dwa trzy i po meczu. tradycji stalo sie zadosc, dzieki. przegralem na wlasne zyczenie.

miler 2-3marcen

EDIT: o co ci chodzi? pisze prawde, nie rozumiem. wygrales gratuluje, ale nie widze problemu ktory sobie wymysliles.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pią 23:18, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:12, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
marcen

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 98

Skąd: Chomiczówka

marcen - miler 3:2 (0:2)
Do ht 0:2 i kaplica ze strony Ghany. Druga polowa strzal zycia Apiaha dal sygnal do walki i szybki powrot w 30min. Slaby mecz, ale wygrana cieszy radosny

PS. Miler zwariowal po tym meczu i wypisuje jakies swoje bajki. Chyba lubi pobawic sie w Jana Brzechwe radosny

Ostatnio zmieniony przez marcen dnia Pią 23:15, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:14, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pizmak ? - ? Andrzej xx

O nieeeeeee ! Tak to ja grać nie będe. Samo wychodzenie piłkarzy na boisko zajęło koło minuty. Próbowałem wytrzymać , ale niestety w 5 minucie meczu wyszedłem bo kompletnie nie dało się grać ! Nakazałem wyłączyć wszystko przeciwnikowi lecz to i tak nic nie dało. Nie wiem Andzi zadecyduj co z tym fantem bo ja w takich lagach grać nie będę !

ZA GRACZA ANDRZEJ XX WCHODZI ROSJA
Pią 23:17, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
marcen

Posty: 98

marcen ? - ? Andrzej xx

to samo co u pizmaka i Milera, strasznie zacina jak sie gra z Andrzejem, a to chyba nie na tym polega...

Ostatnio zmieniony przez marcen dnia Pią 23:21, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:18, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Posty: 284

marcen 0-37 Andrzej xx jednostronny mecz nic dodać nic ując

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Pią 23:22, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:21, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

Grupa D

DR_man 2:2 rezerwa!
strzały 8-7

Pierwsza połowa to przewaga mego rywala i 0-2, a druga z kolei moja i 2-2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DR_man 3:1 Adrian1993
strzały 7-12

Przewaga rywala, ale skuteczność była ze mną.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Pią 23:24, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:22, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)