Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

W szablonach nie ma ale przy zapisach były podane zespoły po zapisach jest na zwykłym szablonie
Edit by LGZuczek

Weolmaniack -Sebus 93 1:0 strzaly: 15:4

Mecz jednostronny,przeciwnik bez rewelacji...zero zagrozenia

Co ty gadasz koles wogole ? ... mozei mialem 4 strzaly ale kazdy grozny a nei to co ty ze jakies bezsensu z 0 kata :/ jeszcze bramka po glupim bledzie bramkarza... pfff

To nie jest rozmowa w tym temacie stary,ale zaden twoj strzal nie byl groźny...wogole... pozatym wypada podziekowac po meczu a nie uciekac jak tchórz!

albi1752 2:2 (dogr. 2:4) Ben_Ass

Pierwsze uderzenie Kanoute i 1:0. Potem ja próbuje ale pech, w drugiej połowie ładna bomba i 2:0. Zmieniam na ultraofensywe i od 60 minuty grają już żółtki doprowadzając do remisu w regulaminowym czasie. Nie zmieniam ustawienia, a co tam i dalej gra toczyła sie głównie na połowie przeciwnika, ostrzał bramki malijskiej kończy się dwoma golami.

Wto 22:12, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

"11. Pisząc opis meczu pamiętaj o tym, iż Twój przeciwnik również będzie go czytał i oczekiwał obiektywnego opisu danych sytuacji. W opisie nie obrażaj, nie wyśmiewaj, ani nie kpij ze swojego przeciwnika."

Przytoczyłem Ci tutaj punkt regulaminu, z którym jak widzę się nie zapoznałeś. Czasami niepotrzebnie zabierasz głos świecąc swoją arogancją.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Wto 22:28, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:24, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora