Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Śro 22:08, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora

Posty: 352

Skąd: W-wa

1/2
tom21 (BOS) 3-2dogr. (SLO) Adrian1993
Bardzo emocjonujacy mecz. Rywal strzelil gola po pierwszej akcji jaka stworzyl. W koncowce drugiej polowy doprowadzilem do stanu 1-1 i oznaczalo to dogrywke. W dogrywce po raz drugi rywal objal prowadzenia a mi zostala jedynie ostatnia polowa dogrywki. W samej koncowce wyszedlem na czysta sytuacje, kosa od tylu i po karnym 2-2. Kiedy wydawalo sie, ze beda karne udalo mi sie odebrac pilke w srodku boiska zrobilem przerzut manualny za obroncow i po strzale od slupka wygralem 3-2. Dzieki za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez tom21 dnia Śro 23:30, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

tom21 (BOS) 2-1dogr. (DRK) falon

Widowisko byloby o wiele lepsze z obydwu stron gdyby nie lagi :/ ale do rzeczy: rywal strzela jako pierwszy gola po ladnej wrzutce z roznego - szczupak i moj GK bez szans. W drugiej polowie doprowadzam do remisu 1-1 i po kilku minutach mialem setke ktora zmarnowalem - strzelilem wprost w wybiegajacego bramkarza. Wynik juz nie ulegl zmianie i przeszlismy do dogrywki. W dogrywce byly szachy kazdy pilnowal aby nie stracic bramki, jednak w koncowych fragmentach meczu oddaje strzal w polu karnym, pilka zmienia tor lotu po musnieciu obroncy i po raz kolejny zaliczam w tym turnieju gola kuriozalnego, tym razem na wage mistrzostwa. wink