Milan Master Cup [HC]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Pietri-RONALDO 1
4 - 3

Uff mecz był wyjątkowo ciężki...przegrywając 3-2 potrafiłem jeszcze wyciągnąć na remis a w dogrywce ustrzelić decydującą bramke.Dzięki za mecz.
Mecz jak najbardziej wyrównany.
Wto 20:17, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 337

jak bede mogl wejsc za kogos :>?? KoNaRooS [link widoczny dla zalogowanych] Rosja
Wto 20:18, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Pietri zgadza się wyrównany mecz jak nie wiem no ale porażka boli szczególnie że wygrywałem 3-2 no ale i tak robie postępy w meczach z tobą pierwsze 2 to były wyniki po 3-0 a teraz z ledwością 4-3 i to jeszcze po dogrywce lool
Wto 20:22, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

fObber 4 - 1 kristo2323

Strzaly 12 - 2

kristo pierwszy strzela bramke, ale bulgarzy szybko ripostuja i dokladaja kolejne 3 trafienia.....posiadanie pilki : 70 % - 30 % hehehe

PARA 3: Piero-Tomaszek 5-2(3-1) strzaly 16-4

Moje zwyciestwo nie bylo zagrozone, do 1-1 gra wyrownana potem odlecialem i co tu duzo mowic po prostu Tomaszek za mna nie nadazyl, dzieki za mecz.

AWANS:promil

Cała pierwszą połowę dominacja z mojej strony w strzałach 11-1 dla mnie masa okazji(setek) ale jak na złość tylko słupki albo cudem bronił bramkarz rywala, wynik mógł być wysoki co dałoby pewne zwycięstwo, ale nic prowadzę tylko 1:0, w drugiej połowie już trochę gra się wyrównała Patrykowi nawet udało się wyrównać na 1:1. Dopiero karne zdecydowały, choć i tu nie obeszło się bez fatalnych niespodzianek dla mnie, mianowicie broniąc strzał rywala, już widziałem spokojny awans jednak Fadiga przestrzela co przedłużyło serię karnych, no ale co się odwlecze to nie uciecze Wink .

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Wto 20:46, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:43, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/4

marky_ramone 3:1 Piero

Mecz dość wyrównany, ogólnie zagrałem słabo (39 stopni gorączki robi swoje) ale jakoś sie udało wygrać.

PARA 8: Bushmen 4-0 Konaros

przewaga z mojej strony, ataki przeciwnika kończyły sie przed polem karnym..

Pietri-HunTer
2 - 0

Moja przewaga wynik mógł być większy ale przeciwnik też miał swoje dogodne sytuacje.szczęśliwy

=====
Prosze o przedłużenie mojego półfinału troche później gdyż zaraz jade na 30 min do kuzyna... mecz rozgram o 21:00 ..PLX..

Hm, podobny scenariusz jak w poprzednim meczu, moja przewega. dzięki

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Wto 21:39, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Bushmen 4-0 W45IU
W 2 minucie obejmuje prowadzanie, później dorzucam parę bramek i wynik 4-0. Dzieki.
Wto 22:03, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/2

marky_ramone 1:1 (k.4:2) Pietri

mecz dość wyrównany, pierwsza połowa to szachy i 2:2 w strzałach, w drugiej już miałem lekką przewagę i 2 zmarnowane setki, w dogrywkach bez sytuacji bramkowych, karne jakoś sie udało rozstrzygnąć na swoją korzyść.

dzienks

Finał:

marky_ramone 2:3 bushmen

Pierwsza połowa słabiutka w moim wykonaniu, bushmen dominował, w drugiej zacząłem coś grać, szybko trafiłem na 1:2 i byłem na fali wznoszącej, jednak po chwili dostałem czerwo i to podcieło mi skrzydła, bush zdobywa trzecią bramkę, około 80 min ładnym strzałem w okienko zmniejszam jeszcze rozmiary porażki, na więcej już mnie nie było stać.
dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 22:50, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

8-Piero 2 pky

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Wto 23:33, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:03, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)