Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

F I N A Ł

Ben_Ass 5:3 godlo

Pepe dość szybko łapie czerwoną kartkę. Pierwsza połowa należała do Zlatana, który strzela w niej 3 bramki (a miał grzać ławkę z niebieską strzałką). Godlo ma swoją okazje i wykorzystuje ją radosny. W 65 minucie schodzi za ostrą grę z boiska Maniche ale mimo to rywal trafia na 3:2. Potem jeszcze odskoczyłem, pogonił mnie zaś szczęśliwą bramką godlo ale ostatnie słowo należało do Allbacka. Ogólnie zasłużone zwycięstwo.

Takich kibiców nie można zawieść radosny

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 22:27, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 4 razy
Śro 22:21, 28 Sty 2009 Zobacz profil autora