Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

promil 0-1 Giggsy

Od pierwszych minut starałem się szybko wyjść na prowadzenie i dzięki szybkim składnym akcjom rozklepałem obronę rywala i w sytuacji sam na sam broni jakimś cudem GK rywala ;/. Potem jeszcze kilka groźnych akcji i znowu mogło coś paść. Już wiedziałem po tym że coś jest nie tak ;/. I szczęście stoi po stronie rywala. Potem gra się wyrównała. Ale wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że każdy pojedynek w powietrzu wygrywali Grecy ;/. Ni jak nie mogłem na to poradzić mimo dobrych zagrań, szybkich podań i kiwce brakowało tego wzrostu, który starał się wykorzystać cały czas rywal rozprowadzając ataki typu zbieg do boku i wrzuta na główkę. A w obronie też główkowali mu maskara. Zemściły się niewykorzystane moje dogodne akcje, rywal zdołał trafić właśnie po główce gola. Potem dałem all off ale nie zdążyłem odrobić. ;/. Zadecydował wzrost...

dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Sob 1:09, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 1:06, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

kris10 0:1 (po dogrywce) andzi

Po prostu żal, nie potrafię grać w takich warunkach. Raz mój nie uderzył na pustą bramkę. Ciekawe dlaczego... Kris zmarnował kilka set... Ciekawe dlaczego tak łatwo do nich dochodził... Dzięki.

Giggsy 2:2 (PK 8:7) andzi

Ogólnie mecz pod moje dyktando. W strzłach 13:4 dla mnie. Raz trafiam w poprzeczkę. W końcówcę nie wykorzystuje świetnej sytuacji 1 na 1. Tak samo na początku dogrywki nie wykorzystuje sety. Pod koniec dogrywki strzelam z wolnego na 1:2, ale nie był bym sobą gdybym nie stracił głupiej bramki pod koniec. Gdyby bramkarz nie wyszedł z tej bramki to bym grał w finale szczęśliwy. Dzięki.

wez1 2:3 andzi

Wyrównane spotkanie. Różnie to mogło się skończyć. W końcówce wez1 gonił wynik, ale nie zdołał wyrównać. Dzięki.
Sob 1:58, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

vitoss - Giggsy
1 - 0
strzaly: 5-10

Podszedlem do tego meczu lekceważac rywala...Zabraklo tego co w meczach z LGZuczkiem i Wez1...Wygaslo wk***ienie, wdarl sie strach w moje szeregi i na farcie wygrywam. Brak srodka pola, Giggsy puntowal mnie ladnie mogl strzelic przynajmniej 1 bramke a dwie napewno. Dzikie za mecz.
Sob 2:06, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Posty: 205

Giggsy (Grecja) 0 - 1 (Australia) Vitoss

No i mecz moim zdaniem z przewagą moją. W strzałach 10-5 dla mnie.

No nic cóż tak to bywa. Miałem przynajmniej dwie 100% akcje i nic nie weszło. Tylko minęło bramkę bramkarza gości.

Tak bywa. Pierwszy Finał w życiu i jaki sukces. A startuje w tym turze po raz 3 czy 4 to jak na mnie to jest spoxik.

Gratulacje dla Vitossa. Brawo !!!! cool cool cool cool cool
Sob 2:14, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Punktacja za Mocarny Knur Cup(01.08.2008)