Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 49

Owca napisał:
Owca 1:1 GregorianoKlb

Owca miałeś doliczyć moja bramke z 1 meczu , ja też przegrywajac moge wyłączyć i powiedziec że mnie wywalilo ;p

Qwerty 1-0 promil

Mecz wyrownant strzelilem bramke w okolo 60 minucie dodam jeszcze ze promil mial 1 bardzo dziwna sytuacje...jego zawodnik biegl sam na sam z bramkarzem i nagle sie zatrzymal a moj obronca dobiegl do niego i mu odebral futbolowke.

powodzenia w dalszych meczach

pozdro!

Wyrównany pytanie hehe. Cały czas napi*rdalałem akcje za akcją pod Twoim polem karnym , tyle że cyrk normalnie widziałem ;q. Tobie udało się po kontrze. Mecz ten mnie osłabił szkoda słów. ;/

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 20:33, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 20:31, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

GregorianoKlb napisał:

zdzier Zapomniałem o tym meczu choćby dlatego, że był sync, i pytałem się Ciebie na gg i na kailierze ile gramy nie uzyskałem odpowiedzi więc normalne chyba było, że pomyślałem o tym aby zagrać od nowa zważywszy na sync.
P.S i co z piotrkiem??

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Pią 20:34, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: KrK

Tu masz screena ze nic nie dostalem.............

(M.Petrov,Bojinov,Stoyanov)

Do przerwy przegrywam 1-0.Po przerwie na samiutkim początku tracę drugą bramkę na całe szczęście przebudza sie M.Petrov i ze swojej lewicy o mało nie rozerwał siatki.Bułgarzy idą za ciosem i po kontrze i wrzutce z prawej strony Bojinov głową ładnie lobuje Ghańskiego bramkarza.Decydującą bramkę zdobył mój stoper po wrzutce Petrova z rożnego.W ost.minucie popełniam fatalny błąd ale Essien nie trafia.Strzały 10-11.Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Pią 21:47, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Finał

Oj dużo szczęścia,już dawno takiego pechowego meczu nie grałem... finały w moim wykonaniu byle jakie to wielka pomyłka.Prowadzenie już po pierwszej akcji prostopadła piłka Kewell tracą na wślizgu czubkiem buta i bramkarz puszcza babola.Strzelam dużo razy, bramkarz piłkę wyjmował w nieprawdopodobnych sytuacjach - okienka itp.W drugiej połówce bo błędzie obrony strzela Berbatov,który troszkę wcześnie trafia w spojenie bramki i dobija nie skutecznie.Australia już chyba czekała na wyrok a tu wyszła im kontra nikt nie przepchnął Viduki i w ost.minucie tracę bramkę..idzie się załamać.Na koniec Bojinov marnuje sytuację.Ogromna przewaga w strzałach.. no cóż sam przeciwnik stwierdził,że miał b.dużo szczęścia.

Pią 22:22, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 123

Skąd: Minsk

Krecik dokladnie jak w meczu zemna w cwierfinale atakowalem ale mialem strasznego pecha a Gregorian wszystko wykorzystywal no coz moze w tym turnieju mial najlepszy dzien zdzier
Pią 22:32, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Posty: 49

Nie raz tak bywa Wink ,załapałem się na mistrzostwa przypadkiem, zaczynając rozgrywki w grupie narzekałem na swojich zawodników - istne kaciały , nawet dokładnie nie umieli podać piłki, szczęsliwie udało się i wyszli .
Faza play-off byla o wiele lepsza , chodz bywały momenty kiedy przeciwnik trafiał w poprzeczki i słupki , niewykorzystywał 100 % okazji ...
Chyba w większości moje zmiany taktyczne przed meczem okazały sie dobre z każdym przeciwnikiem grałem inna formacją , chyba więcej dopasowaną do umiejetności i różnych taktyk..

Finał : rozpoczyna się szczęśliwie 8 minuta prostopadłe podanie, Kewell na wślizgu przed bramkarzem trąci piłke czubkiem i jest bramka od tego momentu skupiałem się tylko na obronie , przeciwnik atakował i miał swoje szanse jedną wykorzystał w 58 minucie - Berbatov wyrównuje wynik . Od tego momentu zaczełem grać troche nerwowo, zero ataku pozycyjnego z mojej strony oddałem inicjatywe , rywal zaczął atakować i powoli gubiłem sie w obronie, starałem się tylko wyprowadzać kontre, miałem jedna okazje gdy z 11 metrów niewykorzystałem sytuacji sam na sam , do samej koncówki probowałem sie bronic liczyć na dogrywke i rzuty karne ,ale jednak w 89
minucie znowu szczeście dopisuje , Viduka strzela zwycieską bramke, ostatnie sekundy to tylko popis mojego bramkarza Schwarzer był niesamowity wyłapał dwa grożne strzały ...

PS . Miałem szczęście wygrywajac mistrzostwa - to był mój dzień Wink

Screnny :

Jak mówia do trzech razy sztuka Wink mój trzeci udział w mistrzostwach !!

Ostatnio zmieniony przez GregorianoKlb dnia Sob 0:17, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:14, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)