Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Post Mecze o Pas
______________

____________________________Mecze "O Pas"

pasy spod imadła tom21

1. Mini turnieje "o pas" będą rozgrywane co tydzień.
2. Będą dwa pasy, jeden za federację "Express Cup" zaś drugi za federację "Hyper Cup" i "Express Cup".
3. O Pas walczyć będą pretendenci, czyli gracze, którzy w ciągu 2 tygodni wygrywali turnieje z cyklu "Express Cup", "Hyper Cup" i "Surprise Cup".
4. Aktualny posiadacz pasa nazywany jest "Mistrzem", jego zadaniem jest obrona pasa przed zwycięskim pretendentem.
- USA
6. Każdy uczestnik wybiera jedną z drużyn, którą gra przez cały czas trwania rozgrywek.

Mecze o Pas Federacji "Hyper Cup" i
"Surprise Cup"

1. Jeśli zdarzy się, że jedna osoba wygrywała wszystkie turnieje, to wtedy automatycznie gra mecz z Mistrzem.
2. Jeśli zdarzy się, że turnieje wygrywały różne osoby i jest to liczba parzysta(np. 4 różne osoby wygrywały konkretne turnieje) to wtedy grane są play offy(1 mecz z włączoną dogrywką i karnymi).
3. Jeśli liczba jest nie parzysta(3 różne osoby wygrywały konkretne turnieje) to grają one pomiędzy sobą w grupach, każdy z każdym gra po jednym meczu, a osoba z 1 miejsca gra mecz z Mistrzem o pas.
4. Mecz z Mistrzem- 1 mecz(bez dogrywki i karnych), w przypadku remisu, pas pozostaje w rękach Mistrza.
5. Za obronę pasa Mistrz otrzymuje bonus w postaci 5 punktów do Generalki.

Mecze o Pas Federacji "Express Cup"

1. Jeśli zdarzy się, że jedna osoba, w tygodniu dwukrotnie wygrywała turnieje "Express Cup", wtedy automatycznie przechodzi do meczu z Mistrzem.
2. Jeśli zdarzy się, że dwie różne osoby wygrywały Express Cup, to wtedy grają pomiędzy sobą jeden mecz z dogrywką i karnymi, zwycięzca pojedynku gra z Mistrzem o pas.
4. Za obronę pasa Mistrz otrzymuje bonus w postaci 5 punktów do Generalki.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pon 18:05, 21 Sty 2008, w całości zmieniany 6 razy

Turniej o Pas Federacji "Express Cup" nr.1

Zdobywcy czerwonych Gwiazdek(7.01-10.01)

Zdobywcy żółtych Gwiazdek(14.01-17.01)

Kicek-(Turnieje Burza Hyper Cup, Proficient Cup)

Turniej o Pas Federacji "Express Cup" nr.2

Zdobywcy czerwonych Gwiazdek(18.01-19.01)

bushmen- (Turnieje Apple Cup, Combaneros Cup)

bushmen, jako, że wygrał dwa turnieje automatycznie broni Pas i co za tym idzie zdobywa 5 punktów do Generalki.

Turniej o Pas Federacji "Hyper Cup"/"Surprise Cup" nr.3

Zdobywcy żółtych i fioletowych Gwiazdek(21.01-24.01)

tom21-(Turniej Grand Cup)
wasiak-(Turniej Orenguten Cup)
Iras-(Turnieje Africa Cup, Simple Cup)
s-m-o-l-u-ch- (Turniej Surprise Edition)

Pas:

Przypominam, że mecz z Mistrzem to jedno spotkanie, Mistrzowi do obrony pasa wystarczy remis!

Turniej o Pas Federacji "Express Cup" nr.3

Zdobywcy czerwonych Gwiazdek(25.01-26.01)

Pas:

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Śro 19:15, 30 Sty 2008, w całości zmieniany 28 razy
Pon 18:25, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Rezerwa radosny
Pon 18:26, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Zapraszam do rozgrywania pierwszych mini turniejów "O pas" wykrzyknik

Terminy-Hyper:

Play Offy-do Środy 16 Stycznia do 23:59.
Mecz o Pas-do Piątku 18 Stycznia do 23:59.

Terminy-Express
Mecz o Pas-do Środy 16 Stycznia do 23:59.

Wszelkie pytania związane z tym tematem proszę kierować do "Off Topu" wykrzyknik
Nie 17:19, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen (Korea) 2-0 Piotrek89(Irlandia)
Mecz zdecydowanie pod moje dyktando, przeciwnik pod koniec spotkania starał sie zmienić rezultat, jednak z jego ataków nic nie wynikło....

Bushmen (Korea) 2-2 Piotrek89(Irlandia) (po dogrywce 3-2)
W tym meczu, moja obroną miała formę, jak by grali w nowy rok... 4 podstawowych obrońców niebieskie strzałki... Piotrek w tym meczu 2 razy wychodził na prowadzenie, ja ciągle goniłem wynik. Udalo mi sie doprowadzić do remisu w 80 minucie, jak zwykle niezawodny Ji Sung wpadł z piłka do bramki radosny Mecz rozstrzygnęła dogrywka w której byłem minimalnie lepszy..

Bushmen(Korea) 0-2 Piotrek89(Iralndia)
Przewaga Piotrka przez cały mecz, udokumentował ją dwiema bramkami.

Bushmen (Korea) 1-0 Piotrek89(Irlandia)
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Na początku drugiej połowy, Killbane dostaje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną, która ułożyła mecz. Korea ciągle atakowała, jednak bramka padła dopiero w 85 minucie, po rzucie rożnym.

Stan:
Bushmen 3-1 Piotrek89
Dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Wto 17:35, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:41, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

szyma 2-0 inko

Przewagę miał rywal, spory wpływ na to miała moja choroba :/ jednak udało się jakos wygrać.

Śro 16:56, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX (Australia) 2-2 (k.4-2) Iras (Iran)
________))))))))))))))))--_____-_strzały: 8-7

Dobre, emocjonujace spotkanie. Dwukrotnie wychodzilem na prowadzenie, w pierwszej polowie gola dla mnie strzelil Cahill, jednak Iras szybko odpowiedział strzalem z głowy, do przerwy remis, w strzalach 3-3. W drugiej polowie po raz kolejny do bramki Iranskiego bramkarza trafił Tim Cahill, jednak Iras szybko zmienil ustawienie, przeprowadził akcje skrzydlem, wrzucił i mielismy gola wyrownujacego. Po 90 minutach 8-5 w strzalach, jednak zawodnikow czekała jeszcze dogrywka. W pierwszej polowie dogrywki bohater tego meczu, czyli Cahill dostaje druga zołta i w rezulatcie czerwona kartke. Iras starał sie jeszcze zakonczyc ten mecz bez bez koniecznosci strzelania rzutow karnych, jednak Kalac pozostał juz niepokonany.
Dobrze rozpoczalem rzuty karne, Kewell strzelil bardzo pewnie, natomiast Kalac wyczuł jednego z Iranczykow i obronił jego strzal. W drugiej kolejce znowu trafilem, a Iras tym razem przestrzelil. W 3 kolejce strzelismy obaj, a w 4 wystarczyło zebym trafił do siatki, udało sie i Australia zagra w finale.

Dzieki za mecz.

*********************************************
________))))))))))))))))--__99___-_Finał

totomiX (Australia) 2-2 (d.4-3) szyma (Senegal)

Pierwsza polowa zdecydowanie pod dyktando szymy, w ciagu 45 minut strzelil mi dwie bramki, w strzalach 1-5 na korzysc Senegalu. W drugiej polowie przebudzilem sie i zaczalem grac lepiej, w efekcie zdolalem doprowadzic do remisu, a to oznaczało, ze czeka nas dorgywka. W dogrywce szybko wyszedlem na prowadzenie, po czym rowniez szybko odpowiedział Senegal, gdy zapowiadało sie na serie rzutów karnych dobra indywidualna akcje przeprowadził Emerton. Australia 4, Senegal 3.

totomiX (Australia) 6-0 szyma (Senegal)

Bardzo dobra skutecznosc z mojej strony, z kazda bramka jaka strzelalem Senegalczycy tracili wiare w zdzialanie czegokolwiek. Do przerwy w strzalach 4-4, w bramkach wygrywalem 2-0 po strzalach z dystansu Emertona i Kewella. Na poczatku drugiej polowy strzelilem jeszcze jedna bramke po strzale z dystansu, reszta bramek padla po strzalach w blizszych odleglosci. Trzeba przyznac, ze był to wyrownany mecz, jednak Senegalczykom wyraznie brakowało skutecznosci. Nieporadnosc podopiecznych szymy oraz swietna skutecznosc moich grajkow doprowadziły do tego, ze szyma uszkodził swojego pada i nie mógł rozegrac kolejnego meczu.

totomiX (Australia) 3-0 (WO) szyma (Senegal)

Szyma nie ma sprawnego pada, w zwiazku z tym kolejny mecz sie nie odbedzie.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 20:13, 19 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:15, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

W tym tygodniu nie muszę bronic pasa? bo wygrałem dwa turnieje Wink?

Nie, nie musisz. radosny
edit by Grzehu92

Nie 2:19, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie spotkań w Turniejach o Pas nr. 1. Aktualnymi posiadaczami pasów są:

_______________________________totomiX

_____________________________bushmen

Przed nami kolejny tydzień i walka o odebranie Pasa Mistrzom. W przypadku federacji "Express Cup" będzie trzeba poczekać przynajmniej kolejne 7 dni, bowiem trwa hegemonia bushmena, który zgarnął jak na razie 3/4 możliwe gwiazdki do zdobycia. Gratulacje! W federacji "Hyper Cup" będzie za to co oglądać, najpierw faza grupowa, która wyłoni gracza do pojedynku z mistrzem, a potem sedno sprawy, czyli próba odebrania pasa panującemu totomiX'owi. Życzę powodzenia!

Oto terminy na rozegranie spotkań(Hyper Cup)

Faza Grupowa- do środy 23 Stycznia do 23:59
Mecz z Mistrzem- do piątku 25 Stycznia do 23:59

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pon 18:57, 21 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:55, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - marky ramone 3:2

Prowadzenie uzyskał marky po strzale z 16m. Szybko doprowadziłem do remisu jednak w 30min komputer fauluje napastnika markyego na polu karnym i PK pewnie wykorzystany przez rywala. Moja szybka zmiana formacji na 4-3-3, 2 gole z główki niestety i 3:2 dla mnie wink

Arturo3H - Kicek 1:0

5:15 w strzałach jednak o czyms swiadczy wink Ogólnie to przyznaje ze miałem duzo szczescia, Kicek marnował co sie dało bo juz po pierwszej połowie pownien przynajmniej 3:0 prowadzic...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pią 0:43, 25 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:02, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 1 marky_ramone

Mecz wyrównany. W strzałach 16-14. Każdy zmarnował po kilka setek. Wynik mógł być każdy - jest remis.

Pozdr.
Pią 0:59, 25 Sty 2008 Zobacz profil autora

Zapraszam do rozgrywania spotkania o Pas. radosny
Pią 16:18, 25 Sty 2008 Zobacz profil autora

MECZ O PAS

totomix - Arturo3H 1:3

Mecz wyrównany, chodz więcej miałem bramkowych sytuacji z czego kilka wykorzystałem. Po 45min było 2:0 dla mnie. W drugiej czesci gry toto zmienia formacje na bardziej ofensywna, ja na defensywną, strzelamy po 1 bramce i pas wędruje do mnie wink
Nie 22:34, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora

_______________________________Arturo3H

Arturo3H okazał się w tym tygodniu bez konkurencyjny. Najpierw bez przeszkód wygrał małą fazę grupową, a potem odebrał pas totomiX'owi. Zatem nasz tur-mod za długo nie nacieszył się tym jakże zaszczytnym suwenirem. Do walki o odebranie pasa "Express Cup" przystepuje w tym tygodniu dwóch klasowych zawodników-tom21 i Kicek. Całkiem prawdopodobne więc, że zakończy się hegemonia bushmena jeśli chodzi o pas federacji "Express Cup".

Oto terminy na rozegranie spotkań(Hyper Cup/Surprise Cup)

1 i 2 Runda- do Piątku 1 Lutego do 23:59
Mecz z Mistrzem- do Niedzieli 3 Lutego do 23:59

Oto terminy na rozegranie spotkań(Express)

1 Runda- do Czwartku 31 Stycznia do 23:59
Mecz z Mistrzem- do Soboty 2 Lutego do 23:59

Śro 19:21, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora

Iras 4:0 smoluch

17-1 w strzałach mówi wszystko za siebie... zdzier

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Sob 0:05, 02 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 17:55, 01 Lut 2008 Zobacz profil autora

Uwaga !!

Wraz z dzidzim postanowiliśmy zmienić system nadawania pasów, przypadających zwycięzcom poszczególnym federacji. Nie będzie meczy o pas, uznaliśmy że jest to niepotrzebne i cieszy się małym zainteresowaniem wśród graczy. Temat "mecze o pas" zostanie zamknięty.
Od tego momentu posiadaczami pasa będą gracze znajdujący się na czele poszczególnych federacji, kolejno: Hyper-Surprise Federation oraz Express Federation.
Gracz, który zdetronizuje dotychczasowego lidera staje się automatycznie właścicielem pasa.

Nie 20:43, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)