Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

MarianGKS 3-3CristianoKSG
KARNE 5-6

Mecz bardzo wyrównany choc wiecej wstrzałach miał marianGKS w karnych Piłkarz werderu się pomylił i nie trafił w swiatło bramki radosny na kozysc moja i wygrałem dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez Cristiano17 dnia Sob 21:07, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:04, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

coyote85 4-0 erysiek

W 60 minucie gracz podobno naciska ESC i było dropped, a dograc meczu nie chciał :/ to po co sie zapisywal

Ide grac z Luckym, bo 1 para gra z ostatnia itp pisze jesli nie wiecie jeszcze jak rozpisac

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Sob 21:07, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

4:3 po dogrywce

Mecz poprostu bajeczny,gra toczyła się na wysokim poziomiei padały również ładne bramki.Spotkanie było wyrównane i pełne emcji gdy Lisekx111 strzelił bramke ja po krótkim czasie wyrównywałem i tak było trzy raz.Ani razu nie wyszedłem na prowadzenie .W pierwszej części dogrywki Lisekx111 totalnie mnie zmiażdzył ,lecz niemógł udokumentować tej przewagi bramką.W drugiej części dogrywki poszło prostopadle podanie do Djaja a ten minął w piękny sposób rywala i było 4:3 dla mnie i pierwsze i jak się okazało jedyne prowadznie w tym meczu

Awans:godlo

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Sob 21:07, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzaly : 9-9

Bardzo wyrównany mecz , nudny oprocz pare akcji bylo ladnych i po jednej z nich pada gol dla Evertonu . Do konca meczu rywal próbowal wyrownac ale dowiozlem wynik do konca .

(Czyli organizatorzy odpadli ;p)

Ostatnio zmieniony przez andrzej21 dnia Sob 21:15, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

Post bywa :)
Może za tydzień pujdzie nam lepiej z Limalem radosny ale wygrali z nami lepsi , skoro tak mowia wyniki radosny grajcie nastepna runde radosny Powodzenia wszystkim
Sob 21:17, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Limal91

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 166

Również ode mnie życze wszystkim powodzenia szczęśliwy cool

Ostatnio zmieniony przez Limal91 dnia Sob 21:21, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:20, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
LuCkYkbk

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 291

Lucky 4-3 Coyote85

Mecz emocjonujący i do ostatniej akcji meczu nie wiadomo było jaki będzie wynik. Wiedziałem że Coyote85 to trudny przeciwnik i będzie to ciężki mecz. Ku mojemu zdziwieniu po 30 minutach prowadziłem 3-0. Ale Coyote85 udowodnił że to wytrwały zawodnik i zawsze gra dokońca i duży szacunek dla niego. Zaczął coraz groźniej atakować i strzelać mi bramki ja między jego atakami dołozyłem bramkę. Na 5 min przed końcem meczu rozpoczęła się ,,obrona Częstochowy" z mojej strony. Wybijałem piłki byle za pole karne a przeciwnik mimo to miał kilka świetnych sytuacji po których powinna być bramka ale snajperzy Sevilli nie byli w najlepszej dyspozycji.

2:0

Mecz wyrównany,Chyzio strzelam prawie z każdej okazji ,lecz nie przynosiło to szczęścia.Świetną zmiane w 46minucie spotkania dał Djalo ,który strzelił obydwie bramki a druga to była profesura w podaniu Liedsona ,który wypatrzył wybiegającego na wolną pozycje Djalo ,który minął bramkarz i trafił do pustej siatki

Awans:godlo
Sob 21:37, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 1-0 Andrzej21

Pierwsza połowa należała do mnie ale nic z tego 7:3 w strzałach ale do przerwy 0-0 druga połowa wyrównana ale to do mnie nalezało ostatnie słowo radosny podanie na lewa strone kiwka podanie na srodek i piekny strzał i prowadze 1-0 pozniej miałem jeszcze okazje no ale coż nie skuteczni moi napastnicy radosny mecz zakonczył sie 1-0 dzieki i pozdrawiam
Sob 21:39, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 141

Albi 1752 ;Maxio 2;1
mecz bardzo ciekawy zaczeło sie od prowadzenia maxia ale później rzut karny dla mnie pewnie strzelony i zaczeła sie walka o awans po tym karnym udaje mi sie strzelic na 2;1 i tak utrzymałem wynik. dzieki i pozdro
Sob 21:45, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

godlo vs Lucky

5:0

Mecz pod moją przewagę choć momentami przeciwnik naciskał.Liedson ustalił wynik spotkania.Razem konczyliśmy mecz w "10" z tym ,że rywal dostał czerwo w Loss Time drugiej połowy a ja w 20minucie drugiej połowy ale i tak nic nie zdziałał

Awans:godlo
Sob 22:08, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 3-1 Albi1752

pierwsza połowa w 100% nalezała do mnie Albi nie umial dojsc do bramki no postarałem sie radosny 15min drugiej połowy bramke strzela albi na 2-1 i pozniej chce doprowadzic do remisu ale kontratak moj zlewej strony wrzutka i Liedson z woleja od poprzeczki strzela na 3-1 dzieki albi pozdrawiam
Sob 22:12, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Posty: 141

Mecz o 3. miejsce
Albi1752 - Lucky 3;2

już myślałem że kiepsko będzie wygrać ten mecz moja skuteczność była straszna prowadzenie Luciego 0;1 mnie podłamało ale rzuciłem sie do ataku i jeszcze przed przerwą wyszedłem na prowadzenie 2;1. druga połowa to ciągłe ataki moje dwa słupki jedna kątra luciego i mamy 2;2 nerwówka nam zostala na ostatnie 15 min ale na około 5 min przed koncem strzelam piekną bramkę w samo okienko. to mój 2 turniej a już jestem w czołowej trójce;-) dzieki wszystkim za grę i czekam na następne takie emocje. pozdroo

Posty: 166

POGRATULOWAĆ ZWYCIĘŻCOM I CHWAŁA POKONANYM KTÓRZY WALCZYLI JAK ROWNY Z ROWNYM , POSTARAMY SIE ABY NASTEPNY TURNIEJ BYL JESZCZE BARDZIEJ EMOCJONUJACY NIZ TEN

Skąd: W-wa

Dodam tu od siebie, ze organizator, jesli prowadzi turniej do konca, zobowiazany jest tez podac punktacje koncowa (opiekun sekcji express badz pomocnik moze to zrobic awaryjnie, ale jesli we dwoch organizujecie turniej to skonczcie go jak nalezy). Takie wpadki moga pozniej rzutowac, czy zostaniecie dopuszczeni do kolejnej organizacji turnieju w dziale Expressow.
Nie 3:12, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
MarianGKS

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 171

CristianoKSG no jakie ty masz szczescie, bo gdyby nie szczescie to bys ze mna odpadłWink ale gratki i Pozdro!Wink

Ostatnio zmieniony przez MarianGKS dnia Nie 11:12, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:11, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 206

Post Przepraszam
Przepraszam bardzo za brak tej punktacji , wstawilem ja do pierwszego posta z drabinka , zwyciezcami itd. to był mój pierwszy turniej tak samo jak Limala, ktory zreszta musial szybciej opuscic jego organizacje( tuz po napisaniu ostatniego posta z gratulacjami ) bo padł mu internet . Przeprszamy jeszcze raz , ale i tak sadze ze jak na pierwszy turniej to nie bylo zle radosny
Nie 13:35, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)