Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
Noxous89

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 5

MenorPrawdy 1:2 Noxous89

Mecz zaciety, 3 czerwone kartki, dwie dla rywala i jedna dla mnie, mecz ogolnie wyrownany, jak obaj sadzimy, ladny

Ostatnio zmieniony przez Noxous89 dnia Sob 21:08, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:07, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ice-Man270606

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 206

Ice-Man2706 3-1 Lucky

Mecz zdecydowanie zdominowany przezemnie, pierwsza moja akcja skrzydlem i pada bramka , potem duzo ataków n przemian moich i przeciwnika, pada drugi gol dla mnie , potem niefortunne wyjscie bramkarzem Gomis staje naprzeciwko pustej bramki i trafia na 3:0 , przeciwnik bardzo stara sie odrobic straty ale strzela tylko 1 bramke . Zycze powodzenia w nastepnych turniejach, a dzisiejsze zwyciestwo uwazam za poprostu zly dzien przeciwnika. Pozdrowienia

Posty: 194

Rozpiszcie te pary bo nie wiadomo kto z kim teraz gra, a ty Ice-Man jeżeli masz problemy z netem to nie zgłaszaj się więcej do prowadzenia turnieju....będe wdzięczny jak ktoś to ogarnie tyle ode mnie.

Nie musisz wielkimi literami na czerwono pisać takich postów. Zmieniłem.
Edit by burza-lukas

Sob 21:28, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 2-1 HoOpek

udało się, widać różnice klas Polonia a Saint-Etienne, ciężko było zrobić akcje, w strzałach 6-11

Maxio 0-2 rymp@lus13

W 5minut obczaiłem gre rywala, a po 15minutach wiedziałem że nie da rady żebym przegrał ten mecz i w 2 połowie strzelam dwie bramki i awansuje do 1/2 cool Dzięki Wink
Sob 21:49, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 206

Sinus 1 - 2 ice Man 2706

Mecz zaciety , juz przed koncem 1 polowy prowadzilem 2:0 Wink Potem Sinus strzela jedna bramke a kolejne jego Ataki koncza sie wykopami z bramki , pech czy nie pech .... Lepszy czy nie lepszy... wynik mowi sam za siebie Wink

Dzieki radosny i Powo w nastepnuych turach Wink
Sob 21:51, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - Noxous89 2:0

Męczarnie, ale się udało, mogłem strzelić dużo więcej.

Noxous89

Posty: 5

Noxous89 0:2 Bartosz23

Mecz zdecydowanie nalezal do przeciwnika, pomimo faktu ze na poczatku rozgrywki staralem sie zdobyc bramke, tak pod koniec moja taktyka polegala na oczyszczaniu pola karnego i blokowaniu coraz grozniejszych atakow przeciwnika... oba bole byly ladne, jednakze druga bramka (z wolnego) zasluguje na miano pieknej radosny Co najciekawsze, przy takiej ofensywie bartosz'a, mecz byl dosc czysty, tylko 6 fauli, z czego 2 po mojej stronie, i po jednej zółtej karteczce . Dzieki wielkie, kiedys sie odegram radosny

Rafal6217 3:1 Ice-man

Zaraz na początku zdobywam czerwoną kartkę, następnie trafiam 2 gole, na początku drugiej połowy drugie czerwo, w 85 strzelam gola w 87 rywal trafia, wygrana zasłużona, znów widać różnice klas, saint jest dużo szybsze w reakcji, ale my poloniści się nie poddamy szczęśliwy

Ice-Man270606 napisał:

i po co ten post? skoro została jedna para to nie odczytają go skoro teraz grają...

EOT
Sob 22:20, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - rymp@lus13 6:3 po dogrywce

Świetny mecz z obu stron, mnóstwo sytuacji, w regulaminowym czasie było 3:3, udało mi się wyrównać 89 minucie meczu. W dogrywce to już moja koncertowa gra. 5 goli Gomisa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FINAŁ

bartosz23 - Rafał6217 3:1

Mecz wyrównany, przeciwnik pierwszy strzela gola i kontroluje mecz, próbuje atakować, ale zatrzymuje się na obrońcach albo na bramkarzu. W drugiej połowie poprawiłem gre i wyprowadzalem częściej akcje, po których padały bramki. Bohaterem meczu Gomis(z szarą strzałką) który strzelił wszystkie gole, zwłaszcza ostatni pięknej urody, gdzie dostaje podanie od Feinduno i strzela z pierwszej piłki przy słupku.

Dzięki. Mój pierwszy wygrany Express!!! szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Sob 23:03, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 22:23, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 206

Mecz o 3 miejsce

Rymp@lus 1-2 Ice-Man2706

Mecz wyrównany , przegrywam 1:0 i potemmwyrównuje .... do konca regulaminowegio czasu gry był remis... gdzies tak w polowie 1 polowy dogrywki strzelam na 2:1 i atakuje dalej , przeciwnik czesto przejmował pilke duzo strzelał ale niestety szczescie go opuściolo na dzisiejszy turniej radosny dziekuje bardzo bo mecz mogls sie podobac radosny Powodzenia Finalisą i reszcie w nastenych turniejach radosny)

PS. Przepraszam a gdzie tabelka z punktacją za turniej ?? Sinus zapomniales jej wstawić ??;> ( sorry jesli jest a jej nie widze ale disiaj moj net sie ciezko chrzani....)

Ostatnio zmieniony przez Ice-Man270606 dnia Sob 23:12, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 22:56, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora