Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

patryk91-Ice-Man2706
2-1
Czw 23:58, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

dawaj dogrywamy czekam na clan

W meczu o 3 miejsce oddaje WO z powodów technicznych :/ organizator wie o co chodzi :/

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 0:22, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 0:07, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 133

Mater 4:3 Soniak

To się nazywa mieć fuksa szczęśliwy Przegrywałem 3:0 w 30min i coś przerwało. Musieliśmy dograć 60min. Około 85 min był wynik 3:2 dla soniaka. Zmieniłem ustawienie na bardzo ofensywne i w 88 i 90min strzelam bramki na wage awansu szczęśliwy dzieki wielkie

Ostatnio zmieniony przez master212 dnia Pią 0:25, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

Mater 3:2 Patryk91

Bardzo zacięty mecz. Wynik spotkania otwiera patryk, kilka minut później doprowadzam do remisu. W drugiej połowie strzelam na 2:1 w ostatnich minutach rywal doprowadza do stanu 2:2. Około 89 minuty strzelam zwycięską bramke. Dzięki za meczyk.